📍 Yenimahalle İhaleleri

Ankara İhaleleri · Yenimahalle
422 açık ihale 55.930 toplam kayıt 2.165 idare ? ₺4.836,1 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Yenimahalle İlçesinde Açık İhaleler

Yapım İşi e-İhale 2 gün kaldı

KEÇİÖREN UFUKTEPE ASM(6 AHB) YAPIM İŞİ

ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ YENİMAHALLE 07.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale 2 gün kaldı

Ankara Kenti 4. Bölge Duvar Çevreleme ve Şev Tanzim Yapım İşi

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ETÜT VE PROJELER DAİRE YENİMAHALLE 07.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale 2 gün kaldı

Yenimahalle İlçesi Orhan Cemal Fersoy İlk-Ortaokulu-İsmail Erez İÖO-Nasrettin Hoca İlk-Ortaokulu-Mamak Ali Kuşçu İOO-Yen

ANKARA YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI STRATEJİ VE YENİMAHALLE 07.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale 2 gün kaldı

Genel Müdürlük Personel Taşıması Servis Aracı Kiralaması

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MAKİNA, İMALAT VE DONATIM D YENİMAHALLE 07.09.2026 11:30
Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Sosyal yardımlar kapsamında dağıtılmak üzere odun pelet yakıtı ve pelet sobası alımı-dağıtımı işi

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER DAİRE YENİMAHALLE 07.09.2026 14:00
Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

2026 ORTAÖĞRETİM PAKET 29 ONARIM İŞİ (Ankara İli, Keçiören İlçesi, İncirli Şehit Furkan Yayla AL, Çankaya İlçesi, Sokull

ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİMAHALLE 07.09.2026 14:00
Mal Alımı 3 gün kaldı

2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ; İSMETPAŞA İSTASYONUNA 10000 M3, HASANBEY İSTASYONUNA 20000 M3, DÜMBELEK İSTASYONUNA 10000 M3, ESENKE

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜ YENİMAHALLE 07.09.2026 14:30
Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

2026 TEMEL EĞİTİM PAKET 18 ONARIM İŞİ (Ankara İli, Keçiören İlçesi, Dumlupınar Ortaokulu, Çankaya İlçesi, Ziraat Mühendi

ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİMAHALLE 07.09.2026 14:30
Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Sürücüsüz Araç ve İş Makinesi Kiralama Hizmet Alımı İşi

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ YENİMAHALLE 08.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

Antalya SGİM Depo Tadilat İşi

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İNŞAAT VE EMLAK DAİRE BAŞK YENİMAHALLE 08.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Sürücüsüz Araç ve İş Makinesi Kiralama Hizmet Alımı İşi

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİR YENİMAHALLE 08.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

13 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI

ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA ETLİK ŞEHİR HASTANESİ BAŞH YENİMAHALLE 08.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Dodurga (Çorum) Belediyesi İlave İmar Planına Esas Jeolojik-Jeoteknik Etüt Çalışmaları

İLLER BANKASI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YATIRIM KOORDİN YENİMAHALLE 08.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

228 Kalem Hafif Vasıta Yedeği Alımı

TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA YENİMAHALLE 08.09.2026 14:30
Yapım İşi e-İhale

Itri Yerleşkesi Çeşitli İmalat ve Tadilat İşleri

ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ YENİMAHALLE 09.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

36 Aylık Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) Hizmeti Alımı

ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA OSMANLI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞ YENİMAHALLE 09.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

Video Konferans Sistemleri Lisansı

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI YENİMAHALLE 09.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

KALE İÇİ İTFAİYE BİNASI SERGİ ALANI YAPIM İŞİ

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT TARİHİ, TANITIM V YENİMAHALLE 09.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

KIŞLIK İŞ KIYAFETLERİ ALIMI

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ANKARA HALK EKMEK VE U YENİMAHALLE 09.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale

Baydiğin (Yozgat) Belediyesi Kanalizasyon ve Yağmursuyu Kesin Projesi Hazırlanması Hizmet Alımı İşi

İLLER BANKASI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YATIRIM KOORDİN YENİMAHALLE 09.09.2026 11:00

Yenimahalle İhaleleri Hakkında

Yenimahalle (Ankara) sınırlarında bugüne kadar 55.930 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 422 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.165 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺4.836,1 Mr düzeyinde.

Yenimahalle'de en çok ihale açan idare T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, ikinci sırada TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Yenimahalle İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Yenimahalle ihalelerini nereden takip edebilirim?

Yenimahalle sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Yenimahalle'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

Ankara İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın