📍 Sarıyer İhaleleri

395 açık ihale 58.235 toplam kayıt 2.972 idare ? ₺1.443,5 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Sarıyer İlçesinde Açık İhaleler

Yapım İşi e-İhale 2 gün kaldı

İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Meteoroloji Gözlem Evi Yanındaki Eski Halı Sahanın Yenilenmesi ve Bağlı Konteynerlerin Tesisi (2

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİ SARIYER 07.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

SINAV EVRAKI BASIM, TASNİF VE OPTİK CEVAP KAĞIDI OKUMA HİZMETLERİ ALIMI İŞİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜ SARIYER 08.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale

SINAV EVRAKI TAŞIMA HİZMETİ ALIMI

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜ SARIYER 08.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale

MONTAJLI KARO KAUÇUK OYUN GRUBU AÇIK ALAN JİMNASTİK ALETLERİ VE OYUN GRUBU YEDEK PARÇA ALIMI

SARIYER BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SARIYER 09.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

4 kap öğle ve akşam yemeği hizmeti halımı 2930000 adet

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPO SARIYER 11.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

2026 Yılı 4 Kalem Tıbbi Cihaz

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL BALTALİMANI METİN SABA SARIYER 11.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale

İstanbul Geneli Raylı Sistem Hatları Demiryolu ve İnşaat İşleri Revizyon ve Yenileme İşi

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI RAYLI SİSTEMLER DAİR SARIYER 18.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

ELEKTRİK MALZEMELERİ ALIMI

SARIYER BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SARIYER 21.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 1 Bölge Müdürlüğü İstanbul DKMP Müdürlüğü Ayvat Be

Doğa Koruma ve Milli Parklar 1. Bölge Müdürlüğü Sarıyer 21.09.2026 14:00
Yapım İşi e-İhale

2026 YILI BOĞAZİÇİ SAHİL ŞERİDİ VE ÖNGÖRÜNÜM BÖLGESİ SINIRLARI DÂHİLİNDEKİ İMAR MEVZUATINA AYKIRI YAPILARIN YIKILMASI, Y

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BOĞAZİÇİ İMAR ŞUBE M SARIYER 22.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

SARIYER AYAZAĞA MAHALLESİ 7304 ADA 35 PARSEL KAPALI PAZAR ALANI / OTOPARK YAPIM İŞİ

SARIYER BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SARIYER 24.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

SOKAK CANLILARI İÇİN KISIRKAYA HAYVAN BARINAĞI YAPIM İŞİ

SARIYER BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SARIYER 28.09.2026 10:30

Sarıyer İhaleleri Hakkında

Sarıyer (İstanbul) sınırlarında bugüne kadar 58.235 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 395 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.972 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺1.443,5 Mr düzeyinde.

Sarıyer'de en çok ihale açan idare İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ikinci sırada İl Sağlık Müdürlüğü SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Sarıyer İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Sarıyer ihalelerini nereden takip edebilirim?

Sarıyer sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Sarıyer'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

İstanbul İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın