Alçı Taşı

Mal Alımı Katılıma Açık İstisna
Doküman
Takip Et

Şartname henüz işlenmedi

İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.

Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İlan Tarihi
31.08.2026
İhale Usulü
Açık — 4734 / 3-g
İhale Tarihi
11.09.2026 10:30 [ 5 gün 11:27:15 kaldı ]
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İhale Detayları
e-İhale
e-Eksiltme
Kısmi Teklif
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yerli Malı Avantajı
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
ALÇI TAŞI SATIN ALINACAKTIR
TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EREĞLİ ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
İhale Kayıt Numarası:2026/1625179
İşin Adı : Alçı Taşı
İhale Türü - Usulü : Mal Alımı - Açık İhale Usulü
1 - İdarenin
a) Adresi:500 Evler Mah. Konya Ereğli Caddesi No:2088 Ereğli/KONYA
b) Telefon ve faks numarası:03327345930 - 3327345938
c) Elektronik posta adresi:eregliseker@turkseker.gov.tr
ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının
görülebileceği internet adresi
:https://www.turkseker.gov.tr
2 - İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı:500 Ton
b) Teslim [yeri / yerleri] :Ereğli Şeker Fabrikası Meydan Sahası
c) Teslim [tarihi / tarihleri]:2026 EYLÜL 50 TON, 2026 EKİM 90 TON, 2026 KASIM 90 TON, 2026 ARALIK 90 TON, 2027 OCAK 90 TON, 2027 ŞUBAT 90 TON
3- İhalenin / Ön Yeterlik /
Yeterlik Değerlendirmesinin
:
a) Yapılacağı yer:Ereğli Şeker Fabrikası Toplantı Salonu
b) Tarihi ve saati:11.09.2026 - 10:30
4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler :

4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler :
4.1.İhale Dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak ihaleye teklif verecek olanların e-İmza kullanarak EKAP üzerinden İhale Dokümanını indirmeleri zorunludur.
  4.2.Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra e-İmza ile imzalanarak teklife ilişkin e-Anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
4.3.Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
5.Diğer Hususlar
5.1.İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
5.2.Tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 60 (Altmış) takvim günü olmalıdır.
5.3.İstekliler tekliflerini, her bir iş kalemi için teklif edilen birim fiyatlarının miktarlarla çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat şeklinde vereceklerdir. İhale sonucu, ihale üzerinde bırakılan istekliyle her bir iş kalemi için teklif edilen birim fiyatların miktarlarla çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
5.4.Bu ihale Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Mal ve Hizmet Alımı Yönetmeliği esaslarına göre yapılacaktır.
5.5.Bu ihale ceza ve yasaklama ile ilgili hükümler hariç 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’na ve 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu’na tabi değildir.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
İş Kalemleri
Bu ihalede iş kalemi detayı bulunmuyor.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %17 altına sözleşme imzalamıştır.

%17
Ortalama kırım
%4 – %29
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 7.100.000 – 9.580.000 ₺ arasındadır.
🗄️ KONYA ili (Mal Alımı) kapsamında 4,327 ihaleden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın