📍 Gölbaşı İhaleleri

Ankara İhaleleri · Gölbaşı
422 açık ihale 55.930 toplam kayıt 2.165 idare ? ₺4.836,1 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Gölbaşı İlçesinde Açık İhaleler

Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

Otomatik Yağlama Pompası Malzemeleri Alımı

TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜ GÖLBAŞI 07.09.2026 14:00
Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

Batman Bölge 2027 Yılı 4 Adet İsimsiz 1 Etap (Batman-Siirt) Yol ve Lokasyon Yapımı

TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜ GÖLBAŞI 07.09.2026 14:30
Hizmet Alımı e-İhale

ANADAĞ 2B FAZ 2 PROJESİ KAYA DELME MAKİNESİ İLE DELİK DELME HİZMET ALIMI

TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜ GÖLBAŞI 08.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

Adıyaman, Batman, Trakya Madeni Yağ Alımı

TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜ GÖLBAŞI 08.09.2026 11:30
Hizmet Alımı e-İhale

Şanlıurfa Siverek Sondaj ve Kth Personelleri için Konaklama Hizmeti Alımı

TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜ GÖLBAŞI 08.09.2026 12:00
Mal Alımı e-İhale

Aydınlatma Malzemeleri Alımı

TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜ GÖLBAŞI 09.09.2026 14:30
Mal Alımı e-İhale

KİMLİK DOĞRULAMA VE AĞ ERİŞİM KONTROL CİHAZI

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI GÖLBAŞI 10.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

2026-2027 ANKARA GÖLBAŞI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ORTAÖĞRETİM TAŞIMA İŞİ

ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÖLBAŞI İLÇE MİLLİ EĞİTİM M GÖLBAŞI 10.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

PQ,HQ,NQ Matkap Alımı

TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜ Gölbaşı 10.09.2026 15:00
Yapım İşi e-İhale

Trakya Bölge Gegendere-1 Lokasyonu Yol Güzergahı İstinat Perdesi Yapımı

TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜ GÖLBAŞI 11.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale

GÖLBAŞI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEMEL EĞİTİM TAŞIMA İŞİ

ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÖLBAŞI İLÇE MİLLİ EĞİTİM M GÖLBAŞI 14.09.2026 14:30
Hizmet Alımı e-İhale

B CEYHAN RÖMORKÖRÜNÜN TERSANE BAKIM VE ONARIMI

BOTAŞ INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖLBAŞI 15.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale

RÖMORKÖR ALIMI

BOTAŞ INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖLBAŞI 16.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale

BAŞKANLIĞIMIZ YEMEKHANELERİNDE KULLANILMAK ÜZERE MUTFAK EKİPMANI ALIMI

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI GÖLBAŞI 18.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

Oryantiring Spor Malzemesi Alımı

Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı 21.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

Muhtelif Ebatlarda Vestiyer Alımı ve Montajı

Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı 22.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

Adıyaman, Batman, Trakya Muhtelif Yağ Alımı

TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜ Gölbaşı 22.09.2026 11:30

Gölbaşı İhaleleri Hakkında

Gölbaşı (Ankara) sınırlarında bugüne kadar 55.930 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 422 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.165 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺4.836,1 Mr düzeyinde.

Gölbaşı'de en çok ihale açan idare T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, ikinci sırada TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Gölbaşı İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Gölbaşı ihalelerini nereden takip edebilirim?

Gölbaşı sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Gölbaşı'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

Ankara İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın