HDPE 15 MİKRON RULO ATLET POŞET

Mal Alımı Katılıma Açık İstisna
Doküman
Takip Et

Şartname henüz işlenmedi

İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.

Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.

İş kalemi detayı bulunmuyor

Bu ihale için birim fiyat cetveli çıkarılamadı.

Kalem listesi için resmi dokümanı inceleyiniz.

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İlan Tarihi
31.08.2026
İhale Usulü
Diğer — 4734 / 3-g
İhale Tarihi
10.09.2026 14:00 [ 5 gün 15:43:58 kaldı ]
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İhale Detayları
e-İhale
e-Eksiltme
Kısmi Teklif
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yerli Malı Avantajı
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
HDPE 15 MİKRON RULO ATLET POŞET SATIN ALINACAKTIR
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BESAŞ BURSA EKMEK VE BESİN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
İhale Kayıt Numarası:2026/1626753
İşin Adı : Hdpe 15 Mikron Rulo Atlet Poşet
İhale Türü - Usulü : Mal Alımı - Besaş İhale Yönetmeliği - Açık İhale Usulü
1 - İdarenin
a) Adresi:BalatOSB Mahallesi, Ali Osman Sönmez Bulvarı, No: 34 NİLÜFER/BURSA
b) Telefon ve faks numarası:02242431410 - 2242431253
c) Elektronik posta adresi:besasekmek@besasekmek.com.tr
ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının
görülebileceği internet adresi
:www.besasekmek.com.tr
2 - İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı:HDPE 15 MİKRON HIŞIR RULO ATLET POŞET, 40.000 kg
b) Teslim [yeri / yerleri] :1.BESAŞ Bursa Ekmek ve Besin San. Tic. A.Ş. Merkez Deposu- Balat OSB Mah. Ali Osman Sönmez Bulvarı No: 34 16159 Nilüfer / BURSA 2. BUSKİ Sırameşeler Mah. Avrupa Konseyi Bulvarı No:6 16190 Osmangazi/BURSA
c) Teslim [tarihi / tarihleri]:SÖZLEŞME İMZALANMASINI TAKİBEN 30 GÜN
3- İhalenin / Ön Yeterlik /
Yeterlik Değerlendirmesinin
:
a) Yapılacağı yer:BESAŞ TOPLANTI SALONU- BALAT OSB MAH. ALI OSMAN SÖNMEZ BUL. NO: 34 16159 NİLÜFER /BURSA
b) Tarihi ve saati:10.09.2026 - 14:00
4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler :

4.1. Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odası ya da ilgili Esnaf ve Sanatkârlar Odası belgesi;

 4.1.1. Gerçek kişi olması halinde, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, ilgisine göre Ticaret ve/veya Sanayi Odasına ya da ilgili Esnaf ve Sanatkârlar Odasına kayıtlı olduğunu gösterir belge,

 4.1.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odasından, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge,

 4.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri; Vekaleten katılma halinde noter onaylı vekaletname ile imza beyannamesi.

 4.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

 4.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

 4.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

 4.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.

 4.5. İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

 4.6. Kapasite Raporu; İhaleye katılacak olan isteklilerden PE torba, streç film ve/veya poşet yıllık üretim kapasitesi 750.000 kg.'ın altında olanlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 4.7. İsteklinin faaliyetini sürdürdüğüne dair, ilk ilan veya ihale tarihinin içerisinde bulunduğu yılda kayıtlı bulunduğu Odadan alınmış Faaliyet Belgesi.

 5.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

 6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açıktır.

 7. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 3.000 TRY (ÜçbinTürkLirası) karşılığı BESAŞ SATINALMA BİRİMİ Balat OSB Mah. Ali Osman Sönmez Bul. No:34 Nilüfer / BURSA adresinden satın alınabilir.

 7.2. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.

 8. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar BESAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Balat OSB Mah. Ali Osman Sönmez Bul. No:34 Nilüfer / BURSA adresine elden teslim edilecektir.

 9. İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi miktarı ile bu mal kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

 11. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 30 (otuz) takvim günüdür.

 12. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

 13. Diğer hususlar: İstekli firmalar tekliflerinin ekinde Gıda ile Temasta Bulunan Materyal Üretim Sertifikası ve kullanılan maddeye ilişkin Malzeme Güvenlik Bilgi Formunu sunacaklardır.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %18 altına sözleşme imzalamıştır.

%18
Ortalama kırım
%5 – %30
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 7.040.000 – 9.540.000 ₺ arasındadır.
🗄️ BURSA ili (Mal Alımı) kapsamında 2,835 ihaleden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın