KÖMÜRCÜODA ATIK BERTARAF TESİSİ İÇME VE KULLANMA SUYU MAL ALIM İŞİ
Şartname henüz işlenmedi
İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.
Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.
İş kalemi detayı bulunmuyor
Bu ihale için birim fiyat cetveli çıkarılamadı.
Kalem listesi için resmi dokümanı inceleyiniz.
İdare bilgileri bulunmuyor
İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.
İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.
Zeyilname bulunmuyor
Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.
Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.
Sonuç ilanı yayımlanmamış
İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.
Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.
| İhale Kayıt Numarası | : | 2026/1555476 |
| İşin Adı | : | Kömürcüoda Atık Bertaraf Tesisi İçme Ve Kullanma Suyu Mal Alım İşi |
| İhale Türü - Usulü | : | Mal Alımı - 3/G |
| 1 - İdarenin | ||
| a) Adresi | : | Paşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı No:74 |
| b) Telefon ve faks numarası | : | 02123682600 - 2122317614 |
| c) Elektronik posta adresi | : | meyilmaz@istac.istanbul |
| ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının görülebileceği internet adresi | : | www.istac.istanbul |
| 2 - İhale konusu malın | ||
| a) Niteliği, türü ve miktarı | : | 4.250 Ton Kullanma Suyu - 4.250 Ton İçme Suyu Alımı |
| b) Teslim [yeri / yerleri] | : | Kömürcüoda Atık Bertaraf Tesisi: Karakiraz Köyü Şile/İSTANBUL Asya Yakası Hafriyat Atıkları İşletme Şefliği Avcıkoru Köyü Hafriyat Döküm Sahası –Şile/İSTANBUL |
| c) Teslim [tarihi / tarihleri] | : | İşe başlama tarihinden itibaren 12 (Onİki) aydır. |
| 3- İhalenin / Ön Yeterlik / Yeterlik Değerlendirmesinin: | ||
| a) Yapılacağı yer | : | İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE YÖNETİMİ SAN. VE TİC. A.Ş. Paşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı No:74 34379 Şişli İSTANBUL |
| b) Tarihi ve saati | : | 07.09.2026 - 14:00 |
| 4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler : |
4- İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler: 4.4.2. Geçici teminatın mektup olması durumunda, verilen teminat mektubunun geçerlilik süresi en az 04/01/2026’dir. |
Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %15 altına sözleşme imzalamıştır.