256000 adet Big Bag Torba Alımı

Mal Alımı Katılıma Açık İstisna
Doküman
Takip Et

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İlan Tarihi
14.08.2026
İhale Usulü
Açık — 4734 / 3-g
İhale Tarihi
08.09.2026 10:30 [ 3 gün 13:00:00 kaldı ]
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İhale Detayları
e-İhale
e-Eksiltme
Kısmi Teklif
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yerli Malı Avantajı
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
256000 ADET BİG BAG TORBA SATIN ALINACAKTIR
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI
İhale Kayıt Numarası:2026/1499736
İşin Adı : 256000 Adet Big Bag Torba Alımı
İhale Türü - Usulü : Mal Alımı - Açık İhale Usulü
1 - İdarenin
a) Adresi:Kızılırmak Mahallesi 1443 Cadde No:5 06530 Çukurambar-Çankaya/ANKARA
b) Telefon ve faks numarası:03122942000 - 3122942114
c) Elektronik posta adresi:etimaden@etimaden.gov.tr
ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının
görülebileceği internet adresi
:www.etimaden.gov.tr
2 - İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı:big bag torba alımı
b) Teslim [yeri / yerleri] :teknik şartnamede belirtilmiştir.
c) Teslim [tarihi / tarihleri]:teknik şartnamede belirtilmiştir.
3- İhalenin / Ön Yeterlik /
Yeterlik Değerlendirmesinin
:
a) Yapılacağı yer:Kızılırmak Mahallesi 1443 Cadde No:5 06530 Çukurambar-Çankaya/ANKARA
b) Tarihi ve saati:08.09.2026 - 10:30
4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler :

4.1. İstekliler;

4.1.1. Katılım ve yeterlik kriterlerine ilişkin istekliler tarafından e-teklif kapsamında sunulması gereken bilgi ve belgeler aşağıda sayılmıştır:

a) Teklif mektubu,

b) Teklif vermeye yetkili olunduğunu gösteren bilgi ve belgeler,

1) Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgi ve belgeler.

2) Vekâleten ihaleye katılma halinde vekile ilişkin bilgi ve belgeler.

4.1.2. Geçici teminat

4.1.3. İsteklinin ortak girişim olması halinde iş ortaklığı beyannamesini,

4.1.4. Yerli malı teklif edenler lehine fiyat avantajı tanınması durumunda, bu avantajdan yararlanmak isteyenlerce sunulacak yerli malı belgesi, Bu madde boş bırakılmıştır.

4.1.5. Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek için sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicil memurlukları veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğu ve bu sürede 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa göre yapılacak ihalelere ilişkin sözleşmelerin yürütülmesi konusunda temsile ve yönetime yetkili olan ortağı olduğunu gösteren, standart forma uygun belge (ortaklık tespit belgesi),

Diğer hususlar 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun Mal Alımı İhaleleri Uygulama Yönetmeliğinde olduğu gibidir

4.1.6. Mali Durum Belgesini, Bu madde boş bırakılmıştır.

4.1.7. İş Deneyim Belgesini, İstekliler, teklif edilen bedelin %10’undan az olmamak üzere, yurt içinde veya yurt dışında kamu veya özel sektörde bedel içeren tek bir sözleşme kapsamında gerçekleştirilen ihale konusu iş veya benzer işle ilgili olarak, ilk ilan tarihinden geriye doğru son beş yıl içinde kesin kabul işlemleri tamamlanan mal alımlarıyla ilgili iş deneyimini gösteren belgeleri sunacaktır.

4.1.7.1. Benzer iş olarak kabul edilecek işler, Her türlü Big Bag Torba satışı benzer iş olarak kabul edilecektir.

4.2.1. İş ortaklığının her bir ortağı tarafından 4.1.1. (b) ve 4.1.7 maddelerinde yer alan belgelerin ayrı ayrı sunulması zorunludur. İş ortaklığının tüzel kişi ortağı tarafından, iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, bu ortak 4.1.5. maddesindeki belgeyi de sunmak zorundadır.

teklif zarfına koyacaklar ve tekliflerini sunacaklardır.

 

5. İhale dokümanı Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı Kızılırmak Mah. 1443 Cad. No:5 Çukurambar /ANKARA  (7. Kat 704 no’lu oda) adresinde (Tel:0 312 2942000/2931) ve Kurumumuz Web sitesinde (www.etimaden.gov.tr) görülebilir ve Ekap üzerinden bedelsiz olarak temin edilebilir.

5.1. Bu ihaleye sadece yerli istekliler katılabilir. Yabancı isteklilerle ortak girişim yapan yerli istekliler bu ihaleye katılamaz. İhaleye katılan gerçek kişilerin yerli istekli oldukları, teklif mektubunda yer alan Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasından anlaşılır. Tüzel kişilerin yerli istekli oldukları ise teklifleri kapsamında sunulan belgeler üzerinden değerlendirilir.

5.2. Yerli malı teklif eden istekliye fiyat avantajı uygulanmayacaktır.

6- İhaleye teklif verecek olanların, EKAP hesabına giriş yaparak ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

7-Teklifler, EKAP üzerinden teklif mektubu ile ihaleye katılım belgesi ve diğer ekler kullanılarak hazırlanacak ve e-imza ile imzalanarak ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

8- İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde vereceklerdir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekliyle birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

9- Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

10- İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

11. Bu ihale 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 3. maddesinin (g) bendi gereğince ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi olmayıp Teşekkülümüz ihaleyi yapıp yapmamakta tamamen serbesttir.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
İş Kalemleri 1 kalem
#İş Kaleminin AdıMiktar
1 Ayrıntılar için İdari ve Teknik Şartname bölümlerine bakınız.
İhale Dokümanları kişisel veriler gizlenmiştir
ETİ MADEN İŞLETMELERİ BİG BAG TORBA KONTROL FORMU
FİRMA BİLGİLERİ
Firma adı: Plaka: Sözleme konusu:
Kontrol tarihi: Sevk Seri no: Aracın dolu ağırlığı:
Dosya veya Parti No: irsaliyesi Tarih: Aracın boş ağırlığı:
Dara ağırlığı(Palet, Shirng, çember
Kontrol yeri: Kırka Bor İşletme Müdürlüğü Kırka Bor İşletme
Sevk yeri: v.b.) :
Müdürlüğü
Torbaların net ağırlığı:
Sevkiyattaki Torba Adedi: Kontrol Gruptaki Torba 1-280 281-500 501-1200 1201-3200 >3200
edilecek en Sayısı
az numune
Grupdaki Torba Adedi : Numune: 3 4 5 7 10
sayısı
TORBA GENEL ÖZELLİĞİ (GRUP-1)
ETİ-KKYS Torba
Gen. Ağırlık (Kg) Ürün Adı Ek-Bilgi EBATLAR (cm)
KODU: Tipi
50727 3,65 ETİBOR-68 PP+PE 91 91 130
TORBA KONTROLÜ Kabul Ret
Teknik Sayısal Uygunsuz
Torba Özellikleri Parametre Sonuç
Şartname Sonuç Adet
1.1.Torba yüksekliği 130(+% 2) cm
1.2.Torba eni 91(+%2) cm
1.3. Doldurma ağzı yüksekliği 60 (±%2) cm
1.4. Boşaltma ağzı yüksekliği Ek: Teknik 50 (+ yönde tol.) cm.
1-Torba İç 1.5.Doldurma Ağzı Çapı Resimler 45 (+ yönde tol.) cm.
Boyutları 1.6.Boşaltma Ağzı Çapı 35 (+ yönde tol.)cm.
1.7.Panel Yüksekliği -
1.8.Panel Genişiliği -
1.9. Kaldırma Sapları Kısa Ayak (SL1) 5 0 ( + y ö n d e t o l e r . )
(T.Ş.3.1.13.)
1.10. Kaldırma Sapları Uzun Ayak (SL2) 1 2 0 ( + y ö n d e t o l e r . )
2.1. Genel T.Ş.(3.1.) 3,65 (- %3) Kg
2.2.1. Gövde Kumaşı (Yanlar ve Alt) 205 (- %3) gr/m²
2.2.1. Gövde Kumaşı (Üst) 185 (- %3) gr/m²
T.Ş (3.1.8)
2-Ağırlıkları 2.3. Doldurma Ağzı 100 (- %3) gr/m²
2.4. Boşaltma Ağzı 150 (- %3) gr/m²
2.5. Panel (PP) (T.Ş.3.1.9.) -
2.6. Kolon+Kaldırma Sapları (T.Ş. 3.1.13) 42 (-%3) gr/mt
3.1. Baskı ve yazıların teknik resme uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3.2. Baskının renk tonu uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3-Baskı (T.Ş.3.1.4)
3.4.Baskı boyasında dağılması, Yazılar ve işaretlerin
Uygun/Uygun Değil
okunaklı olmaması
4.1. Torbaların yan gövdeleri ve yanların alt yüzeyle
birleşme bölgesinde kumaş aralarında multifilament (T.Ş. 3.1.15) Var/Yok
yassı fitil (PP+PE torbalar hariç).
4-Fitil ve Keçe 4.2. Boşaltma ağzı ve alt yüzey kumaşının birleşme
Var/Yok
yeri kumaş arasına dokuma olmayan keçe
(T.Ş. 3.1.8)
4.3. Tüm Dikişlerde Toz Fitil (Overlok dikiş hariç). Var/Yok
5.1. CLP/GHS Etiket cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5- Cepler ve
Etiket 5.2. Doküman cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5.3. Üretici Etiketi (T.Ş. 3.1.18) Var/Yok
Kontrolü Yapan Personel İmza Tarih:
1.
2.
3.
4.
5.
ETİ MADEN İŞLETMELERİ BİG BAG TORBA KONTROL FORMU
FİRMA BİLGİLERİ
Firma adı: Plaka: Sözleme konusu:
Kontrol tarihi: Sevk Seri no: Aracın dolu ağırlığı:
Dosya veya Parti No: irsaliyesi Tarih: Aracın boş ağırlığı:
Dara ağırlığı(Palet, Shirng, çember
Kontrol yeri: Kırka Bor İşletme Müdürlüğü Kırka Bor İşletme
Sevk yeri: v.b.) :
Müdürlüğü
Torbaların net ağırlığı:
Sevkiyattaki Torba Adedi: Kontrol Gruptaki Torba 1-280 281-500 501-1200 1201-3200 >3200
edilecek en Sayısı
az numune
Grupdaki Torba Adedi : Numune: 3 4 5 7 10
sayısı
TORBA GENEL ÖZELLİĞİ (GRUP-1)
ETİ-KKYS Torba
Gen. Ağırlık (Kg) Ürün Adı Ek-Bilgi EBATLAR (cm)
KODU: Tipi
50724 3,50 ETİBOR-48 BAFFLE - 105 105 120
TORBA KONTROLÜ Kabul Ret
Teknik Sayısal Uygunsuz
Torba Özellikleri Parametre Sonuç
Şartname Sonuç Adet
1.1.Torba yüksekliği 120(+% 2) cm
1.2.Torba eni 105(+%2) cm
1.3. Doldurma ağzı yüksekliği 60 (±%2) cm
1.4. Boşaltma ağzı yüksekliği Ek: Teknik 50 (+ yönde tol.) cm.
1-Torba İç 1.5.Doldurma Ağzı Çapı Resimler 45 (+ yönde tol.) cm.
Boyutları 1.6.Boşaltma Ağzı Çapı 45 (+ yönde tol.)cm.
1.7.Panel Yüksekliği 93(+% 2) cm
1.8.Panel Genişiliği 55(+%2) cm
1.9. Kaldırma Sapları Kısa Ayak (SL1) 5 0 ( + y ö n d e t o l e r . )
(T.Ş.3.1.13.)
1.10. Kaldırma Sapları Uzun Ayak (SL2) 1 5 0 ( + y ö n d e t o l e r . )
2.1. Genel T.Ş.(3.1.) 3,50 (- %3) Kg
2.2.1. Gövde Kumaşı (Yanlar ve Alt) 205 (- %3) gr/m²
2.2.1. Gövde Kumaşı (Üst) 185 (- %3) gr/m²
T.Ş (3.1.8)
2-Ağırlıkları 2.3. Doldurma Ağzı 100 (- %3) gr/m²
2.4. Boşaltma Ağzı 150 (- %3) gr/m²
2.5. Panel (PP) (T.Ş.3.1.9.) 180 (- %3) gr/m²
2.6. Kolon+Kaldırma Sapları (T.Ş. 3.1.13) 42 (-%3) gr/mt
3.1. Baskı ve yazıların teknik resme uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3.2. Baskının renk tonu uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3-Baskı (T.Ş.3.1.4)
3.4.Baskı boyasında dağılması, Yazılar ve işaretlerin
Uygun/Uygun Değil
okunaklı olmaması
4.1. Torbaların yan gövdeleri ve yanların alt yüzeyle
birleşme bölgesinde kumaş aralarında multifilament (T.Ş. 3.1.15) Var/Yok
yassı fitil (PP+PE torbalar hariç).
4-Fitil ve Keçe 4.2. Boşaltma ağzı ve alt yüzey kumaşının birleşme
Var/Yok
yeri kumaş arasına dokuma olmayan keçe
(T.Ş. 3.1.8)
4.3. Tüm Dikişlerde Toz Fitil (Overlok dikiş hariç). Var/Yok
5.1. CLP/GHS Etiket cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5- Cepler ve
Etiket 5.2. Doküman cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5.3. Üretici Etiketi (T.Ş. 3.1.18) Var/Yok
Kontrolü Yapan Personel İmza Tarih:
1.
2.
3.
4.
5.
ETİ MADEN İŞLETMELERİ BİG BAG TORBA KONTROL FORMU
FİRMA BİLGİLERİ
Firma adı: Plaka: Sözleme konusu:
Kontrol tarihi: Sevk Seri no: Aracın dolu ağırlığı:
Dosya veya Parti No: irsaliyesi Tarih: Aracın boş ağırlığı:
Dara ağırlığı(Palet, Shirng, çember
Kontrol yeri: Kırka Bor İşletme Müdürlüğü Kırka Bor İşletme
Sevk yeri: v.b.) :
Müdürlüğü
Torbaların net ağırlığı:
Sevkiyattaki Torba Adedi: Kontrol Gruptaki Torba 1-280 281-500 501-1200 1201-3200 >3200
edilecek en Sayısı
az numune
Grupdaki Torba Adedi : Numune: 3 4 5 7 10
sayısı
TORBA GENEL ÖZELLİĞİ (GRUP-1)
ETİ-KKYS Torba
Gen. Ağırlık (Kg) Ürün Adı Ek-Bilgi EBATLAR (cm)
KODU: Tipi
50709 3,73 ETİBOR-48 BAFFLE İOS 105 105 120
TORBA KONTROLÜ Kabul Ret
Teknik Sayısal Uygunsuz
Torba Özellikleri Parametre Sonuç
Şartname Sonuç Adet
1.1.Torba yüksekliği 120(+% 2) cm
1.2.Torba eni 105(+%2) cm
1.3. Doldurma ağzı yüksekliği 60 (±%2) cm
1.4. Boşaltma ağzı yüksekliği Ek: Teknik 50 (+ yönde tol.) cm.
1-Torba İç 1.5.Doldurma Ağzı Çapı Resimler 45 (+ yönde tol.) cm.
Boyutları 1.6.Boşaltma Ağzı Çapı 45 (+ yönde tol.)cm.
1.7.Panel Yüksekliği 93 (+%2) cm
1.8.Panel Genişiliği 55 (+%2) cm
1.9. Kaldırma Sapları Kısa Ayak (SL1) 5 0 ( + y ö n d e t o l e r . )
(T.Ş.3.1.13.)
1.10. Kaldırma Sapları Uzun Ayak (SL2) 1 1 0 ( + y ö n d e t o l e r . )
2.1. Genel T.Ş.(3.1.) 3,73 (- %3) Kg
2.2.1. Gövde Kumaşı (Yanlar ve Alt) 205 (- %3) gr/m²
2.2.1. Gövde Kumaşı (Üst) 185 (- %3) gr/m²
T.Ş (3.1.8)
2-Ağırlıkları 2.3. Doldurma Ağzı 100 (- %3) gr/m²
2.4. Boşaltma Ağzı 150 (- %3) gr/m²
2.5. Panel (PP) (T.Ş.3.1.9.) 180 (- %3) gr/m²
2.6. Kolon+Kaldırma Sapları (T.Ş. 3.1.13) 42 (-%3) gr/mt
3.1. Baskı ve yazıların teknik resme uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3.2. Baskının renk tonu uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3-Baskı (T.Ş.3.1.4)
3.4.Baskı boyasında dağılması, Yazılar ve işaretlerin
Uygun/Uygun Değil
okunaklı olmaması
4.1. Torbaların yan gövdeleri ve yanların alt yüzeyle
birleşme bölgesinde kumaş aralarında multifilament (T.Ş. 3.1.15) Var/Yok
yassı fitil (PP+PE torbalar hariç).
4-Fitil ve Keçe 4.2. Boşaltma ağzı ve alt yüzey kumaşının birleşme
Var/Yok
yeri kumaş arasına dokuma olmayan keçe
(T.Ş. 3.1.8)
4.3. Tüm Dikişlerde Toz Fitil (Overlok dikiş hariç). Var/Yok
5.1. CLP/GHS Etiket cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5- Cepler ve
Etiket 5.2. Doküman cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5.3. Üretici Etiketi (T.Ş. 3.1.18) Var/Yok
Kontrolü Yapan Personel İmza Tarih:
1.
2.
3.
4.
5.
ETİ MADEN İŞLETMELERİ BİG BAG TORBA KONTROL FORMU
FİRMA BİLGİLERİ
Firma adı: Plaka: Sözleme konusu:
Kontrol tarihi: Sevk Seri no: Aracın dolu ağırlığı:
Dosya veya Parti No: irsaliyesi Tarih: Aracın boş ağırlığı:
Kontrol yeri: Kırka Bor İşletme Müdürlüğü Kırka Bor İşletme Dara ağırlığı(Palet, Shirng, çember v.b.) :
Sevk yeri:
Müdürlüğü
Torbaların net ağırlığı:
Sevkiyattaki Torba Adedi: Kontrol Gruptaki Torba 1-280 281-500 501-1200 1201-3200 >3200
edilecek en Sayısı
az numune
Grupdaki Torba Adedi : Numune: 3 4 5 7 10
sayısı
TORBA GENEL ÖZELLİĞİ (GRUP-1)
ETİ-KKYS Torba
Gen. Ağırlık (Kg) Ürün Adı Ek-Bilgi EBATLAR (cm)
KODU: Tipi
50703 3,65 ETİBOR-48 PP+PE 91 91 130
TORBA KONTROLÜ Kabul Ret
Teknik Sayısal Uygunsuz
Torba Özellikleri Parametre Sonuç
Şartname Sonuç Adet
1.1.Torba yüksekliği 130(+% 2) cm
1.2.Torba eni 91(+%2) cm
1.3. Doldurma ağzı yüksekliği 60 (±%2) cm
1.4. Boşaltma ağzı yüksekliği Ek: Teknik 50 (+ yönde tol.) cm.
1-Torba İç 1.5.Doldurma Ağzı Çapı Resimler 45 (+ yönde tol.) cm.
Boyutları 1.6.Boşaltma Ağzı Çapı 35 (+ yönde tol.)cm.
1.7.Panel Yüksekliği -
1.8.Panel Genişiliği -
1.9. Kaldırma Sapları Kısa Ayak (SL1) 5 0 ( + y ö n d e t o l e r . )
(T.Ş.3.1.13.)
1.10. Kaldırma Sapları Uzun Ayak (SL2) 1 2 0 ( + y ö n d e t o l e r . )
2.1. Genel T.Ş.(3.1.) 3,65 (- %3) Kg
2.2.1. Gövde Kumaşı (Yanlar ve Alt) 205 (- %3) gr/m²
2.2.1. Gövde Kumaşı (Üst) 185 (- %3) gr/m²
T.Ş (3.1.8)
2-Ağırlıkları 2.3. Doldurma Ağzı 100 (- %3) gr/m²
2.4. Boşaltma Ağzı 150 (- %3) gr/m²
2.5. Panel (PP) (T.Ş.3.1.9.) -
2.6. Kolon+Kaldırma Sapları (T.Ş. 3.1.13) 42 (-%3) gr/mt
3.1. Baskı ve yazıların teknik resme uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3.2. Baskının renk tonu uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3-Baskı (T.Ş.3.1.4)
3.4.Baskı boyasında dağılması, Yazılar ve işaretlerin
Uygun/Uygun Değil
okunaklı olmaması
4.1. Torbaların yan gövdeleri ve yanların alt yüzeyle
birleşme bölgesinde kumaş aralarında multifilament (T.Ş. 3.1.15) Var/Yok
yassı fitil (PP+PE torbalar hariç).
4-Fitil ve Keçe 4.2. Boşaltma ağzı ve alt yüzey kumaşının birleşme
Var/Yok
yeri kumaş arasına dokuma olmayan keçe
(T.Ş. 3.1.8)
4.3. Tüm Dikişlerde Toz Fitil (Overlok dikiş hariç). Var/Yok
5.1. CLP/GHS Etiket cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5- Cepler ve
Etiket 5.2. Doküman cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5.3. Üretici Etiketi (T.Ş. 3.1.18) Var/Yok
Kontrolü Yapan Personel İmza Tarih:
1.
2.
3.
4.
5.
ETİ MADEN İŞLETMELERİ BİG BAG TORBA KONTROL FORMU
FİRMA BİLGİLERİ
Firma adı: Plaka: Sözleme konusu:
Kontrol tarihi: Sevk Seri no: Aracın dolu ağırlığı:
Dosya veya Parti No: irsaliyesi Tarih: Aracın boş ağırlığı:
Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları Bandırma Bor ve Dara ağırlığı(Palet, Shirng, çember
Kontrol yeri: Sevk
İşletme Müdürlüğü Asit Fabrikaları v.b.) :
yeri:
Kırka Bor İşletme Müdürlüğü İşletme Müdürlüğü Torbaların net ağırlığı:
Sevkiyattaki Torba Adedi: Kontrol Gruptaki Torba 1-280 281-500 501-1200 1201-3200 >3200
edilecek en Sayısı
az numune
Grupdaki Torba Adedi : Numune: 3 4 5 7 10
sayısı
TORBA GENEL ÖZELLİĞİ (GRUP-1)
ETİ-KKYS Torba
Gen. Ağırlık (Kg) Ürün Adı Ek-Bilgi EBATLAR (cm)
KODU: Tipi
50701 3,86 ETİBOR-68 PP PE İOS 91 91 130
TORBA KONTROLÜ Kabul Ret
Teknik Sayısal Uygunsuz
Torba Özellikleri Parametre Sonuç
Şartname Sonuç Adet
1.1.Torba yüksekliği 130 (+% 2) cm
1.2.Torba eni 91 (+%2) cm
1.3. Doldurma ağzı yüksekliği 60 (± %2) cm
1.4. Boşaltma ağzı yüksekliği Ek: Teknik 50 (+ yönde tol.) cm.
1-Torba İç 1.5.Doldurma Ağzı Çapı Resimler 45 (+ yönde tol.) cm.
Boyutları 1.6.Boşaltma Ağzı Çapı 35(+ yönde tol.)cm.
1.7.Panel Yüksekliği -
1.8.Panel Genişiliği -
1.9. Kaldırma Sapları Kısa Ayak (SL1) 5 0 ( + y ö n d e t o l e r . )
(T.Ş.3.1.13.)
1.10. Kaldırma Sapları Uzun Ayak (SL2) 1 2 0 ( + y ö n d e t o l e r . )
2.1. Genel T.Ş.(3.1.) 3,86 (- %3) Kg
2.2.1. Gövde Kumaşı (Yanlar ve Alt) 205 (- %3) gr/m²
2.2.1. Gövde Kumaşı (Üst) 185 (- %3) gr/m²
T.Ş (3.1.8)
2-Ağırlıkları 2.3. Doldurma Ağzı 100 (- %3) gr/m²
2.4. Boşaltma Ağzı 150 (- %3) gr/m²
2.5. Panel (PP) (T.Ş.3.1.9.) 85 (- %3) gr/m²
2.6. Kolon+Kaldırma Sapları (T.Ş. 3.1.13) 42 (-%3) gr/mt
3.1. Baskı ve yazıların teknik resme uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3.2. Baskının renk tonu uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3-Baskı (T.Ş.3.1.4)
3.4.Baskı boyasında dağılması, Yazılar ve işaretlerin
Uygun/Uygun Değil
okunaklı olmaması
4.1. Torbaların yan gövdeleri ve yanların alt yüzeyle
birleşme bölgesinde kumaş aralarında multifilament (T.Ş. 3.1.15) Var/Yok
yassı fitil (PP+PE torbalar hariç).
4-Fitil ve Keçe 4.2. Boşaltma ağzı ve alt yüzey kumaşının birleşme
Var/Yok
yeri kumaş arasına dokuma olmayan keçe
(T.Ş. 3.1.8)
4.3. Tüm Dikişlerde Toz Fitil (Overlok dikiş hariç). Var/Yok
5.1. CLP/GHS Etiket cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5- Cepler ve
Etiket 5.2. Doküman cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5.3. Üretici Etiketi (T.Ş. 3.1.18) Var/Yok
Kontrolü Yapan Personel İmza Tarih:
1.
2.
3.
4.
5.
ETİ MADEN İŞLETMELERİ BİG BAG TORBA KONTROL FORMU
FİRMA BİLGİLERİ
Firma adı: Plaka: Sözleme konusu:
Kontrol tarihi: Sevk Seri no: Aracın dolu ağırlığı:
Dosya veya Parti No: irsaliyesi Tarih: Aracın boş ağırlığı:
Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları Bandırma Bor ve
Kontrol yeri: Sevk Dara ağırlığı(Palet, Shirng, çember v.b.) :
İşletme Müdürlüğü Asit Fabrikaları
yeri:
Kırka Bor İşletme Müdürlüğü İşletme Müdürlüğü Torbaların net ağırlığı:
Sevkiyattaki Torba Adedi: Kontrol Gruptaki Torba 1-280 281-500 501-1200 1201- >3200
edilecek en Sayısı 3200
az numune
Grupdaki Torba Adedi : Numune: 3 4 5 7 10
sayısı
TORBA GENEL ÖZELLİĞİ (GRUP-1)
ETİ-KKYS Torba
Gen. Ağırlık (Kg) Ürün Adı Ek-Bilgi EBATLAR (cm)
KODU: Tipi
50692 3,47 ETİBOR-68 PP+PE ALTTAN 91 91 130
BOŞALTMASIZ
TORBA KONTROLÜ Kabul Ret
Teknik Uygunsuz
Torba Özellikleri Parametre Sonuç
Şartname Adet
1.1.Torba yüksekliği 130 (+% 2) cm
1.2.Torba eni 91 (+%2) cm
1.3. Doldurma ağzı yüksekliği 60 (+%2) cm
1.4. Boşaltma ağzı yüksekliği Ek: Teknik
1-Torba İç 1.5.Doldurma Ağzı Çapı Resimler 45 (+ yönde tol.)cm
Boyutları 1.6.Boşaltma Ağzı Çapı
1.7.Panel Yüksekliği
1.8.Panel Genişiliği
1.9. Kaldırma Sapları Kısa Ayak (SL1) 5 0 ( + y ö n d e t o l . ) c m .
(T.Ş.3.1.13.)
1.10. Kaldırma Sapları Uzun Ayak (SL2) 1 5 0 ( + y ö n d e t o l . ) c m .
2.1. Genel T.Ş.(3.1.) 3,47 (- %3) Kg
2.2.1. Gövde Kumaşı (Yanlar ve Alt) 205 (- %3) gr/m2
2.2.1. Gövde Kumaşı (Üst) 185 (- %3) gr/m2
T.Ş (3.1.8)
2-Ağırlıkları 2.3. Doldurma Ağzı 100 (- %3) gr/m2
2.4. Boşaltma Ağzı
2.5. Panel (PP) (T.Ş.3.1.9.) 85 (- %3) gr/m²
2.6. Kolon+Kaldırma Sapları (T.Ş. 3.1.13) 42 (-%3) gr/mt
3.1. Baskı ve yazıların teknik resme uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3.2. Baskının renk tonu uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3-Baskı (T.Ş.3.1.4)
3.4.Baskı boyasında dağılması, Yazılar ve işaretlerin
Uygun/Uygun Değil
okunaklı olmaması
4.1. Torbaların yan gövdeleri ve yanların alt yüzeyle
birleşme bölgesinde kumaş aralarında multifilament (T.Ş. 3.1.15) Var/Yok
yassı fitil (PP+PE torbalar hariç).
4-Fitil ve Keçe 4.2. Boşaltma ağzı ve alt yüzey kumaşının birleşme
Var/Yok
yeri kumaş arasına dokuma olmayan keçe
(T.Ş. 3.1.8)
4.3. Tüm Dikişlerde Toz Fitil (Overlok dikiş hariç). Var/Yok
5.1. CLP/GHS Etiket cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5- Cepler ve
Etiket 5.2. Doküman cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5.3. Üretici Etiketi (T.Ş. 3.1.18) Var/Yok
Kontrolü Yapan Personel İmza Tarih:
1.
2.
3.
4.
5.
ETİ MADEN İŞLETMELERİ BİG BAG TORBA KONTROL FORMU
FİRMA BİLGİLERİ
Firma adı: Plaka: Sözleme konusu:
Kontrol tarihi: Sevk Seri no: Aracın dolu ağırlığı:
Dosya veya Parti No: irsaliyesi Tarih: Aracın boş ağırlığı:
Dara ağırlığı(Palet, Shirng, çember
Kontrol yeri: Kırka Bor İşletme Müdürlüğü Kırka Bor İşletme
Sevk yeri: v.b.) :
Müdürlüğü
Torbaların net ağırlığı:
Sevkiyattaki Torba Adedi: Kontrol Gruptaki Torba 1-280 281-500 501-1200 1201-3200 >3200
edilecek en Sayısı
az numune
Grupdaki Torba Adedi : Numune: 3 4 5 7 10
sayısı
TORBA GENEL ÖZELLİĞİ (GRUP-1)
ETİ-KKYS Torba
Gen. Ağırlık (Kg) Ürün Adı Ek-Bilgi EBATLAR (cm)
KODU: Tipi
50689 2,87 ETİBOR-48 PP 91 91 130
TORBA KONTROLÜ Kabul Ret
Teknik Sayısal Uygunsuz
Torba Özellikleri Parametre Sonuç
Şartname Sonuç Adet
1.1.Torba yüksekliği 130(+% 2) cm
1.2.Torba eni 91(+%2) cm
1.3. Doldurma ağzı yüksekliği 60 (±%2) cm
1.4. Boşaltma ağzı yüksekliği Ek: Teknik 50 (+ yönde tol.) cm.
1-Torba İç 1.5.Doldurma Ağzı Çapı Resimler 45 (+ yönde tol.) cm.
Boyutları 1.6.Boşaltma Ağzı Çapı 35 (+ yönde tol.)cm.
1.7.Panel Yüksekliği -
1.8.Panel Genişiliği -
1.9. Kaldırma Sapları Kısa Ayak (SL1) 5 0 ( + y ö n d e t o l e r . )
(T.Ş.3.1.13.)
1.10. Kaldırma Sapları Uzun Ayak (SL2) 1 2 0 ( + y ö n d e t o l e r . )
2.1. Genel T.Ş.(3.1.) 2,87 (- %3) Kg
2.2.1. Gövde Kumaşı (Yanlar ve Alt) 205 (- %3) gr/m²
2.2.1. Gövde Kumaşı (Üst) 185 (- %3) gr/m²
T.Ş (3.1.8)
2-Ağırlıkları 2.3. Doldurma Ağzı 100 (- %3) gr/m²
2.4. Boşaltma Ağzı 150 (- %3) gr/m²
2.5. Panel (PP) (T.Ş.3.1.9.) -
2.6. Kolon+Kaldırma Sapları (T.Ş. 3.1.13) 42 (-%3) gr/mt
3.1. Baskı ve yazıların teknik resme uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3.2. Baskının renk tonu uygunluğu Uygun/Uygun Değil
3-Baskı (T.Ş.3.1.4)
3.4.Baskı boyasında dağılması, Yazılar ve işaretlerin
Uygun/Uygun Değil
okunaklı olmaması
4.1. Torbaların yan gövdeleri ve yanların alt yüzeyle
birleşme bölgesinde kumaş aralarında multifilament (T.Ş. 3.1.15) Var/Yok
yassı fitil (PP+PE torbalar hariç).
4-Fitil ve Keçe 4.2. Boşaltma ağzı ve alt yüzey kumaşının birleşme
Var/Yok
yeri kumaş arasına dokuma olmayan keçe
(T.Ş. 3.1.8)
4.3. Tüm Dikişlerde Toz Fitil (Overlok dikiş hariç). Var/Yok
5.1. CLP/GHS Etiket cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5- Cepler ve
Etiket 5.2. Doküman cebinin teknik resme uygunluğu (T.Ş. 3.1.12) Uygun/Uygun Değil
5.3. Üretici Etiketi (T.Ş. 3.1.18) Var/Yok
Kontrolü Yapan Personel İmza Tarih:
1.
2.
3.
4.
5.
EKAP dökümanlarından alınmıştır. Bir farklılık olursa, EKAP dökümanları esas alınmalıdır. Kişisel veriler (ad-soyad, telefon, TC, IBAN vb.) KVKK gereği gizlenmiştir.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %18 altına sözleşme imzalamıştır.

%18
Ortalama kırım
%4 – %30
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 6.980.000 – 9.560.000 ₺ arasındadır.
🗄️ ANKARA ili (Mal Alımı) kapsamında 16,779 ihaleden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın