4 Kalem (120 adet DH7000-9500-DE10000-11000 Radyatör Blokları, 20 Adet DE33000 Radyatör Komple, 20 adet DE22000 Radyatör Komple, 10 Adet DE36000 Rad/Eşanjör) hizmet alımı

Hizmet Alımı Katılıma Açık İstisna Aşırı Düşük Sorgusu Yapın
Doküman
Takip Et

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İlan Tarihi
02.09.2026
İhale Usulü
Açık — 4734 / 3-g
İhale Tarihi
28.09.2026 10:30 [ 23 gün 11:27:53 kaldı ]
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İhale Detayları
e-İhale
e-Eksiltme
Kısmi Teklif
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yerli Malı Avantajı
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

İhale Kayıt Numarası:2026/1638459
İşin Adı : 4 Kalem (120 Adet Dh7000-9500-De10000-11000 Radyatör Blokları, 20 Adet De33000 Radyatör Komple, 20 Adet De22000 Radyatör Komple, 10 Adet De36000 Rad/Eşanjör) Hizmet Alımı
İhale Türü - Usulü : Hizmet Alımı - Açık İhale Usulü
1 - İdarenin
a) Adresi:Ahmet Kanatlı Cad. 26 490 TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR
b) Telefon ve faks numarası:02222240000 -
c) Elektronik posta adresi:turasas.eskisehir@turasas.gov.tr
ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının
görülebileceği internet adresi
:www.turasas.gov.tr
2 - İhale konusu hizmetin
a) Niteliği, türü ve miktarı :4 Kalem (120 adet DH7000-9500-DE10000-11000 Radyatör Blokları, 20 Adet DE33000 Radyatör Komple, 20 adet DE22000 Radyatör Komple, 10 Adet DE36000 Rad/Eşanjör) hizmet alımı
b) Yapılacağı Yer :İşin yapılma yeri: Yüklenici firma sahası Teslim edileceği yer: TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğü
c) Süresi:Sözleşmenin imzalanmasının ardından, ürünlerin yükleniciye verilmesini müteakip, 10 iş gününde bakım-onarımları yapılarak teslim edilecektir. Yüklenici firma 1 yıl içerisinde işi tamamlayacaktır. 1 yıl içerisinde toplam miktarın gerçekleşmemesi halinde sözleşme gerçekleşen miktar üzerinden kapatılacaktır.
3- İhalenin / Ön Yeterlik /
Yeterlik Değerlendirmesinin
:
a) Yapılacağı yer:Hoşnudiye Mah. Ahmet Kanatlı Cad. 26490 - Tepebaşı / Eskişehir
b) Tarihi ve saati:28.09.2026 - 10:30
4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:

4.1.1.Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren belgeler.

a) İsteklinin mevzuatı gereği ilgili odaya kayıtlı olarak faaliyette bulunduğunu gösterir belge. 

b) Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;

1) Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

2) Tüzel kişi olması halinde, bu Şartname ekinde yer alan Tüzel Kişilerde Ortaklık Bilgilerine ve Yönetimdeki Görevlilere İlişkin Son Durumu Gösterir Belge ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

c) Bu Şartname ekinde yer alan standart forma uygun teklif mektubu,

ç) Bu Şartnamede belirlenen geçici teminata ilişkin standart forma uygun geçici teminat mektubu veya geçici teminat mektupları dışındaki teminatların Saymanlık ya da Muhasebe Müdürlüklerine yatırıldığını gösteren makbuzlar,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.2.1. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. İstekliler; ihale konusu iş ile ilgili, ihale tarihi itibariyle geçerliliğini koruyan, akredite edilmiş bir kuruluş tarafından verilmiş ISO 9001, TS EN ISO 14001 ve TS EN ISO 45001 Kalite Belgelerini teklifleri ekinde vereceklerdir.

4.3.2. Yüklenici, endüstriyel kapasiteli ultrasonik yıkama makinesine sahip olacak ve bu ekipmanı aktif olarak kullanmakta olacak veyahut işbu ihale kapsamında ihtiyaç olan boyutlarda tezgâh yatırımına ait fizibilite raporu, piyasadan yükleniciye hitapen toplanan en az 3 firmadan fiyat teklifi veya herhangi bir ultrasonic yıkama tezgahı üreticisi ile yapılan gelecek teslimata ait sözleşme İDARE'ye sunulacak teklif ekinde verilecektir.

4.3.3. İstekliler kapasite raporlarını teklifleri ekinde vereceklerdir. (Yıkama makineleri, basınçlı hava ekipmanları, test kazanları açıkça ifade edilmiş olacaktır.)

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

4.4.1. Bu madde boş bırakılmıştır.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. Bu ihaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanının görülmesi:

7.1.İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 350,00 TRY (Türk Lirası) karşılığı TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğü adresinden satın alınabilir. (Şartname bedeli banka aracılığı ile ödenirken açıklama kısmına İKN ve firma e-mail adresi yazılacaktır)

7.2.İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.

8. Teklifler,  ihale tarih ve saatine kadar Hoşnudiye Mah. Ahmet Kanatlı Cad. 26490 - Tepebaşı / Eskişehir adresine elden teslim edilebileceği gibi,  aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.

9. İstekliler tekliflerini, mal/hizmet kalemi- kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal/hizmet kalemi miktarı ile bu mal/hizmet kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

11. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 takvim günüdür.

12. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

13. Bu ihale ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 Ve 4735 Sayılı Kanunlara Tabi Değildir.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
İş Kalemleri 4 kalem
#İş Kaleminin AdıMiktar
1 1 350 MUHTELİF DH 7000-9500,DE 120.0 Ad
2 2 350 DE 36000RAD(YAĞ,HAVA, SU) VE 10.0 Ad
3 3 350 MUHTELİF DE 33000 RADYATÖR 20.0 Ad
4 4 350 MUHTELİF DE 22000 RADYATÖR 20.0 Ad
İhale Dokümanları kişisel veriler gizlenmiştir
TÜRASAŞ
İHTİYAÇ LİSTESİ
26.08.2026
Teklif No: 26310059 Sayfa : 1
S. No Malzeme Tasnifi ve Adı Malzeme Ek Bilgiler Miktarı Ö.B.
1 350 MUHTELİF DH 7000-9500,DE 120.0 AD
10000-11000 RADYATÖR BLOKLARI
2 350 DE 36000RAD(YAĞ,HAVA, SU) VE 10.0 AD
EŞANJÖR (1 ADET 5'Lİ SETTEN
OLUŞMAKTADIR)
3 350 MUHTELİF DE 33000 RADYATÖR 20.0 AD
KOMPLE SAĞ-SOL(1 ADET 2'Lİ
SETTEN OLUŞMAKTADIR)
4 350 MUHTELİF DE 22000 RADYATÖR 20.0 AD
KOMPLE SAĞ-SOL(1 ADET 2'Lİ
SETTEN OLUŞMAKTADIR)
EKAP dökümanlarından alınmıştır. Bir farklılık olursa, EKAP dökümanları esas alınmalıdır. Kişisel veriler (ad-soyad, telefon, TC, IBAN vb.) KVKK gereği gizlenmiştir.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %13 altına sözleşme imzalamıştır.

%13
Ortalama kırım
%1 – %23
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 7.670.000 – 9.900.000 ₺ arasındadır.
🗄️ ESKİŞEHİR ili (Hizmet Alımı) kapsamında 1,609 ihaleden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın