📍 Süleymanpaşa İhaleleri

Tekirdağ İhaleleri · Süleymanpaşa
67 açık ihale 6.144 toplam kayıt 458 idare ? ₺104,9 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Süleymanpaşa İlçesinde Açık İhaleler

Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

Futbol Sahası ve Basketbol Sahası Yapımı

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SÜLEYMANPAŞA 07.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale

Recycle (Geri Dönüşüm) Sistemli Kombine Kanal Temizleme Aracı Alım İşi

TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TİCARET SÜLEYMANPAŞA 08.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

6. Etap Scada Mal Alımı İşi

TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TİCARET SÜLEYMANPAŞA 09.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

Atıksu Arıtma Tesislerinde kullanılmak üzere 120 Ton Katyonik Polielektrolit Alım İşi

TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TİCARET SÜLEYMANPAŞA 10.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

Tekirdağ İli Saray İlçesi Yeni Mahalle 25 Ada 46 Parsel 24 Derslikli İlkokul Binası İkmal İnşaatı Yapım İşi

TEKİRDAĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SÜLEYMANPAŞA 10.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

Tekirdağ İli Geneli, Marmaraereğlisi, Süleymanpaşa ve Çerkezköy İlçeleri Muhtelif Mahalleler Üstyapı Onarımı İşi

TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TİCARET SÜLEYMANPAŞA 11.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

Süleymanpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Tarafından Süleymanpaşa Belediyesi Sorumluluk Alanlarında Kullanılmak

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SÜLEYMANPAŞA 11.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI ERGENE DEVLET HASTANESİNE 24 KALEM TIBBİ CİHAZ ALIMI

TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SÜLEYMANPAŞA 11.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

Çelik Otokorkukuluk ve Motorsiklet Koruyucu Ray Sistemleri Yapımı

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SÜLEYMANPAŞA 11.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

1975-KRG-BET-008 ALBÜM NUMARALI TUGKH BİNASININ DIŞ CEPHESİNİN BOYALARININ ONARIMI

2'NCİ KOLORDU KOMUTANLIĞI 8'İNCİ MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUT SÜLEYMANPAŞA 14.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

Yol Yapım Malzemesi Nakliyesi

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SÜLEYMANPAŞA 14.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

İtfaiye Personeline Kışlık Kıfayet

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SÜLEYMANPAŞA 14.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale

Müdürlüğümüze Bağlı Sokak Hayvanları Geçici Bakım Merkezinde Kullanılmak Üzere Tıbbi Malzeme ve Sarf Malzeme

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SÜLEYMANPAŞA 15.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

Temizlik Malzemesi

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SÜLEYMANPAŞA 15.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

Tekirdağ İli, Çorlu İlçesi, Muhittin Mahallesi 961 Ada 5 Parsel Okullar Bölgesi 24 Derslikli Ortaokul İkmal İnşaatı Yapı

TEKİRDAĞ YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI SÜLEYMANPAŞA 17.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

Beton Bariyer

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SÜLEYMANPAŞA 17.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

YAŞ SEBZE VE MEYVE ALIMI

TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SÜLEYMANPAŞA 17.09.2026 14:00
Mal Alımı e-İhale

Belediyemiz Sorumluluk Alanlarında Bulunan Tehlike Arz Eden Yaklaşık 50 adet Metruk Binanın Çelik Hasırla Kapatılması İş

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SÜLEYMANPAŞA 18.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

Entegre Contalı Buhar Kürlü Beton Boru ve Prefabrik Beton Elemanları(nakliye dahil)

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SÜLEYMANPAŞA 18.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

SONUÇ KARŞILIĞI PATOLOJİ DIŞ LABORATUVAR TESTLERİ

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA SÜLEYMANPAŞA 18.09.2026 11:00

Süleymanpaşa İhaleleri Hakkında

Süleymanpaşa (Tekirdağ) sınırlarında bugüne kadar 6.144 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 67 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 458 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺104,9 Mr düzeyinde.

Süleymanpaşa'de en çok ihale açan idare TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, ikinci sırada Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Süleymanpaşa İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Süleymanpaşa ihalelerini nereden takip edebilirim?

Süleymanpaşa sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Süleymanpaşa'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

Tekirdağ İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın