📍 Çankaya İhaleleri

Ankara İhaleleri · Çankaya
422 açık ihale 55.930 toplam kayıt 2.165 idare ? ₺4.836,1 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Çankaya İlçesinde Açık İhaleler

Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Çorum Hasanpaşa Halk Kütüphanesi 2026-2027 Yıllarına Sari Uygulama Projeleri Yapımı İşi

KÜLTÜR VARLIKLARI VE MÜZELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA RÖLÖVE V ÇANKAYA 07.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Kombine Kanal Temizleme Aracı

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PROGRAM VE İZLEME DAİRESİ BAŞKAN ÇANKAYA 07.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Ağ Alt Yapısı Yenileme İşi

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLI ÇANKAYA 07.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Uydu Telefonu, Uydu Telefonu Ofis Kiti, Aparat ve Yedek Parça

AFET VE ACİL DURUM YÖNETİMİ BAŞKANLIĞI YÖNETİM HİZMETLERİ GE ÇANKAYA 07.09.2026 10:30
Danışmanlık 3 gün kaldı

YER BİLİMSEL ETÜT BİLGİ SİSTEMİ GELİŞTİRME VE ARŞİVİN YERBİS UYGULAMASINA AKTARIMI İŞİ

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI MEKANSAL PL ÇANKAYA 07.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

MİCROSOFT KURUMSAL LİSANS YENİLEME İŞİ

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI COĞRAFİ BİL ÇANKAYA 07.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Veri Merkezi Bileşenleri Parçalı Bakım Onarım

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI ÇANKAYA 07.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

Mardin İli Artuklu İlçesi Tapu ve Kadastro Hizmet Binası İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi

TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI ÇANKAYA 07.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

112 Acil Çağrı Merkezleri İçin Ortak Data Paketi Hizmet Alımı

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İLLER İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇANKAYA 07.09.2026 11:00
Hizmet Alımı 3 gün kaldı

Patlayıcı Madde Hizmet Alımı

ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA DAİRESİ BAŞ ÇANKAYA 07.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

2026/2027 Kampanya Döneminde 33 kısımdaki 59 kantardan Ağrı, Burdur, Erciş, Ereğli, Eskişehir, Ilgın, Kars, Kastamonu, M

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇANKAYA 07.09.2026 11:30
Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

Ankara İli, Altındağ İlçesi, Aydınlıkevler Mahallesi, 2725 Ada 6 Parselde Bulunan Taşınmazın Tadilat Yapım İşi

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ ÇANKAYA 07.09.2026 11:30
Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Farklı Ölçülerde 4 Kalem ST37 Sac Alımı

TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA VE İHALE ÇANKAYA 07.09.2026 11:30
Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Fotokopi Makinelerinden Sayfa Başı Çıktı Hizmet Alımı

BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞ ÇANKAYA 07.09.2026 14:00
Hizmet Alımı e-İhale

Sürücülü Hizmet Aracı Kiralama

TÜRKİYE ENERJİ, NÜKLEER VE MADEN ARAŞTIRMA KURUMU BAŞKANLIĞI ÇANKAYA 08.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

Ankara Şeker Fabrikası Nizamiye Binaları, Giriş Kemerileri, Güvenlik Kulübesi, Ekolojik Market

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇANKAYA 08.09.2026 10:00
Mal Alımı

26-Y16 NUMARALI DOSYA KAPSAMINDA 2 KALEM BOYA ALIMI

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI TERSANELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇANKAYA 08.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

MTA Genel Müdürlüğü Yemekhane Binasının Bakım Onarım İşleri için Uygulama Projeleri ve İhale Dokümanlarının Hazırlanması

MADEN TETKİK VE ARAMA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DA ÇANKAYA 08.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

2026 Yılı Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez Ve Taşra Teşkilatı Jeneratör Alımı

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İNŞAAT EMLAK DAİRE BAŞKANLIĞI ÇANKAYA 08.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

Karayolları 13 Bölge (Antalya) Müdürlüğü Sınırları Dahilindeki Muhtelif Yeni ve Eski Güzergahlarında Kamulaştırma İşleml

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PROGRAM VE İZLEME DAİRESİ BAŞKAN ÇANKAYA 08.09.2026 10:30

Çankaya İhaleleri Hakkında

Çankaya (Ankara) sınırlarında bugüne kadar 55.930 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 422 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.165 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺4.836,1 Mr düzeyinde.

Çankaya'de en çok ihale açan idare T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, ikinci sırada TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Çankaya İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Çankaya ihalelerini nereden takip edebilirim?

Çankaya sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Çankaya'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

Ankara İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın