📍 Kars Merkez İhaleleri

Kars İhaleleri · Kars Merkez
25 açık ihale 3.946 toplam kayıt 353 idare ? ₺52,5 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Kars Merkez İlçesinde Açık İhaleler

Yapım İşi e-İhale

Kars Sarıkamış Hamamlı Köyü Taşkın Kontrol İnşaatı

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KARS MERKEZ 08.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

Kars Merkez Ölçülü Köyü Taşkın Kontrol İnşaatı

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KARS MERKEZ 08.09.2026 15:00
Mal Alımı e-İhale

İl Sağlık Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinde Kullanılmak Üzere Kömür ve Odun MalAlım İşi

KARS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KARS MERKEZ 09.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

2026/2027 KAMPANYA DÖNEMİ ÜRETİME DESTEK İŞLERİNDE PERSONEL ÇALIŞTIRILMASI HİZMET ALIMI İŞİ

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAR KARS MERKEZ 10.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

24'üncü Bölge Müdürlüğü AGİ Bakım Onarımı

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KARS MERKEZ 10.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

2 KALEM TIBBİ CİHAZ VE TIBBİ GEREÇ ALIMI

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA KARS MERKEZ 11.09.2026 14:00
Yapım İşi e-İhale

ÜÇÜNCÜ GRUP: MİLLİ EĞİTİME BAĞLI KARS MERKEZ, İLÇE VE KÖYLERDE BULUNAN OKULLARIN ONARIM İŞLERİ (2026)

KARS İL ÖZEL İDARESİ KARS MERKEZ 14.09.2026 11:30
Yapım İşi e-İhale

Kars Merkez Derecik Köyü Taşkın Kontrol İnşaatı

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KARS MERKEZ 14.09.2026 15:00
Hizmet Alımı e-İhale

24 Bölge Müdürlüğü Tesisleri Deprem Risk Analizleri Proje Yapımı

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KARS MERKEZ 16.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

Ardahan Merkez Tozluk Deresi Taşkın Kontrol İnşaatı

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KARS MERKEZ 16.09.2026 14:00
Yapım İşi e-İhale

Kars Merkez Yücelen Köyü Taşkın Kontrol İnşaatı

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KARS MERKEZ 24.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

Kars Susuz Harmanlı Köyü Taşkın Kontrol İnşaatı

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KARS MERKEZ 24.09.2026 14:00
Yapım İşi e-İhale

(Kars-Selim) Ayrım-Kötek Yolu Km:0+000-37+586,42 Arası Eksik Kalan İmalatların Yapılması Yapım İkmal İşi

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KARS MERKEZ 25.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

Iğdır-Aralık Gökay Taburu İkmali Taşkın ve Rusubat Kontrolü İnşaatı

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KARS MERKEZ 29.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

MİKROBİYOLOJİ 18 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA KARS MERKEZ 30.09.2026 14:00

Kars Merkez İhaleleri Hakkında

Kars Merkez (Kars) sınırlarında bugüne kadar 3.946 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 25 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 353 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺52,5 Mr düzeyinde.

Kars Merkez'de en çok ihale açan idare Kars Özel İdaresi Genel Sekreterlik, ikinci sırada Bölge Müdürlüğü-Karayolları Kars 18. DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Kars Merkez İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Kars Merkez ihalelerini nereden takip edebilirim?

Kars Merkez sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Kars Merkez'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

Kars İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın