Adıyaman Orman İşletme Müdürlüğü ve Adıyaman Fidanlık Müdürlüğü Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Mal Alımı İşi

Mal Alımı Katılıma Açık
Doküman
Takip Et

Şartname henüz işlenmedi

İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.

Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.

İş kalemi detayı bulunmuyor

Bu ihale için birim fiyat cetveli çıkarılamadı.

Kalem listesi için resmi dokümanı inceleyiniz.

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İhale Tarihi
21.09.2026 14:00 [ 14 gün 12:08:19 kaldı ]
İhale Usulü
Açık
Yaklaşık Maliyet
0,00 ₺ – 10.785.492,00 ₺
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Aşırı Düşük TeklifAşırı Düşükte
Açıklama istenecek
İlan Tarihi
07.09.2026
İtirazen Şikayet Bedeliİtiraz Bedeli
64.652,00 ₺
İşin Yapılacağı Yer
Yüklenici, Sözleşme imzalandıktan sonra 5 gün içerisinde İdarenin uygun göreceği yerde, çalışanların ürünleri görmeleri, incelemeleri, beden numaralarının tespiti, KGDM nın nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgilendirme yapmak için En az 15 Büyükşehirde ve Adıyaman İlinde Dağıtım/Değişim Noktaları hazırlayacaktır.
İhale Detayları
e-İhale
e-Eksiltme
Kısmi Teklif
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yerli Malı Avantajı
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
KORUYUCU GİYİM VE DONANIM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR


Adıyaman Orman İşletme Müdürlüğü ve Adıyaman Fidanlık Müdürlüğü Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Mal Alımı İşi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
 İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası (İKN):2026/1676859
1- İdarenin
1.1. Adı :ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ADIYAMAN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
1.2. Adresi :Yeşilkuşak Yerleşkesi Fatih Mah.22139 Sokak No12 0220 Merkez ADIYAMAN ADIYAMAN MERKEZ/ADIYAMAN
1.3. Telefon numarası :04162136586
1.4. İhale dokümanının görülebileceği ve indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2- İhalenin
2.1. Tarih ve Saati :21.09.2026 - 14:00
2.2. Yapılacağı (e-tekliflerin açılacağı) adres :Adıyaman Orman İşletme Müdürlüğü (Yeşilkuşak Yerleşkesi) Toplantı Salonu

3- İhale konusu mal alımının
3.1. Adı :Adıyaman Orman İşletme Müdürlüğü ve Adıyaman Fidanlık Müdürlüğü Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Mal Alımı İşi
3.2. Niteliği, türü ve miktarı :
9 Kalem 111 Takımdan Oluşan Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
3.3. Yapılacağı/teslim edileceği yer :Yüklenici, Sözleşme imzalandıktan sonra 5 gün içerisinde İdarenin uygun göreceği yerde, çalışanların ürünleri görmeleri, incelemeleri, beden numaralarının tespiti, KGDM nın nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgilendirme yapmak için En az 15 Büyükşehirde ve Adıyaman İlinde Dağıtım/Değişim Noktaları hazırlayacaktır.
3.4. Süresi/teslim tarihi :Sözleşme imzalandıktan sonra yüklenici; idare tarafından kendisine verilecek Personel isim (icmal) listesinde belirtilen her bir çalışana Teslimat Noktalarından KGDM' ni 15 gün içerisinde ayni olarak teslim edecektir.
3.5. İşe başlama tarihi :Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar.

4- Katılım ve yeterlik kriterleri:
4.1. Katılım ve yeterlik kriterlerine ilişkin istekliler tarafından e-teklif kapsamında sunulması gereken bilgi ve belgeler ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgi ve belgelere aşağıda yer verilmiştir:
4.1.1. Teklif mektubu.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olunduğunu gösteren bilgi ve belgeler:
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgi ve belgeler.
4.1.2.2. Vekâleten ihaleye katılma halinde vekile ilişkin bilgi ve belgeler.
4.1.3. Geçici teminat.
4.1.4 İsteklinin iş ortaklığı olması halinde iş ortaklığı beyannamesi.
4.1.5. Yerli malı teklif edenler lehine fiyat avantajından yararlanmak isteyen istekliler tarafından sunulacak yerli malı belgesi
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler:
Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler:
Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir.
4.3.1. Numune sunulması istenmektedir.
4.3.2. İstekli tarafından teklifi kapsamında ihaleye katılım belgesine aktarılarak sunulması ve/veya sağlanması gerektiği bu Şartnamenin 7 nci maddesi dışındaki maddeleri ile teknik şartnamede belirtilen aşağıdaki belgeler ve/veya yeterlik kriterleri:
Anlaşmalı Mağaza Sözleşmeleri/Sicil Gazeteleri/İmza sirküleri
Büyükşehir Mağaza/Alışveriş Noktası Formu
Değişim Noktası Bilgi Formu
Mağaza Zincir Sözleşmesi


5- Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6- İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7- İhaleye teklif verecek olanların, EKAP hesabına giriş yaparak ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8-Teklifler, EKAP üzerinden teklif mektubu ile ihaleye katılım belgesi ve diğer ekler kullanılarak hazırlanacak ve e-imza ile imzalanarak ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9- İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde vereceklerdir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekliyle birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10- Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11- İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12- Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13- Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14- Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15- Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %15 altına sözleşme imzalamıştır.

%15
Ortalama kırım
%4 – %22
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 7.790.000 – 9.590.000 ₺ arasındadır.
🗄️ ADIYAMAN ili (Mal Alımı) kapsamında 1,335 ihaleden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın