📍 Edirne Merkez İhaleleri

Edirne İhaleleri · Edirne Merkez
13 açık ihale 5.427 toplam kayıt 334 idare ? ₺68,6 Mr sözleşme hacmi
Yükleniyor…

Edirne Merkez İlçesinde Açık İhaleler

Hizmet Alımı e-İhale

Edirne İli, Merkez İlçesi, Babademirtaş Mahallesi, 281 Ada 1 Parsel Üzerine Yapılacak Binaya Ait Proje Hizmet Alımı

DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EDİRNE MERKEZ 09.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

Keşan Atatürk Ortaokulu Dış Cephe Onarım

DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EDİRNE MERKEZ 10.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

RADYOTERAPİ HİZMETİ ALIMI

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA EDİRNE MERKEZ 11.09.2026 10:30
Yapım İşi e-İhale

Edirne İli, Lalapaşa İlçesi, Hacıdanişment-Vaysal Köyleri İçme Suyu Terfi Hattı ve ENH Yapım İşi

DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EDİRNE MERKEZ 16.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

Belediye Mücavir Alanları Dışındaki Köy Muhtarlıkları Tarafından Başıboş Köpeklerin En Yakın Hayvan Bakımevine Nakli İçi

DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EDİRNE MERKEZ 17.09.2026 10:30
Mal Alımı e-İhale

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ BİRİMİNE TIBBİ MALZEME ALIMI (6 KALEM)

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA EDİRNE MERKEZ 18.09.2026 10:30
Hizmet Alımı e-İhale

H428 400 kV Sütlüce 3-Çorlu 380 EİH1Kısım (Portal-146 arası) Spacer(Aratutucu) Sıkılaştırma İşi

TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ EDİRNE MERKEZ 21.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

Edirne Belediye Başkanlığı Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Su Sayacı Mal Alım İşi

EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EDİRNE MERKEZ 23.09.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

tavuk yemi alımı

CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA EDİRNE MERKEZ 01.10.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

Mikrobiyoloji Laboratuvarı 4 Kısım 15 Kalem Kit Karşılığı Cihaz Alımı İşi

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA EDİRNE MERKEZ 05.10.2026 10:00
Mal Alımı e-İhale

Kit Karşılığı Tam Otomatik Histokimya, İmmünohistokimya Cihazı ve İnsitu Hibridizasyon Test Kiti Alımı işi

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA EDİRNE MERKEZ 09.10.2026 10:00

Edirne Merkez İhaleleri Hakkında

Edirne Merkez (Edirne) sınırlarında bugüne kadar 5.427 kamu ihalesi kaydı derlendi; bunlardan 13 tanesi hâlen teklif vermeye açık. İhaleler 334 ayrı kamu idaresi tarafından yayımlandı. Sonuçlanan ihalelerin toplam sözleşme hacmi ₺68,6 Mr düzeyinde.

Edirne Merkez'de en çok ihale açan idare Edirne İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, ikinci sırada EDİRNE BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ SATINALMAM BİRİMİ geliyor. Bir kurumun her müdürlüğü ve daire başkanlığı EKAP'ta ayrı idare olarak listelendiği için idare sayısı yüksek görünür.

Bu sayfadaki ihaleler EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden günlük olarak derlenir. İlan, ihale tarihi, yaklaşık maliyet ve sonuç bilgileri kaynaktaki güncellemelere göre yenilenir. Teklif vermeden önce bağlayıcı olan EKAP'taki resmî dokümanı esas alın.

Edirne Merkez İhaleleri – Sık Sorulan Sorular

Edirne Merkez ihalelerini nereden takip edebilirim?

Edirne Merkez sınırlarındaki tüm kamu ihaleleri bu sayfada listelenir. Ücretsiz üyelikle takip kurabilir; yeni bir ihale yayımlandığında site, e-posta, Telegram veya WhatsApp üzerinden anında bildirim alabilirsiniz.

Edirne Merkez'de hangi tür ihaleler yayımlanıyor?

Mal alımı, yapım işi, hizmet alımı ve danışmanlık hizmeti olmak üzere dört ana tür bulunur. Bunların yanında doğrudan temin (22. madde), istisna kapsamındaki alımlar ve kapsam dışı ilanlar da ayrı ayrı listelenir.

İhale sonuçlarını ve kazanan firmayı görebilir miyim?

Evet. Sonuçlanan ihalelerde yüklenici firma, sözleşme bedeli ve yaklaşık maliyete göre kırım oranı ihale detay sayfasında yer alır. İhale itirazen şikâyet yoluyla Kamu İhale Kurumu'na taşınmışsa ilgili kurul kararı da aynı sayfada gösterilir.

Aşırı düşük teklif sınırını nasıl hesaplarım?

Sınır değer hesaplama aracına EKAP'tan indirdiğiniz teklif tutanağını yükleyerek saniyeler içinde hesaplayabilirsiniz. Araç ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.

Edirne İlinde En Çok İhale Açan İdareler

İhaleye çıkan her birim ayrı idare olarak sayılır. Bir belediyenin farklı daire başkanlıkları ve müdürlükleri EKAP'ta bağımsız idare olarak listelendiği için toplam sayı yüksek görünür.

Filtreler
Filtreler
🔍
İhale Türü
Sektör
Kategori
İl
İlçe
İdare
İhale Usulü
Kapsam
İhale Durumu
Sözleşme Bedeli (₺)
Tarih Aralığı
🚀 Size Özel Algoritma Üretelim

Basit şeylerle zaman kaybetmeyin. Bizi arayın, işinizi otomatikleştirelim.

✓ WhatsApp'dan fatura kesin ✓ Kendi sitenizde hakediş sistemi ✓ Otomatik raporlama & bildirim
Demo Sayfasına Göz Atın →
WhatsApp'tan yazın