📍 Ümraniye İhaleleri

395 açık ihale 58.235 toplam kayıt 2.972 idare ? ₺1.443,5 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Ümraniye İlçesinde Açık İhaleler

Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Otopark Otomasyon Sistemleri Sistem Sürekliliği ve Kurulum Hizmeti Alımı

İSPARK İSTANBUL OTOPARK İŞLETMELERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ G ÜMRANİYE 07.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

Teknik Personel Kişisel Koruyucu Donanım Malzeme Alımı

İSPARK İSTANBUL OTOPARK İŞLETMELERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ G ÜMRANİYE 08.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale

TC Ziraat Bankası AŞ Feke Adana Şubesi Lojmanlı Hizmet Binası Yapım İşi

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜ ÜMRANİYE 11.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

Kışlık Kıyafet Alımı

İSPARK İSTANBUL OTOPARK İŞLETMELERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ G ÜMRANİYE 11.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

KEDİ KÖPEK MAMASI ALIM İŞİ

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÜMRANİYE 15.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

Cerrahi Sütur ve Sarf Alım İhalesi

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARA ÜMRANİYE 15.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

Tıbbi Sarf Malzeme Alım İhalesi

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Ümraniye Eğitim ve Ara Ümraniye 15.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale

Sarf Malzeme Alım İhalesi

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARA ÜMRANİYE 17.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale

ÜMRANİYE İLÇESİ MERKEZ ANADOLU LİSESİ BAHÇESİNE KAPALI SPOR SALONU YAPIM İŞİ

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÜMRANİYE 18.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

ÜMRANİYE İLÇESİ KAZIM KARABEKİR ORTAOKULU BAHÇESİNE KAPALI SPOR SALONU YAPIM İŞİ

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÜMRANİYE 18.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

ÜMRANİYE BELEDİYESİ YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİNİN REVİZYONU İŞİ

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ ÜMRANİYE 22.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

Gizli Müşteri Denetimi Hizmet Alımı

İSPARK İSTANBUL OTOPARK İŞLETMELERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ G ÜMRANİYE 23.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

ÜMRANİYE İLÇE SINIRLARINDA KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF MALZEME ALIM İŞİ

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ ÜMRANİYE 28.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

12 AYLIK MATERYALLİ EĞİTİM TANITIM VE ORGANİZASYON HİZMETİ ALIM İŞİ

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER M ÜMRANİYE 02.10.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

2027 YILI SAHNE ETKİNLİKLERİ, TANITIM BASKI VE ORGANİZASYON HİZMETİ ALIM İŞİ

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER M ÜMRANİYE 02.10.2026 10:30

Ümraniye İhaleleri Hakkında

Ümraniye (İstanbul) sınırlarında bugüne kadar 58.235 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 395 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.972 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺1.443,5 Mr düzeyinde.

Ümraniye'de en çok ihale açan idare İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ikinci sırada İl Sağlık Müdürlüğü SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Ümraniye İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Ümraniye ihalelerini nereden takip edebilirim?

Ümraniye sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Ümraniye'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

İstanbul İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın