📍 Etimesgut İhaleleri

Ankara İhaleleri · Etimesgut
422 açık ihale 55.930 toplam kayıt 2.165 idare ? ₺4.836,1 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Etimesgut İlçesinde Açık İhaleler

Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

5 KISIM 10 KALEM GÜNLÜK GIDA MADDESİ ALIMI

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ANKARA JANDARMA TEDARİK MERKEZİ K ETİMESGUT 07.09.2026 10:00
Mal Alımı 3 gün kaldı

JANDARMA İSTİHKAM KOMUTANLIĞI İHTİYACI İÇİN 2 KISIM 2 KALEM ATAŞMAN TEDARİKİ

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ANKARA JANDARMA TEDARİK MERKEZİ K ETİMESGUT 07.09.2026 10:00
Mal Alımı

JANDARMA İSTİHKAM KOMUTANLIĞI İHTİYACI İÇİN 2 KISIM 7 KALEM ATAŞMAN TEDARİKİ

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ANKARA JANDARMA TEDARİK MERKEZİ K ETİMESGUT 08.09.2026 10:00
Mal Alımı

17 KISIM 659 KALEM HAVACILIK MALZEMESİ TEDARİKİ

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ANKARA JANDARMA TEDARİK MERKEZİ K ETİMESGUT 09.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

İŞÇİ TABİLDOTU İÇİN TİP-2A PREFABRİK YAPI TESİS EDİLMESİ

ASKERİ FABRİKALAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 3 ÜNCÜ HAVA BAKIM FABRİKA ETİMESGUT 10.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

2026/2027 Kampanya Dönemi Pancar Yüzdürme Hizmeti İşi

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANK ETİMESGUT 10.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

48 KALEM KIŞLIK LASTİK ALIMI

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ANKARA JANDARMA TEDARİK MERKEZİ K ETİMESGUT 11.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

ETİMESGUT İLÇESİNE BAĞLI 2026/27 EĞİTİM/ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİ TAŞIMA İŞİ

ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ETİMESGUT İLÇE MİLLİ EĞİTİM ETİMESGUT 14.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

Fidanlık Müdürlüğümüzce fidan üretimi için hazır yetiştirme harcı ile saksı mal alım işi

ANKARA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ ETİMESGUT 17.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

46820 ADA 1 BULUNAN YAPININ YIKIMI

ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ETİMESGUT 18.09.2026 10:30
Hizmet Alımı

SİVAS YHT GAR BUZ ÇÖZME VE ÖNLEME TESİSİNİN KAPASİTESİNİN ARTIRILMASI HİZMETİ ALIMI

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK ANONİM Ş ETİMESGUT 18.09.2026 14:00
Mal Alımı

MÜBADELE KAPSAMINDA SET, ALET, EKİPMAN VE MALZEME TEDARİKİ

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ANKARA JANDARMA TEDARİK MERKEZİ K ETİMESGUT 21.09.2026 10:00
Hizmet Alımı

21 KISIM ZORUNLU MALİ SORUMLULUK SİGORTASI HİZMETİ ALIMI

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ANKARA JANDARMA TEDARİK MERKEZİ K ETİMESGUT 29.09.2026 14:00

Etimesgut İhaleleri Hakkında

Etimesgut (Ankara) sınırlarında bugüne kadar 55.930 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 422 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 2.165 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺4.836,1 Mr düzeyinde.

Etimesgut'de en çok ihale açan idare T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, ikinci sırada TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Etimesgut İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Etimesgut ihalelerini nereden takip edebilirim?

Etimesgut sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Etimesgut'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

Ankara İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın