📍 Şişli İhaleleri

395 açık ihale 58.235 toplam kayıt 2.972 idare ? ₺1.443,5 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Şişli İlçesinde Açık İhaleler

Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

PROF DR CEMİL TAŞCIOĞLU ŞEHİR HASTANESİ ONKOLOJİ BİNALARI ÇATI ONARIM VE MUHTELİF ALANLARIN TADİLATI YAPIM İŞİ

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL PROF. DR. CEMİL TAŞCIO ŞİŞLİ 07.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

PROF DR CEMİL TAŞCIOĞLU ŞEHİR HASTANESİ YANGIN KAPILARINA MANYETİK KİLİT SİSTEMİ YAPILMASI VE YANGIN SENARYOSUNA ENTEGRE

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL PROF. DR. CEMİL TAŞCIO ŞİŞLİ 07.09.2026 14:00
Mal Alımı 3 gün kaldı

KÖMÜRCÜODA ATIK BERTARAF TESİSİ İÇME VE KULLANMA SUYU MAL ALIM İŞİ

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE ŞİŞLİ 07.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale

Ortopedi Kliniği ve Algoloji Bölümü için 6 Kalem Sarf Malzeme Alımı

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL E ŞİŞLİ 08.09.2026 11:00
Hizmet Alımı

SİLİVRİ SEYMEN TRAFO MERKEZİ YEDEK PARÇA VE BAKIM HİZMET ALIM İŞİ

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE ŞİŞLİ 09.09.2026 14:00
Yapım İşi e-İhale

ŞİŞLİ İLÇESİ SINIRLARINDA MUHTELİF CADDE VE SOKAKLARDA YAĞMUR SUYU KANALI VE IZGARA YAPIM

ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI ŞİŞLİ 10.09.2026 11:30
Hizmet Alımı e-İhale

KHHB-4 'e Bağlı Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sarıyer ADSM, Beyoğlu GözEğitim ve Araştırma Hastanesi ve

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL PROF. DR. CEMİL TAŞCIO ŞİŞLİ 10.09.2026 12:00
Mal Alımı

GEOMEMBRAN MAL ALIM İŞİ

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE ŞİŞLİ 11.09.2026 10:30
Mal Alımı

GEOTEKSTİL MAL ALIMI

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE ŞİŞLİ 11.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

"Ketçaplı Spagetti" ve "Hayalin Hayali" adlı oyunlarda kullanılmak üzere malzeme alımı

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOS ŞİŞLİ 14.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ MUHTELİF HIRDAVAT, MAKİNE, YAPI VE TEKKNİK MALZEME ALIMI İŞİ

ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI ŞİŞLİ 14.09.2026 11:30
Yapım İşi e-İhale

METİN SABANCI BALTALİMANI KEMİK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ A VE B BLOK ELEKTRİK ALTYAPI YENİLEME İŞİ

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL PROF. DR. CEMİL TAŞCIO ŞİŞLİ 15.09.2026 11:00
Mal Alımı

İş Araçlarına / Makinelerine Yedek Parça Mal Alım İşi

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE Şişli 15.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale

36 Aylık Nükleer Tıp Kliniği PET-BT ve SPECT-BT Görüntüleme Hizmet Alımı

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL PROF. DR. CEMİL TAŞCIO ŞİŞLİ 18.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

7 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL E ŞİŞLİ 18.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

BELEDİYEMİZ HİZMET BİNALARI VE TESİSLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF TESİSAT MALZEMESİ ALIMI İŞİ

ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI ŞİŞLİ 23.09.2026 11:30
Hizmet Alımı e-İhale

PROFDRCEMİL TAŞCIOĞLU ŞEHİR HASTANESİ İÇİN 36 AYLIK İŞLEM KARŞILIĞI RADYOTERAPİ ÜNİTESİ HİZMET ALIMI

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL PROF. DR. CEMİL TAŞCIO ŞİŞLİ 02.10.2026 10:00

Şişli İhaleleri Hakkında

Şişli (İstanbul) sınırlarında bugüne kadar 58.235 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 395 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.972 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺1.443,5 Mr düzeyinde.

Şişli'de en çok ihale açan idare İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ikinci sırada İl Sağlık Müdürlüğü SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Şişli İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Şişli ihalelerini nereden takip edebilirim?

Şişli sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Şişli'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

İstanbul İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın