4 Set Elektrikli Banliyö Treni (16 Araç) Alımı

Mal Alımı Katılıma Açık İstisna
Doküman
Takip Et

Şartname henüz işlenmedi

İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.

Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.

İş kalemi detayı bulunmuyor

Bu ihale için birim fiyat cetveli çıkarılamadı.

Kalem listesi için resmi dokümanı inceleyiniz.

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İlan Tarihi
17.08.2026
İhale Usulü
Açık — 4734 / 3-c
İhale Tarihi
05.10.2026 14:00 [ 30 gün 14:59:20 kaldı ]
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İhale Detayları
e-İhale
e-Eksiltme
Kısmi Teklif
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yerli Malı Avantajı
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
4 SET ELEKTRİKLİ BANLİYÖ TRENİ (16 ARAÇ) SATIN ALINACAKTIR
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
İhale Kayıt Numarası:2026/1522340
İşin Adı : 4 Set Elektrikli Banliyö Treni (16 Araç) Alımı
İhale Türü - Usulü : Mal Alımı - Açık İhale Usulü
1 - İdarenin
a) Adresi:Sakarya Mahallesi Ahmet Kabaklı Caddesi No:4 Kat:1 Selçuklu/KONYA
b) Telefon ve faks numarası:0 332 205 4205 - 0 332 211 15 76
c) Elektronik posta adresi:huseyin.turen@konya.bel.tr
ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının
görülebileceği internet adresi
:
2 - İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı:4 Set Elektrikli Banliyö Treni (16 Araç)
b) Teslim [yeri / yerleri] :Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Konya Kayacık Lojistik Merkezi Aşağı Pınarbaşı 42280 Selçuklu/KONYA
c) Teslim [tarihi / tarihleri]:26 Ay
3- İhalenin / Ön Yeterlik /
Yeterlik Değerlendirmesinin
:
a) Yapılacağı yer:Sakarya Mahallesi Ahmet Kabaklı Caddesi No:4 Kat:1 Selçuklu / KONYA
b) Tarihi ve saati:05.10.2026 - 14:00
4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler :

BELEDİYE ALTYAPILARININ İYİLEŞTİRİLMESİ VE DAYANIKLILIK PROJESİ

T.C.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI

RAYLI SİSTEMLER MÜDÜRLÜĞÜ

REFERANS NO. IDB-KON-G01

4 SET ELEKTRİKLİ BANLİYÖ TRENİ (16 ARAÇ) ALIMI

Konya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Raylı Sistemler Müdürlüğü (İdare), İLBANK aracılığıyla sağlanan İslam Kalkınma Bankası finansmanı kapsamında yürütülen Belediye Altyapılarının İyileştirilmesi ve Dayanıklılık Projesi (TUR1066) çerçevesinde, IDB-KON-G01 referans numaralı 4 Set Elektrikli Banliyö Treni (16 Araç) Alımı ile ilgili mal ve hizmetlerin temini işini İslam Kalkınma Bankası satın alma usul ve esasları kapsamında Uluslararası Rekabetçi İhale yöntemiyle ihaleye çıkarmıştır.

Teklifler, 05.10.2026 Pazartesi günü saat 14:00'a kadar, 1.500.000 EUR (Bir Milyon Beş Yüz Bin Avro) veya eşdeğeri tutarında düzenlenmiş geçici teminatla birlikte aşağıda belirtilen adrese teslim edilmelidir. Teklifler, teklif sahiplerinin hazır bulunan temsilcileri huzurunda aynı gün ve aynı adreste saat 14:30'da açılacaktır.

Tekliflerin geçerlilik süresi 119 takvim günü olup geçici teminat 01.03.2027 tarihine kadar geçerli olacaktır. İhale öncesi toplantı 03.09.2026 Perşembe günü saat 10:30'da aşağıda belirtilen adreste yapılacaktır.

İlgilenen firmalar www.konya.bel.tr ve www.ilbank.gov.tr internet sitelerinden detaylı ihale ilanına ulaşabilir ve ihtiyaç duydukları ilave bilgileri aşağıdaki adresten temin edebilirler.

Adres:

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Raylı Sistemler Müdürlüğü

Sakarya Mahallesi Ahmet Kabaklı Caddesi No:4 Kat:1 Selçuklu / KONYA

Web: www.konya.bel.tr

Yetkili: Hüseyin TÜREN   Tel: +90 332 205 4205

E-Posta: huseyin.turen@konya.bel.tr

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %21 altına sözleşme imzalamıştır.

%21
Ortalama kırım
%6 – %37
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 6.310.000 – 9.440.000 ₺ arasındadır.
🗄️ Bu idarenin geçmiş 104 mal alımı ihalesinden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın