📍 Bahçelievler İhaleleri

İstanbul İhaleleri · Bahçelievler
395 açık ihale 58.235 toplam kayıt 2.972 idare ? ₺1.443,5 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Bahçelievler İlçesinde Açık İhaleler

Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ EKMEK FIRINI İNŞAATI İŞİ

BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BAHÇELİEVLER 07.09.2026 14:30
Hizmet Alımı e-İhale

Adli Bilişim İhtisas Dairesi Sistem Odaları Cihazları Bakımı

ADLİ TIP KURUMU BAŞKANLIĞI BAHÇELİEVLER 08.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

Adli Tıp Kurumu İstanbul, Ankara, Hatay Kimya ve Morg İhtisas Daireleri Laboratuvarlarına Muhtelif Cihaz ve Demirbaş Alı

ADLİ TIP KURUMU BAŞKANLIĞI BAHÇELİEVLER 10.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

2026/2027 YILI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİ TAŞIMA İŞİ

İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLİ E BAHÇELİEVLER 10.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ KADIN KONUK EVİ İNŞAATI İŞİ

BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BAHÇELİEVLER 14.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon EAH Nöroloji ve Ortopedi 1 Seviye Acil Ünitesi Oluşumu Tadilatı İşi

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL FİZİK TEDAVİ VE REHABİ BAHÇELİEVLER 15.09.2026 14:00
Hizmet Alımı e-İhale

Şehit Yakınları, Gaziler ve Gazi Yakınları İçin 29 Ekim Cumhuriyet Gezisi Organizasyonu

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER DAİ BAHÇELİEVLER 18.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale

6 KİŞİ PERSONEL HİZMET ALIM İŞİ

BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BAHÇELİEVLER ABİDİN BAHÇELİEVLER 28.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

Kimya İhtisas Dairelerinde Kullanılmak Üzere Laboratuvar Sarf ve Kimyasal Madde Alımı

ADLİ TIP KURUMU BAŞKANLIĞI BAHÇELİEVLER 08.10.2026 10:30

Bahçelievler İhaleleri Hakkında

Bahçelievler (İstanbul) sınırlarında bugüne kadar 58.235 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 395 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.972 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺1.443,5 Mr düzeyinde.

Bahçelievler'de en çok ihale açan idare İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ikinci sırada İl Sağlık Müdürlüğü SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Bahçelievler İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Bahçelievler ihalelerini nereden takip edebilirim?

Bahçelievler sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Bahçelievler'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

İstanbul İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın