JANDARMA İSTİHKAM KOMUTANLIĞI İHTİYACI İÇİN 2 KISIM 2 KALEM ATAŞMAN TEDARİKİ

Mal Alımı Katılıma Açık İstisna
Doküman
Takip Et

Şartname henüz işlenmedi

İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.

Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.

İş kalemi detayı bulunmuyor

Bu ihale için birim fiyat cetveli çıkarılamadı.

Kalem listesi için resmi dokümanı inceleyiniz.

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İlan Tarihi
25.08.2026
İhale Usulü
Diğer — 4734 / 3-b
İhale Tarihi
07.09.2026 10:00 [ 2 gün 11:37:26 kaldı ]
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İhale Detayları
Kısmi Teklif
e-İhale
e-Eksiltme
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yerli Malı Avantajı
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
JANDARMA İSTİHKAM KOMUTANLIĞI İHTİYACI İÇİN 2 KISIM 2 KALEM ATAŞMAN SATIN ALINACAKTIR
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ANKARA JANDARMA TEDARİK MERKEZİ KOMUTANLIĞI
İhale Kayıt Numarası:2026/1563681
İşin Adı : Jandarma İstihkam Komutanlığı İhtiyacı İçin 2 Kısım 2 Kalem Ataşman Tedariki
İhale Türü - Usulü : Mal Alımı - 13-1/A
1 - İdarenin
a) Adresi:Bahçekapı Mah.Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Kışlası J.Ted.Mrk.K.lığı Güvercinlik-Etimesgut/Ankara Posta kodu 06797
b) Telefon ve faks numarası:03125109999 - 3125107591
c) Elektronik posta adresi:ankaratedarik@jandarma.gov.tr
ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının
görülebileceği internet adresi
:www.jandarma.gov.tr
2 - İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı:JANDARMA İSTİHKAM KOMUTANLIĞI İHİTİYACI İÇİN 2 KISIM 2 KALEM ATAŞMAN TEDARİKİ
b) Teslim [yeri / yerleri] :JANDARMA İSTİHKAM KOMUTANLIĞI – 17 NU.LI TAŞINIR MAL SAYMANLIĞI DEPOSU GÜVERCİNLİK/ANKARA
c) Teslim [tarihi / tarihleri]:SÖZLEŞMENİN İMZALANDIĞI TARİHİ TAKİP EDEN GÜNDEN İTİBAREN 60 (ALTMIŞ) TAKVİM GÜNÜ İÇERİSİNDE DEFATEN TESLİM EDİLEBİLECEKTİR
3- İhalenin / Ön Yeterlik /
Yeterlik Değerlendirmesinin
:
a) Yapılacağı yer:Ankara J.Ted.Mrk.K.lığı Güvercinlik/Ankara 2 No.lu İhl.Koms.Bşk.lığı
b) Tarihi ve saati:07.09.2026 - 10:00
4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler :

4.            İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1.        İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeleri teklif kapsamında sunmaları gereklidir.

4.2.        Tebligat için adres beyanı ve ayrıca irtibat için telefon ve varsa belgegeçer numarası ile elektronik posta adresi,

4.3.        Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;

4.3.1.     Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

4.3.2.     Tüzel kişi olması halinde, Şartname ekinde yer alan Tüzel Kişilerde Ortaklık Bilgilerine ve Yönetimdeki Görevlilere İlişkin Son Durumu Gösterir Belge ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri, (İsteklinin Anonim Şirketi olması halinde Pay Defteri ile birlikte sunulacaktır.)

4.4.        Şartname ekinde yer alan standart forma uygun teklif mektubu,

4.5.        Şartnamede belirlenen geçici teminata ilişkin standart forma uygun geçici teminat mektubu veya geçici teminat mektupları dışındaki teminatların Saymanlık ya da Muhasebe Müdürlüklerine yatırıldığını gösteren makbuzlar,

4.6.        Şartnamenin 7.2. ve 7.3. maddelerinde belirtilen, şekli ve içeriği Mal Alımı İhaleleri Uygulama Yönetmeliğinde düzenlenen yeterlik belgeleri,

4.7.        Şartnamenin ekinde yer alan, 758 sayılı Cumhurbaşkanı Kararının 9’uncu maddesinde belirtilen durumlarda olunmadığına ilişkin yazılı taahhütname,

4.8.        Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekâletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi,

4.9.        İsteklinin ortak girişim olması halinde, şartname ekinde yer alan standart forma uygun iş ortaklığı beyannamesi,

4.10.      Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ve Kanuna göre yapılacak ihalelere ilişkin sözleşmelerin yürütülmesi konusunda temsile ve yönetime yetkili olan ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicili müdürlükleri veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartların korunduğunu gösteren, standart forma uygun belge.

4.11.      İhaleye, yeterlilik kriterlerini taşıyan yerli ve yabancı tüm istekiler katılabilir. Yerli malı fiyat avantajı uygulanmayacaktır.

4.12.      İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere geçici teminat, ihale üzerinde kalan istekli ise sözleşme bedelinin %6’sı oranında kesin teminat verecektir.

4.13.      İstekliler şartname ekinde örneği bulunan TEDARİK TAAHHÜTNAMESİNİ teklifleriyle birlikte vereceklerdir.

4.14.      Sözleşme konusu iş bedelinin ödeme aşamasında doğacak KDV, ilgili mevzuat çerçevesinde idare tarafından yükleniciye ayrıca ödenecektir.

4.15.      İhale dokümanı 90,00 TL karşılığı idareden satın alınabilir.

4.16.      Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Ankara J.Ted.Mrk.K.lığı adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.

4.17.      İhaleye katılan istekli veya isteklilerle ihale komisyonu karşılıklı olarak fiyat üzerinden görüşecektir. Fiyat üzerindeki görüşmede istekli/istekliler daha önce verdikleri teklif fiyatlarını arttıramazlar. İhale komisyonu tarafından isteki/isteklilerin görüşmeler sırasındaki ilk ve son teklifleri yazılı olarak alınacaktır.

4.18.      İhale saatinden önce ihalenin iptal edilmesinde idare serbesttir.

4.19.      FİYAT FARKI ÖDENMEYECEKTİR. AVANS VERİLMEYECEKTİR.

4.20.      İhaleye katılan istekli teklifini TÜRK LİRASI üzerinden verecektir. Ödemeler TÜRK LİRASI üzerinden yapılacaktır.

4.21.      Bu alımda kısım teklif verilebilecektir.

4.22.      İhtiyaç duyulması halinde %20 oranına kadar iş artışı veya eksilişi yapılabilecektir.

4.23.      İhaleye katılan istekli ve istekliler ile ihale komisyonu karşılıklı olarak fiyat üzerinden görüşecektir. Fiyat üzerindeki görüşmede istekli/istekliler daha önce verdikleri teklif fiyatlarını arttıramazlar. İhale komisyonu tarafından istekli/isteklilerin görüşmeler sırasındaki ilk ve son teklifleri yazılı olarak alınacaktır.

4.24.      İhale yetkilisi ve yüklenici tarafından imzalanan sözleşme notere tescil ettirilmeyecektir.

4.25.      Malzemeler teknik istek ve özelliklere göre tedarik edilecektir.

4.26.      Saymanlık İşlemleri 17 NU.LI Taşınır Mal Saymanlığı tarafından yapılacak olup, ödeme işlemleri J. İstihkam K.Lığı. Mly. Şb. Md. Tarafından yapılacaktır.

4.27.      İHALE DÖKÜMANI ANKARA DIŞINDAN UZAKTAN TEMİN ETMEK İSTEYEN İSTEKLİ OLABİLECEKLER, DOKÜMAN SATIŞ MEMURLUĞU 0312 510 7541 - ankaratedarik@jandarma.gov.tr  İLE İRTİBATA GEÇEREK DOLDURULMASI GEREKEN STANDART FORMLARI TEMİN EDECEKTİR.

4.28.      DOKÜMAN SATIŞ BEDELİ, JANDARMA SAYMANLIĞININ TR 08 0001 0013 9600 0010 0060 09 İBAN NUMARALI ZİRAAT BANKASI  BATIKINT ŞUBESİ “HAZİNE VE İÇ ÖDEMELER HESABINA”, ALIMIN ADI / İHALE KAYIT NUMARASI/ TÜZEL KİŞİLİK İSE VERGİ NO, ŞAHIS ŞİRKETİ İSE T.C. KİMLİK NUMARASI VE ŞARTNAME BEDELİ OLDUĞU BELİRTİLEREK YATIRILACAKTIR.

4.29.      DOKÜMAN SATIŞ MEMURLUĞUNDAN TEMİN EDİLEN FORMLARIN İMZA VE KAŞELENEREK DOKÜMAN SATIŞ BEDELİNİN YATIRILDIĞINA DAİR DEKONT İLE BİRLİKTE ankaratedarik@jandarma.gov.tr  ADRESİNE GÖNDERİLMESİNE MÜTEAKİP ALIMA AİT DOKÜMAN İSTEKLİ OLABİLECEKLERİN E-POSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKTİR.

4.30.      ALIMA İLİŞKİN DETAYLI İHTİYAÇ LİSTESİNE WWW.JANDARMA.GOV.TR ADRESİNDEN ULAŞILABİLECEKTİR.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %16 altına sözleşme imzalamıştır.

%16
Ortalama kırım
%10 – %20
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 8.020.000 – 9.050.000 ₺ arasındadır.
🗄️ Bu idarenin geçmiş 15 mal alımı ihalesinden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın