SİLİVRİ SEYMEN TRAFO MERKEZİ YEDEK PARÇA VE BAKIM HİZMET ALIM İŞİ

Hizmet Alımı Katılıma Açık İstisna Aşırı Düşük Sorgusu Yapın
Doküman
Takip Et

Şartname henüz işlenmedi

İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.

Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.

İş kalemi detayı bulunmuyor

Bu ihale için birim fiyat cetveli çıkarılamadı.

Kalem listesi için resmi dokümanı inceleyiniz.

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İlan Tarihi
03.09.2026
İhale Usulü
Diğer — 4734 / 3-g
İhale Tarihi
09.09.2026 14:00 [ 4 gün 12:22:48 kaldı ]
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Benzer İş Grubu
Geçici Teminatın TL Nakit Olması Durumunda, Makbuzunda İşin Adveya İhale Kayıt Numarası ile Birlikte İstekli Firmanın Unvan Bilgilerinin, Vergi Numarası veya T.C. Kimlik Numarasının da Yazması Gerekmektedir. Alıcı Adı Kısmına "İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi San. ve Tic. A.Ş." Yazılmalıdır. Yatırılacak Teminat Bedeli İhaleye Teklif Veren İsteklinin Hesabından Yatırılmalıdır. Teminat Bedeli, İhale Tarih ve Saatinden Önce İSTAÇ A.Ş.'nin T.C Vakıf Bankası A.Ş. - Validesultan Şubesi TR 7300 0150 0158
İhale Detayları
e-İhale
e-Eksiltme
Kısmi Teklif
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yerli Malı Avantajı
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
TRAFO MERKEZİ YEDEK PARÇA VE BAKIM HİZMETİ ALINACAKTIR
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE YÖNETİMİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İhale Kayıt Numarası:2026/1567229
İşin Adı : Silivri Seymen Trafo Merkezi Yedek Parça Ve Bakım Hizmet Alım İşi
İhale Türü - Usulü : Hizmet Alımı - 3/G
1 - İdarenin
a) Adresi:Paşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı No:74
b) Telefon ve faks numarası:02123682600 - 2122317614
c) Elektronik posta adresi:meyilmaz@istac.istanbul
ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının
görülebileceği internet adresi
:www.istac.istanbul
2 - İhale konusu hizmetin
a) Niteliği, türü ve miktarı :33 Kalem Trafo Merkezi Yedek Parça Alımı ve Bakımı
b) Yapılacağı Yer :Silivri Seymen Katı Atık Bertaraf Tesisi Laiklik Cad. Büyükkılıçlı-Sinekli Yolu Üzeri Seymen-Silivri/İSTANBUL
c) Süresi:İşe başlama tarihinden itibaren 365 (ÜçYüzAltmışBeş) gündür.
3- İhalenin / Ön Yeterlik /
Yeterlik Değerlendirmesinin
:
a) Yapılacağı yer:İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE YÖNETİMİ SAN. VE TİC. A.Ş Paşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı No:74 34379 Şişli İSTANBUL
b) Tarihi ve saati:09.09.2026 - 14:00
4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4- İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi sunulmalıdır.
4.2. Teklifi sunan gerçek kişi ise imza beyannamesi, tüzel kişi ise şirket yetkilisinin İmza sirküleri ve ayrıca vekalaten teklif verilmesi durumunda vekaletname ve vekilin imza beyannamesi sunulmalıdır.
4.3. Doküman içerisinde bulunan Birim Fiyat Teklif Cetveli imza yetkilisince kaşe ve imza edilerek sunulmalıdır.
4.4. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda nakit veya geçici teminat mektubu vereceklerdir.
4.4.1. Geçici teminatın TL nakit olması durumunda, makbuzunda işin adı veya ihale kayıt numarası ile birlikte istekli firmanın unvan bilgilerinin, vergi numarası veya T.C. Kimlik numarasının da yazması gerekmektedir. Alıcı adı kısmına "İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi San. ve Tic. A.Ş." yazılmalıdır. Yatırılacak teminat bedeli ihaleye teklif veren isteklinin hesabından yatırılmalıdır. Teminat bedeli, ihale tarih ve saatinden önce İSTAÇ A.Ş.'nin T.C VAKIF BANKASI A.Ş. - VALİDESULTAN ŞUBESİ TR 7300 0150 0158 0072 9231 6717 numaralı hesabına yatırılması ve makbuzlarının teklif zarfının içinde sunulması gerekir.

4.4.2. Geçici teminatın mektup olması durumunda, verilen teminat mektubunun geçerlilik süresi en az 06/01/2027’dir.
4.4.3. Verilen tekliflerin geçerlik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi)  takvim günüdür.
5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre  belirlenecektir.
6. Mücbir sebep halleri dışında ekonomik açıdan en avantajlı teklif sahibi isteklinin, sözleşmeyi imzalamaması durumunda, geçici teminatı gelir kaydedilerek, hakkında 4734 sayılı Kanunun 58 inci maddesi hükümleri uygulanır. 
7. Teklif dokümanı, idarenin adresinde ve web sitesinde görülebilir.
8. Teklifler, alım tarih ve saatine kadar İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE YÖNETİMİ SAN. VE TİC. A.Ş. Paşa Mahallesi Piyalepaşa Bulvarı No:74 34379 Şişli İSTANBUL adresine elden teslim edilebilir.
9. SİLİVRİ SEYMEN TRAFO MERKEZİ YEDEK PARÇA VE BAKIM HİZMET ALIM İŞİ 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu Md.3/g Bendi Kapsamında ilk teklifler açıldıktan sonra en düşük teklifin altında olmak üzere 2 tur sözlü olarak açık eksiltme yapılacaktır. Akabinde ihale kararına esas olmak üzere son (nihai) teklifler yazılı olarak alınacaktır.
10. Teklif için hazırlanacak belgeler kapalı zarf olarak (zarf üstünde ihale ve firma bilgileri yazılarak) ihale saati öncesi teslim edilecektir.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %23 altına sözleşme imzalamıştır.

%23
Ortalama kırım
%8 – %37
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 6.290.000 – 9.250.000 ₺ arasındadır.
🗄️ Bu idarenin geçmiş 19 hizmet alımı ihalesinden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın