📍 Konak İhaleleri

152 açık ihale 25.496 toplam kayıt 1.345 idare ? ₺372,1 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Konak İlçesinde Açık İhaleler

Mal Alımı e-İhale 3 gün kaldı

45 KALEM HIRDAVAT VE MOBİLYA MALZEMESİ İLE 28 KALEM ELEKTRİK MALZEMESİ ALIMI

İZMİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KONAK 07.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale 3 gün kaldı

İzmir İli İşletmeler 3 Bölge Güzelbahçe, Urla, Seferihisar ve Karaburun İlçelerindeki Muhtelif Mahallelerde 11 Adet Su S

İZMİR SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KONAK 07.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale

BİLİŞİM GÜVENLİĞİ DESTEK HİZMETİ

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞK KONAK 08.09.2026 10:00
Hizmet Alımı e-İhale

EVDE HEMODİYALİZ HİZMET ALIMI (24 AYLIK)

İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA KONAK 08.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

22 KALEM SARF MALZEME ALIMI

İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR EĞİTİM DİŞ HASTANESİ BAŞHEKİ KONAK 08.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

Aliağa Hasbi Şengül İlkokulu (8 Derslik) İnşaatı

İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KONAK 08.09.2026 11:00
Mal Alımı e-İhale

TIBBİ SARF VE LABORATUVAR SARF MALZEME ALIMI

İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONAK 08.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale

Biçerova Ambar Beton Saha ve Çevre Düzenlemesi Yapım İşi

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜ KONAK 08.09.2026 14:30
Mal Alımı e-İhale

İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞI İTFAİYE PLANLAMA VE DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE METAL ÜRÜNLERİ ALIMI

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞK KONAK 09.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

Bornova Vedide Baha Pars İlkokulu (32 Derslik) İnşaatı

İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KONAK 09.09.2026 11:00
Hizmet Alımı e-İhale

YEMEK TAŞIMA HİZMETİ ALIMI

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DA KONAK 10.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI YOL İŞLERİ ŞANTİYE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE DOĞAL KUM ALIMI

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞK KONAK 10.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

KROMATOGRAFİ CİHAZLARI İÇİN SARF MALZEME ALIMI

İZMİR SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KONAK 10.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

KİRAZ TERMİNALİNDE ÇATI YALITIMI VE TADİLATI YAPILMASI

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞK KONAK 10.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

Konak İlçesi, İsmet Kaptan Mahallesi, Şevket Özçelik Sokak (Sevgi Yolu) Üzerinde Bulunan Tezgah Ünitelerinin Tadilatı Ya

KONAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KONAK 10.09.2026 11:00
Yapım İşi e-İhale

Basmane-Bandırma Hattı Kilometre 13+100 ile 14+100 arasında Hattın İki Tarafına Ses İzolasyonlu İhata Bariyeri Yapılması

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜ KONAK 10.09.2026 14:30
Mal Alımı e-İhale

MAKİNE İKMAL, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI TEDARİK VE STOK YÖNETİMİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE KAYNAK ATÖLYESİNDE KULLANILMA

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞK KONAK 10.09.2026 14:30
Mal Alımı e-İhale

100 KALEM LABORATUVAR MALZEMESİ ALIMI (NÜKLEER TIP-MİKROBİYOLOJİ-BİYOKİMYA-PATOLOJİ)

İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA KONAK 11.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TESİSLER BAKIM ONARIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE SU VE MEKANİK TESİSAT SİSTEMLERİ MALZEMELERİ ALIMI

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞK KONAK 11.09.2026 10:00
Yapım İşi e-İhale

İZMİR KEMALPAŞA DEREKÖY SULAMA TESİSİ TAMAMLAMA İNŞAATI

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞK KONAK 11.09.2026 10:00

Konak İhaleleri Hakkında

Konak (İzmir) sınırlarında bugüne kadar 25.496 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 152 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 1.345 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺372,1 Mr düzeyinde.

Konak'de en çok ihale açan idare İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU), ikinci sırada İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SATINALMA DAİRE BAŞKANLIĞI MAL ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Konak İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Konak ihalelerini nereden takip edebilirim?

Konak sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Konak'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

İzmir İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın