📍 Beyoğlu İhaleleri

395 açık ihale 58.235 toplam kayıt 2.972 idare ? ₺1.443,7 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Beyoğlu İlçesinde Açık İhaleler

Yapım İşi e-İhale 2 gün kaldı

İstanbul Avrupa Yakası Geneli 4 Grup Yaya Üst Geçidi İnşaatı

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ B BEYOĞLU 07.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Adalarda Hizmet Veren 4 Kişilik Elektrikli Araçlar İçin Kapı Aksamı Alımı

İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜ BEYOĞLU 08.09.2026 10:00
Danışmanlık 3 gün kaldı

İstanbul Geneli Heyelan, Kaya Düşmesi, İksa Ve İstinat Yapıları Stabilite Problemlerinin Değerlendirilmesi Ve Önlem Proj

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ETÜT VE PROJELER DAİ BEYOĞLU 08.09.2026 14:30
Hizmet Alımı e-İhale

2026 Yılı Alcatel Santralleri Bakım, Onarım ve Malzeme Tedariki İşi

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BEYOĞLU 09.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

Geçici Atık Depolama Alanı, Tesis Kapsamında Çevresel Altyapı Ve Muhtelif İnşaat İşleri Yapımı(2026/2027)

İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜ BEYOĞLU 15.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

2 Kalem Enerji Depolama Sistemi Alımı

İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜ BEYOĞLU 17.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

Siber Güvenlik Sızma Testi ve Kırmızı Takım Hizmet Alımı İşi

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BEYOĞLU 17.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

4 Kalem Göz Cihazları

TÜRKİYE HUDUT VE SAHİLLER SAĞLIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DESTEK HİZM BEYOĞLU 21.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

100 adet Dizel Yakıtlı Körüklü Tip Otobüs Alımı (18 metre)

İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜ BEYOĞLU 22.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı

İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜ BEYOĞLU 22.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale

Bayrampaşa TEM Bağlantı Yolu Üzeri Yol Kavşak İnşaatı

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ B BEYOĞLU 23.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

Şoförlü ve Şoförsüz Araç Kiralama

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İ BEYOĞLU 24.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

Mobil Sistemler, Akıllı Durak ve Sabit Tesisler Malzeme Alımı

İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜ BEYOĞLU 28.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

2026 YILI 14 KALEM TIBBİ MALZEME ALIMI

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL BEYOĞLU GÖZ EĞİTİM VE BEYOĞLU 30.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

8 kalem toner, fuser, drum ünitesi mal alım işi

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İ BEYOĞLU 01.10.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

42 KİŞİLİK PERSONEL

BEYOĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SAN BEYOĞLU 06.10.2026 10:00

Beyoğlu İhaleleri Hakkında

Beyoğlu (İstanbul) sınırlarında bugüne kadar 58.235 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 395 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.972 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺1.443,7 Mr düzeyinde.

Beyoğlu'de en çok ihale açan idare İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ikinci sırada İl Sağlık Müdürlüğü SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Beyoğlu İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Beyoğlu ihalelerini nereden takip edebilirim?

Beyoğlu sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Beyoğlu'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

İstanbul İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın