🏛️ ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA ÇUBUK HALİL ŞIVGIN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ İhaleleri
Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Ankara Çubuk Halil Şıvgın Devlet Hastanesi Başhekimliği güncel ihale ilanları, ihale sonuçları ve duyuruları.
🔍
73 ihale
Giriş yapmadığınız için 5 filtreleme hakkınız kaldı.
Üye Ol →
🔔
Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Ankara Çubuk Halil Şıvgın Devlet Hastanesi Başhekimliği yeni ihale açtığında haber verelim mi?
Ücretsiz Üye Ol
Bu idareyi takibe alın, her yeni ilanı yayımlandığı gün e-posta ile bildirelim. Üyelik ücretsiz.
Hizmet Alımı Sonuç Karşılığı Dış Laboratuvar Hizmeti Alımı
Hizmet Alımı Yakıt Hariç Hizmet Aracı Kiralanması Hizmeti Alımı
Hizmet Alımı Yakıt Hariç Hizmet Aracı Kiralanması Hizmeti Alımı
Hizmet Alımı Sonuç Karşılığı Dış Laboratuvar Hizmeti Alımı
Doğrudan Teminler 16 kayıt
0182 Hidrofilli Rulo Pamuk (1000 gr) Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 20.08.2026
⏰ 25.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0180 Muhtelif İlaç Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 18.08.2026
⏰ 21.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0178 Hastanemiz Mikrobiyoloji Laboratuvarı İhtiyacı İçin Muhtelif Laboratuvar Malzemesi Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 13.08.2026
⏰ 17.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0179 Hastanemiz Ameliyathane Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere Klorheksidinli Sıvı Sabun (1000 ml ambalajlarda) Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 13.08.2026
⏰ 17.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0177 Hastanemiz Acil Servis ve Ortopedi Polikliniği İhtiyacı Muhtelif Ebatlarda Rulo Alçı Mal Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 12.08.2026
⏰ 17.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0166 Muhtelif Deri Prick Testi (Allerji Testi) (Miktarların Ayrıntısı Teknik Şartnamede Belirtilmiştir.) Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 29.07.2026
⏰ 03.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0161 Hastanemiz Ameliyathanesinde Kullanılmak Üzere; Muhtelif Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 29.07.2026
⏰ 03.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0162 Nazal Splint, İnternal, Silikon, Doyle Tip Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 28.07.2026
⏰ 31.07.2026 10:00
İptal / Ertelendi
Detay →
0162 Nazal Splint, İnternal, Silikon, Doyle Tip Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 29.07.2026
⏰ 31.07.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0155 İlaç Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 24.07.2026
⏰ 28.07.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0154 Alkolmetre Cihazı Ucu (Armas Marka NAM-19 Model Cihaza Uyumlu) Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 22.07.2026
⏰ 27.07.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0148 Muhtelif Tıbbi Sarf Mal/Malzeme Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 13.07.2026
⏰ 17.07.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0143 Muhtelif İlaç ve Mama Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 09.07.2026
⏰ 14.07.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0140 Muhtelif Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 01.07.2026
⏰ 07.07.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0138 El Aleti ve Yüzey Dezenfektanlı Sporisidal Etkili Kullanıma Hazır Mendil Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 01.07.2026
⏰ 06.07.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
0135 EKG Kağıdı Z Katlı (110 - 2 - 140) (NİHON KOHDEN CARDİOFAX-S ECG-1250K Model Cihaza Uyumlu) Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 30.06.2026
⏰ 03.07.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
Filtreler