📍 Eyüpsultan İhaleleri

İstanbul İhaleleri · Eyüpsultan
395 açık ihale 58.235 toplam kayıt 2.972 idare ? ₺1.445,0 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Eyüpsultan İlçesinde Açık İhaleler

Mal Alımı e-İhale 2 gün kaldı

Bitki Besleme ve Koruma Ürünleri Alımı

İSTANBUL AĞAÇ PEYZAJ EĞİTİM HİZMETLERİ VE HAYVANAT BAHÇESİ İ EYÜPSULTAN 07.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale 2 gün kaldı

Kişisel Koruyucu Donanım ve İş Güvenliği Ekipmanları Alımı

İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EYÜPSULTAN 07.09.2026 11:30
Yapım İşi 2 gün kaldı

AMBARLI İLERİ BİYOLOJİK ATIKSU ARITMA TESİSİ II, KADEME İNŞAATI VE DENİZ DEŞARJ

İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EYÜPSULTAN 07.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Kurumsal Kimlik, Ayrıcalıklı Hesap Yönetimi, Statik Ve Dinamik Kod Tarama Yazılımları Lisans Yenileme Temini

İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EYÜPSULTAN 08.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

İstanbul İli Genelindeki Güvenlik Noktalarına Muhtelif Ebatlarda Mobo Alımı İşi

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DA EYÜPSULTAN 08.09.2026 10:00
Mal Alımı 3 gün kaldı

Kavrulmuş Kıyılmış Fındık İçi (4x8 mm) Alımı

İSTANBUL HALK EKMEK UN VE UNLU MADDELER GIDA SANAYİ VE TİCAR EYÜPSULTAN 08.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

AVRUPA BÖLGESİ 17. KISIM MÜTEFERRİK ATIK SU, YAĞMURSUYU KANALI VE DERE ISLAHI İNŞAATI

İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EYÜPSULTAN 08.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale

2026 Yılı Muhtelif Mutfak Malzemeleri, Porselen ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DA EYÜPSULTAN 09.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale

12 Aylık Taşıt İç Temizlik ve Dış Yıkama Hizmeti Alımı

İGDAŞ İSTANBUL GAZ DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ EYÜPSULTAN 10.09.2026 10:00
Mal Alımı

Alt Folyo

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI HAMİDİYE KAYNAK SULA EYÜPSULTAN 10.09.2026 10:00
Mal Alımı

Kapak

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI HAMİDİYE KAYNAK SULA EYÜPSULTAN 10.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

Çeşitli Tip ve Özelliklerde Rulman Temini

İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EYÜPSULTAN 10.09.2026 11:00
Mal Alımı

Shrink ve Streç

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI HAMİDİYE KAYNAK SULA EYÜPSULTAN 10.09.2026 11:00
Mal Alımı

Üst Folyo

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI HAMİDİYE KAYNAK SULA EYÜPSULTAN 10.09.2026 11:30
Mal Alımı

Koli ve Ara Karton

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI HAMİDİYE KAYNAK SULA EYÜPSULTAN 10.09.2026 12:00
Mal Alımı

19 lt Polikarbon Damacana Kap

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI HAMİDİYE KAYNAK SULA EYÜPSULTAN 10.09.2026 14:00
Hizmet Alımı e-İhale

ERP BAKIM-DESTEK, EK GELİŞTİRME VE LİSANS HİZMETİ ALIMI İŞİ

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSPER İSTANBUL PERSO EYÜPSULTAN 11.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

Bahçe Marketler Yapım İşi

İSTANBUL AĞAÇ PEYZAJ EĞİTİM HİZMETLERİ VE HAYVANAT BAHÇESİ İ EYÜPSULTAN 11.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale

2027 YILI VEFAT BELGESİ DÜZENLEME HİZMETİ ALIMI İŞİ

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSPER İSTANBUL PERSO EYÜPSULTAN 15.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

Pet Preform

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI HAMİDİYE KAYNAK SULA EYÜPSULTAN 16.09.2026 10:00

Eyüpsultan İhaleleri Hakkında

Eyüpsultan (İstanbul) sınırlarında bugüne kadar 58.235 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 395 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.972 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺1.445,0 Mr düzeyinde.

Eyüpsultan'de en çok ihale açan idare İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ikinci sırada İl Sağlık Müdürlüğü SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Eyüpsultan İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Eyüpsultan ihalelerini nereden takip edebilirim?

Eyüpsultan sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Eyüpsultan'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

İstanbul İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın