İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE İL JANDARMA KOMUTANLIĞI ARAMA KURTARMA EKİPLERİNİN TEKNİK TEÇHİZAT VE EKİPMAN ALIM İŞİ

Mal Alımı Katılıma Açık
Doküman
Takip Et

Şartname henüz işlenmedi

İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.

Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.

İş kalemi detayı bulunmuyor

Bu ihale için birim fiyat cetveli çıkarılamadı.

Kalem listesi için resmi dokümanı inceleyiniz.

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İhale Tarihi
28.09.2026 14:00 [ 21 gün 11:32:14 kaldı ]
İhale Usulü
Açık
Yaklaşık Maliyet
0,00 ₺ – 10.785.492,00 ₺
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Aşırı Düşük TeklifAşırı Düşükte
Açıklama istenecek
İlan Tarihi
07.09.2026
İtirazen Şikayet Bedeliİtiraz Bedeli
64.652,00 ₺
İşin Yapılacağı Yer
AĞRI İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜNE
İhale Detayları
e-İhale
Yerli Malı Avantajı
e-Eksiltme
Kısmi Teklif
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
ARAMA KURTARMA EKİPLERİ TEKNİK TEÇHİZAT VE EKİPMANI SATIN ALINACAKTIR


İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE İL JANDARMA KOMUTANLIĞI ARAMA KURTARMA EKİPLERİNİN TEKNİK TEÇHİZAT VE EKİPMAN ALIM İŞİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
 İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası (İKN):2026/1675118
1- İdarenin
1.1. Adı :AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ
1.2. Adresi :Erzurum Cad. PK:04100 Merkez/AĞRI AĞRI MERKEZ/AĞRI
1.3. Telefon numarası :04722157025
1.4. İhale dokümanının görülebileceği ve indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2- İhalenin
2.1. Tarih ve Saati :28.09.2026 - 14:00
2.2. Yapılacağı (e-tekliflerin açılacağı) adres :AĞRI İL ÖZEL İDARESİ FIRAT MAH. YAŞAR KEMAL CAD. NO:269 04100 (İHALE BÜROSU TOPLANTI SALONU) MERKEZ/AĞRI

3- İhale konusu mal alımının
3.1. Adı :İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE İL JANDARMA KOMUTANLIĞI ARAMA KURTARMA EKİPLERİNİN TEKNİK TEÇHİZAT VE EKİPMAN ALIM İŞİ
3.2. Niteliği, türü ve miktarı :
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE İL JANDARMA KOMUTANLIĞI ARAMA KURTARMA EKİPLERİNİN TEKNİK TEÇHİZAT VE EKİPMAN ALIM İŞİ - 108 KALEM ARAMA KURTARMA MALZEMESİ ALIMI - MAL ALIMI
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
3.3. Yapılacağı/teslim edileceği yer :AĞRI İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜNE
3.4. Süresi/teslim tarihi :Sözleşme imzalandıktan sonra 3 gün içinde işe başlanacaktır. 30 gün içinde mallar teslim edilecektir.
3.5. İşe başlama tarihi :Sözleşme imzalandıktan sonra 3 gün içinde işe başlanacaktır.

4- Katılım ve yeterlik kriterleri:
4.1. Katılım ve yeterlik kriterlerine ilişkin istekliler tarafından e-teklif kapsamında sunulması gereken bilgi ve belgeler ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgi ve belgelere aşağıda yer verilmiştir:
4.1.1. Teklif mektubu.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olunduğunu gösteren bilgi ve belgeler:
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgi ve belgeler.
4.1.2.2. Vekâleten ihaleye katılma halinde vekile ilişkin bilgi ve belgeler.
4.1.3. Geçici teminat.
4.1.4 İsteklinin iş ortaklığı olması halinde iş ortaklığı beyannamesi.
4.1.5. Yerli malı teklif edenler lehine fiyat avantajından yararlanmak isteyen istekliler tarafından sunulacak yerli malı belgesi
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler:
Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler:
Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir.


5- Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6- İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7- İhaleye teklif verecek olanların, EKAP hesabına giriş yaparak ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8-Teklifler, EKAP üzerinden teklif mektubu ile ihaleye katılım belgesi ve diğer ekler kullanılarak hazırlanacak ve e-imza ile imzalanarak ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9- İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde vereceklerdir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekliyle birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10- Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11- İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12- Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13- Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14- Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15- Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %22 altına sözleşme imzalamıştır.

%22
Ortalama kırım
%7 – %35
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 6.460.000 – 9.260.000 ₺ arasındadır.
🗄️ Bu idarenin geçmiş 120 mal alımı ihalesinden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın