📍 Altındağ İhaleleri

Ankara İhaleleri · Altındağ
422 açık ihale 55.930 toplam kayıt 2.165 idare ? ₺4.836,1 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Altındağ İlçesinde Açık İhaleler

Hizmet Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Dizel Jeneratörlerin Periyodik Bakım Onarımı ve 1 Adet Ruhsat Alınması

ANKARA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ATIK SU AR ALTINDAĞ 07.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

Tapu ve Kadastro III Bölge (İzmir) Müdürlüğüne Bağlı Didim, Yenipazar, Selendi, Salihli Tapu Müdürlükleri ile Menderes T

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL KALEM BİRİMİ ALTINDAĞ 07.09.2026 11:30
Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Metro İşletme Şube Müdürlüğü CRRC ZELC Trenlerinin Yıpranmış Duvar Kaplamalarının Yenilenmesi İçin Montajlı Mal Alımı İş

ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL ALTINDAĞ 07.09.2026 15:00
Mal Alımı e-İhale

Yaka Kamerası

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İTFAİYE DAİRESİ BAŞKAN ALTINDAĞ 08.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

ECM (Bakımdan Sorumlu Kuruluş) Yönetim Sistemi Kapsamında Makine, Alet, Cihaz Temini İşi

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜ ALTINDAĞ 08.09.2026 14:30
Mal Alımı e-İhale

Ankaray İşletme Şube Müdürlüğü Araç Bakım Birimi'ne Ait Motor Kömürü Mal Alımı İşi

ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL ALTINDAĞ 08.09.2026 15:00
Yapım İşi e-İhale

Bölüm 23 Kemik İliği Santral Değişimi

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİR ALTINDAĞ 09.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

Ankaray İşletme Şube Müdürlüğü Şalt Ekipmanları Mal Alımı İşi

ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL ALTINDAĞ 09.09.2026 15:00
Yapım İşi e-İhale

2026 Yılı KOSGEB Mardin Müdürlüğü Genel Tadilat Ve Onarım İnşaatı İşi

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELERİ GELİŞTİRME VE DESTEKLEME İ ALTINDAĞ 10.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

Ankara Bölge Müdürlüğüne Bağlı Polatlı Tapu Müdürlüğü Bakım Onarım ve Tadilat İşi

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL KALEM BİRİMİ ALTINDAĞ 10.09.2026 11:30
Hizmet Alımı

GSM-R ve Network Sistemleri İçin 24 Ay Süre ile Teknik Destek Hizmet Alımı İşi

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜ ALTINDAĞ 10.09.2026 14:30
Mal Alımı e-İhale

Metro İşletme Şube Müdürlüğü Elektrik Sistemler İçin 3 Kalem DC Kesici Yedek Malzemeleri Alımı İşi

ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL ALTINDAĞ 10.09.2026 15:00
Yapım İşi e-İhale

ANKARA EAH HÜSEYİNGAZİ SEMT POLİKLİNİĞİ ÇATI ONARIM İŞİ

ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTAN ALTINDAĞ 11.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

(11) KALEM TIBBİ CİHAZ ALIMI

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ERİŞKİN HASTANESİ BAŞHEKİM ALTINDAĞ 11.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

Tepeköy (Hariç)-Selçuk Hat Kesimine Sinyalizasyon ve Telekomünikasyon Projesi Yapım İşi

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜ ALTINDAĞ 11.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

Metro İşletme Şube Müdürlüğü CRRC ZELC Trenlerine Ait Aks Rulmanları Bakımı Hizmet Alımı İşi

ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL ALTINDAĞ 11.09.2026 15:00
Yapım İşi e-İhale

Beypazarı ve Güdül İlçeleri İçmesuyu Şebeke ve İletim Hatları Yapım İşi

ANKARA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SU İNŞAAT ALTINDAĞ 14.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Koruyucu Gıda Malzemesi Alımı

DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA DEVLET OPERA V ALTINDAĞ 14.09.2026 11:30
Mal Alımı e-İhale

4 Kalem Madeni Yağ ve Antifriz

ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL ALTINDAĞ 14.09.2026 14:00
Hizmet Alımı e-İhale

KAYSERİ LOKOMOTİF BAKIM DEPO MÜDÜRLÜĞÜNDE BULUNAN LOKOMOTİF VE DJ JENERATÖR VAGONU HİJYENİK BAKIMI HİZMET ALIMI

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK ANONİM Ş ALTINDAĞ 14.09.2026 14:00

Altındağ İhaleleri Hakkında

Altındağ (Ankara) sınırlarında bugüne kadar 55.930 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 422 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.165 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺4.836,1 Mr düzeyinde.

Altındağ'de en çok ihale açan idare T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, ikinci sırada TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Altındağ İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Altındağ ihalelerini nereden takip edebilirim?

Altındağ sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Altındağ'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

Ankara İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın