📍 Üsküdar İhaleleri

395 açık ihale 58.235 toplam kayıt 2.972 idare ? ₺1.443,5 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Üsküdar İlçesinde Açık İhaleler

Mal Alımı e-İhale

Veri Depolama Sistemleri, Sanallaştırma Yazılımı Lisansı ile Mevcut Sunucu ve Depolama Sistemleri Garanti/Destek Süre Uz

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE B ÜSKÜDAR 08.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

175000 Ton Agrega (Nakliye Dahil) Alımı İşi

İSTANBUL ASFALT FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÜSKÜDAR 08.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

MOBİL (X-RAY) ARAÇ VE KONTEYNER TARAMA SİSTEMİ 12 AYLIK PARÇALI BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI

LİMAN VE FERİBOT YÖNETİMİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI HAYDARPAŞA LİMA ÜSKÜDAR 08.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale

LİMAN KARA VASITALARINDA KULLANILMAK ÜZERE MOTORİN (EURODİZEL) ALIMI İŞİ

LİMAN VE FERİBOT YÖNETİMİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI HAYDARPAŞA LİMA ÜSKÜDAR 09.09.2026 14:00
Yapım İşi e-İhale

Marmaraereğlisi Tahlisiye Bot İstasyonu İnşaatı İşi

KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İNŞAAT VE EMLAK DAİRESİ BAŞKAN ÜSKÜDAR 10.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

LİMANIMIZDAKİ ELLEÇLEME EKİPMANLARININ (VİNÇ, FORKLİFT, ÇEKİCİ) MEKANİK-KAYNAK ve ELEKTRİK İŞÇİLİK HİZMET ALIMI

LİMAN VE FERİBOT YÖNETİMİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI HAYDARPAŞA LİMA ÜSKÜDAR 10.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale

TAM DONANIMLI ARAMA KURTARMA ARACI ALIMI

ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ ÜSKÜDAR 11.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

HAYDARPAŞA LİMANINA KURULACAK GÖZCÜ KAMERA SİSTEMİNİN (YÜZ TANIMA) TEMİNİ VE MONTAJI İŞİ

LİMAN VE FERİBOT YÖNETİMİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI HAYDARPAŞA LİMA ÜSKÜDAR 11.09.2026 14:30
Mal Alımı e-İhale

MUTFAK MALZEMELERİ ALIMI

ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ ÜSKÜDAR 14.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale

KIYEM 3 BOTU SPECIAL SÖRVEY KAPSAMINDA HAVUZ, GÜVERTE VE MAKİNA BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI İŞİ

KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞK ÜSKÜDAR 14.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale

TCDD HAYDARPAŞA LİMANI SAHASINDAKİ MUHTELİF BOZUK BETON ALANLARIN ONARIMI İŞİ

LİMAN VE FERİBOT YÖNETİMİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI HAYDARPAŞA LİMA ÜSKÜDAR 15.09.2026 14:00
Yapım İşi e-İhale

TCDD HAYDARPAŞA LİMANI SAHASINDAKİ MUHTELİF BOZUK ASFALT ALANLARIN ONARIMI İŞİ

LİMAN VE FERİBOT YÖNETİMİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI HAYDARPAŞA LİMA ÜSKÜDAR 16.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale

78 KALEM İLAÇ ALIMI İHALESİ

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİT ÜSKÜDAR 17.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

KURTARMA 9 RÖMORKÖRÜ SPECIAL SÖRVEY KAPSAMINDA HAVUZ, KARA, KIZAK, GÜVERTE VE MAKİNE BAKIM ONARIMI HİZMET ALIMI İŞİ

KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞK ÜSKÜDAR 17.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale

DİJİTAL ARŞİV MODÜLÜ ALIMI, YAZILIM GELİŞTİRME VE YAPAY ZEKA LİSANSLARI ALIMI

ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ ÜSKÜDAR 17.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

LABORATUVAR, BİYOMEDİKAL VE TIBBİ SARF MALZEME ALIMI

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÜSKÜDAR 22.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

10-11 NUMARALI RIHTIMA USTURMAÇA SİSTEMİ KURULMASI İŞİ HİZMET ALIMI

LİMAN VE FERİBOT YÖNETİMİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI HAYDARPAŞA LİMA ÜSKÜDAR 22.09.2026 14:00
Yapım İşi e-İhale

Harem Tahlisiye Bot İstasyonu Prefabrik Yapıların Tadilat ve Onarımı İşi

KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İNŞAAT VE EMLAK DAİRESİ BAŞKAN ÜSKÜDAR 23.09.2026 10:00

Üsküdar İhaleleri Hakkında

Üsküdar (İstanbul) sınırlarında bugüne kadar 58.235 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 395 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.972 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺1.443,5 Mr düzeyinde.

Üsküdar'de en çok ihale açan idare İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ikinci sırada İl Sağlık Müdürlüğü SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Üsküdar İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Üsküdar ihalelerini nereden takip edebilirim?

Üsküdar sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Üsküdar'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

İstanbul İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın