26-Y16 NUMARALI DOSYA KAPSAMINDA 2 KALEM BOYA ALIMI
Şartname henüz işlenmedi
İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.
Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.
İş kalemi detayı bulunmuyor
Bu ihale için birim fiyat cetveli çıkarılamadı.
Kalem listesi için resmi dokümanı inceleyiniz.
İdare bilgileri bulunmuyor
İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.
İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.
Zeyilname bulunmuyor
Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.
Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.
Sonuç ilanı yayımlanmamış
İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.
Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.
| İhale Kayıt Numarası | : | 2026/1428089 |
| İşin Adı | : | 26-Y16 Numaralı Dosya Kapsamında 2 Kalem Boya Alımı |
| İhale Türü - Usulü | : | Mal Alımı - Açık İhale Usulü |
| 1 - İdarenin | ||
| a) Adresi | : | MERASİM SOKAK YÜCETEPE ÇANKAYA ANKARA |
| b) Telefon ve faks numarası | : | 03124592325 - 3124191743 |
| c) Elektronik posta adresi | : | tgm-bpt-yurtdisited@msb.gov.tr |
| ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının görülebileceği internet adresi | : | msb.gov.tr |
| 2 - İhale konusu malın | ||
| a) Niteliği, türü ve miktarı | : | 2 Kalem Boya Malzemesi |
| b) Teslim [yeri / yerleri] | : | MSB Gölcük Tersanesi Komutanlığı Gölcük/Kocaeli. |
| c) Teslim [tarihi / tarihleri] | : | İdari Şartnamede Belirtilmiştir. |
| 3- İhalenin / Ön Yeterlik / Yeterlik Değerlendirmesinin: | ||
| a) Yapılacağı yer | : | MSB Tersaneler Genel Müdürlüğü toplantı salonu Devlet Mahallesi Merasim Sokak Korg.Mehmet Sırrı SEYREK Kışlası 06420 Bakanlıklar-Ankara |
| b) Tarihi ve saati | : | 08.09.2026 - 10:00 |
| 4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler : |
a-4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 3 üncü maddesi (b) bendi kapsamında çıkarılan 24 Ağustos 2021 tarihli ve 4416 sayılı Cumhurbaşkanı Kararının 6. maddesi (1.ç) bendi uyarınca “Açık İhale Usulü” ile yapılacaktır. b-İhale yerli isteklilere açıktır. c-İstenen Belgeler : Teklif Mektubu, Adres Beyanı, İstekli Bilgi Formu, Ticaret Odası veya Meslek Odası Belgesi, İmza Sirküleri, Ticaret Sicil Gazetesi, Vekaletname ve İmza Beyannamesi (vekaleten katılanlar), İş Ortaklığı Beyannamesi (ortak girişimlerde), diğer detaylı bilgiler idari şartnamede belirtilmiştir. ç-İhalede esas alınacak para birimi Türk Lirasıdır. Teklifler Türk Lirası olarak verilecektir. Ödeme hususları idari şartname ve eklerinde belirtilmiştir. d-Geçici teminat alınmayacaktır. Teklifler ile teminatlar aynı para biriminden olacaktır. İhale üzerinde kalan isteklilerden %6 oranında kesin teminat alınacaktır. e-Malzemelerin hepsine veya belirli kalemlerine teklif verilebilir. Üzerine ihale yapılan istekliyle iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden sözleşme imzalanacaktır. f-İhaleye konsorsiyumlar teklif veremez. g-Tekliflerin geçerlilik süresi 90 (doksan) gündür. ğ- Genel Müdürlüğümüz ihale saatinden önce ihaleyi iptal etmekte serbest olup, iptal edilmesi durumunda istekliler herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. h- Alım dokümanları bedelsiz olarak https://www.msb.gov.tr/Genel/icerik/ihale-ilanlari internet adresinden veya Tersaneler Genel Müdürlüğü Tedarik Daire Başkanlığı Yurt İçi Tedarik Şube Müdürlüğü Devlet Mahallesi Merasim Sokak Çankaya-Ankara adresinden elden teslim alınabilir. ı- İdaremizin bulunduğu kışla içerisine isteklilerin araçla giriş yapma imkanı bulunmamaktadır. İsteklilerin tekliflerini ihale son teklif verme saatine kadar idareye ulaştırmaları hususunda bu durumu göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. İsteklilerin kışlaya girişinde yaşanacak gecikmeden dolayı tekliflerini ihale saatine kadar vermemeleri halinde sorumluluk isteklilere aittir. i) İhaleye katılmak için ihale dokümanını internet sitesinden temin eden istekliler, Tersaneler Genel Müdürlüğü Tedarik Daire Başkanliği Yurt İçi Tedarik Şube Müdürlüğüne (tgm-ted-yicited@msb.gov.tr ) e posta ile aşağıda yer alan istekli bildirimini göndermek zorundadır. Göndermeyen istekliler herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. İHALE DOKÜMANI TEMİN EDEN İSTEKLİ BİLDİRİMİ İhale No: 26-Y16 Firmanın Unvanı : Vergi D./Vergi No : İhaleye Katılacak Yetkili Adı Soyadı : Faks No : E Posta : |
Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %18 altına sözleşme imzalamıştır.