📍 Kağıthane İhaleleri

İstanbul İhaleleri · Kağıthane
395 açık ihale 58.235 toplam kayıt 2.972 idare ? ₺1.443,5 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Kağıthane İlçesinde Açık İhaleler

Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Karayolları 1Bölge Müdürlüğüne Bağlı Boğaz Köprüleri, Otoyollar ve Bağlantı Yolları ile Devlet ve İl Yollarında Kullanıl

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAĞITHANE 07.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

2026 Yılı 2. Dönem Belediyemizin farklı birimlerinin ihtiyacı olan Mobilya Grubu, Elektrikli Ev Aletleri ve İhtiyaç Malz

KAĞITHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KAĞITHANE 07.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Tüpraş Rafinerilerinden Ve Karayolları 1 ( İstanbul )Bölge Müdürlüğü Asfalt Depolarından Karayolları 1 Bölge Müdürlüğü H

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAĞITHANE 07.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

2026 yılı 2 dönem Kağıthane ilçesi dahilinde ekli listede bulunan yerlerde peyzaj ve yeşil alan bakım onarım çalışmaları

KAĞITHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KAĞITHANE 07.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale

2026 YILI KAĞITHANE İLÇESİ SINIRLARI DAHİLİNDEKİ İNCEBAYIR PARKI VE YAŞAR DOĞU PARKININ DÜZENLENMESİ VE YENİLENMESİ İŞİ

KAĞITHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRL KAĞITHANE 08.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

Çatalca Can dostlar yerleşkesinde kullanılmak üzere elektrik malzemesi alım işi

KAĞITHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KAĞITHANE 09.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale

2026 YILI 2 DÖNEM KAĞITHANE İLÇESİ SINIRLARI DAHİLİNDEKİ PARKLARIN, REFÜJLERİN, YEŞİL ALANLARIN DÜZENLENMESİ VE YENİLENM

KAĞITHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRL KAĞITHANE 10.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

Sivas ili Hafik ilçesinde bulunan Osmanlı parkının yenilenmesi yapım işi

KAĞITHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KAĞITHANE 10.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

2026-2027 Yılları 26 Kalem Tıbbi Sarf ve Tüketim Malzemeleri Alımı İhalesi

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Okmeydanı Ağız ve Diş Kağıthane 11.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale

2026 yılı 2 dönem Kağıthane ilçesi genelinde muhtelif yerlerde betonarme perde yapımı inşaat işi

KAĞITHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KAĞITHANE 14.09.2026 11:30
Mal Alımı e-İhale

Çağrı Merkezi Yazılımı Lisansı Alımı İhalesi

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞ KAĞITHANE 15.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

2026 YILI KAĞITHANE İLÇESİ SINIRLARI DAHİLİNDEKİ GÜLİSTAN VE KARDELEN PARKLARININ DÜZENLENMESİ VE YENİLENMESİ İŞİ

KAĞITHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRL KAĞITHANE 15.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale

Tunceli İli, Çemişgezek İlçesi, Yeni Mahalle Köy Konağı'nın Bakım Ve Onarımın Yapılması Yapım İşi

KAĞITHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KAĞITHANE 16.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

Dizüstü Bilgisayar ve Donanımları Alımı İhalesi

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞ KAĞITHANE 21.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale

Kamera Güvenlik Sistemlerinin İşletilmesi ve Bakım Onarımı Hizmet Alımı

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞ KAĞITHANE 02.10.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

Elektrik Nalburiye İnşaat Malzemeleri Alımı İhalesi

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSBAK İSTANBUL BİLİŞ KAĞITHANE 02.10.2026 10:30

Kağıthane İhaleleri Hakkında

Kağıthane (İstanbul) sınırlarında bugüne kadar 58.235 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 395 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.972 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺1.443,5 Mr düzeyinde.

Kağıthane'de en çok ihale açan idare İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ikinci sırada İl Sağlık Müdürlüğü SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Kağıthane İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Kağıthane ihalelerini nereden takip edebilirim?

Kağıthane sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Kağıthane'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

İstanbul İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın