2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ; İSMETPAŞA İSTASYONUNA 10000 M3, HASANBEY İSTASYONUNA 20000 M3, DÜMBELEK İSTASYONUNA 10000 M3, ESENKENT İSTASYONUNA 10000 M3, BAŞKÖY İSTASYONUNA 15000 M3 ve LALAHAN İSTASYONUNA 10000 M3 BALAST ALIM İŞİ

Mal Alımı Katılıma Açık İstisna
Doküman
Takip Et

Şartname henüz işlenmedi

İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.

Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İlan Tarihi
28.08.2026
İhale Usulü
Açık — 4734 / 3-g
İhale Tarihi
07.09.2026 14:30 [ 2 gün 16:07:25 kaldı ]
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İhale Detayları
Kısmi Teklif
e-İhale
e-Eksiltme
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yerli Malı Avantajı
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ; İSMETPAŞA İSTASYONUNA 10000 M3, HASANBEY İSTASYONUNA 20000 M3, DÜMBELEK İSTASYONUNA 10000 M3, ESENKENT İSTASYONUNA 10000 M3, BAŞKÖY İSTASYONUNA 15000 M3 VE LALAHAN İSTASYONUNA 10000 M3 BALAST SATIN ALINACAKTIR
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
İhale Kayıt Numarası:2026/1608429
İşin Adı : 2. Bölge Müdürlüğü; İsmetpaşa İstasyonuna 10000 M3, Hasanbey İstasyonuna 20000 M3, Dümbelek İstasyonuna 10000 M3, Esenkent İstasyonuna 10000 M3, Başköy İstasyonuna 15000 M3 Ve Lalahan İstasyonuna 10000 M3 Balast Alım İşi
İhale Türü - Usulü : Mal Alımı - Açık İhale Usulü
1 - İdarenin
a) Adresi:Tcdd 2. Bölge Müdürlüğü posta kodu 06560 Marşandiz
b) Telefon ve faks numarası:03125200309 - 3125208949
c) Elektronik posta adresi:2.bolgesatinalma@tcdd.gov.tr
ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının
görülebileceği internet adresi
:www.tcdd.gov.tr
2 - İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı:75.000 m3 BALAST ALIM İŞİ
b) Teslim [yeri / yerleri] :İSMETPAŞA İSTASYONU, HASANBEY İSTASYONU, DÜMBELEK İSTASYONU, ESENKENT İSTASYONU, BAŞKÖY İSTASYONU ve LALAHAN İSTASYONU
c) Teslim [tarihi / tarihleri]:Her bir Kısım İçin; Sözleşme imzalanmasına müteakip en geç 30 (otuz) takvim günü içerisinde yer teslimi yapılıp işe başlanacaktır. İhale konusu malın teslimi; yer tesliminden sonra, 2 (iki) parti şeklinde (1. Parti 45 (kırkbeş) gün içerisinde, 2. Parti 1. Partinin tesliminden sonra 45 (kırkbeş) gün içerisinde) toplam 90 (doksan) takvim günü içerisinde yapılacaktır.)
3- İhalenin / Ön Yeterlik /
Yeterlik Değerlendirmesinin
:
a) Yapılacağı yer:TCDD İşletmesi 2.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu Toplantı Salonu
b) Tarihi ve saati:07.09.2026 - 14:30
4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler :

a- Yukarıda belirtilen alımımız Yerli İsteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

b- Tekliflerin TCDD İşletmesi 2.Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu bürosuna 07/09/2026  saat:14:30’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.
c- İhale dokümanı TCDD İşletmesi 2.Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu bürosunda görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi 2.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Mali İşler Servis Müdürlüğü (2. Kat) veznesinden KDV- Dahil 3.000,00.-TL bedelle temin edilebilir.
d- Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.    
e- Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
İş Kalemleri
Bu ihalede iş kalemi detayı bulunmuyor.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %18 altına sözleşme imzalamıştır.

%18
Ortalama kırım
%4 – %30
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 6.980.000 – 9.560.000 ₺ arasındadır.
🗄️ ANKARA ili (Mal Alımı) kapsamında 16,779 ihaleden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın