İlan Kategorisi
Normal İhale
İlgili Birim / Yer
Kayseri
İlan Yayım Tarihi
24.08.2026
İhale / Son Teklif
17.09.2026 14:00
İlan Metni
DHMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
KAYSERİ HAVALİMANI
LED TV REKLAM MAHALLİ KİRALAMA İHALESİ
İLAN METNİ
(DHMİ)
KONU: LED TV REKLAM MAHALLİ KİRALAMA İHALESİ İLANI
1.Kayseri Havalimanı iç dış hatlar terminal binasında bulunan 8 adet toplam 12,32 m²'lik (1 adet için ölçü 0,82 cm x 1,86 cm = 1,54 m²) Led Tv Reklam Mahalli KDV hariç 83.000 (SeksenÜçBinTürkLirası) TL/m²/Yıl, muhammen kira bedeli üzerinden açık ihale usulü ile ihale edilerek 31.12.2026 tarihine kadar kiraya verilecektir.
2. Led Tv Reklam Mahalli İhalesine ait sözleşme ve ihaleye katılma şartları DHMİ Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Ticaret Dairesi Başkanlığı ve Kayseri Havalimanı Müdürlüğünden KDV dahil 1.000,00 TL. (BinTürkLirası) karşılığında temin edilebilir.
3. Led Tv Reklam Mahalli Kiralama İhalesine katılmak isteyen istekliler 300.000,00 TL. (ÜçYüzBinTürkLirası) geçici teminat vereceklerdir.
4. Led Tv Reklam Mahalli Kiralama işine talip olanlar 17/09/2026 günü saat 14.00’e kadar ihaleye katılma şartlarında belirtilen evrakları tamamlayıp, DHMİ Kayseri Havalimanı Müdürlüğü evrakına vereceklerdir. Belirtilen tarih ve saatten sonra yapılacak başvurular ve posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
5. İstenilen belgeleri eksik, yanlış veya saatinde getirmeyenlerin müracaatları yapılmamış sayılacaktır.
6. Söz konusu mahal ile ilgili olarak daha önce İdaremize verilen dilekçeler geçersizdir.
7. Led Tv Reklam Mahalli Kiralama İhalesi 17/09/2026 günü saat 14:30’da DHMİ Kayseri Havalimanı Müdürlüğünde yapılacaktır.
8. İdaremiz yapılan bu ihalede 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ile 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi olmayıp ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
Adres: DHMİ KAYSERİ HAVALİMANI
YEŞİL MAHALLE MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI
NO:356 PK:38100 KOCASİNAN / KAYSERİ
TEL:(352) 337 52 44 FAX: (352) 337 52 41
Doküman İndir