3 KISIM HİZMET ALIMI (1KISIM PERSONEL HİZMET ALIMI,2KISIM ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI,3KISIM MUTFAK EKİPMAN VE TAŞINIR DEMİRBAŞ MALZEME KİRALAMA HİZMET ALIMI

Hizmet Alımı Katılıma Açık Aşırı Düşük Sorgusu Yapın
Doküman
Takip Et

Şartname henüz işlenmedi

İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.

Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.

İş kalemi detayı bulunmuyor

Bu ihale için birim fiyat cetveli çıkarılamadı.

Kalem listesi için resmi dokümanı inceleyiniz.

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
Yaklaşık Maliyet
10.785.492,00 ₺ – 43.142.132,00 ₺
İhale Usulü
Pazarlık (MD 21 B)
Aşırı Düşük TeklifAşırı Düşükte
Açıklama istenecek
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İş Deneyim Oranı
%25
İlan Tarihi
25.08.2026
İtirazen Şikayet Bedeliİtiraz Bedeli
129.385,00 ₺
İhale Tarihi
15.09.2026 10:00 [ 10 gün 11:39:27 kaldı ]
İşin Yapılacağı Yer
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ
İhale Detayları
e-İhale
Kısmi Teklif
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yabancı İstekli
Fiyat Farkı
e-Eksiltme
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Yerli Malı Avantajı
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
PERSONEL HİZMETİ, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ İLE MUTFAK EKİPMAN VE TAŞINIR DEMİRBAŞ MALZEME KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR


3 KISIM HİZMET ALIMI (1KISIM PERSONEL HİZMET ALIMI,2KISIM ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI,3KISIM MUTFAK EKİPMAN VE TAŞINIR DEMİRBAŞ MALZEME KİRALAMA HİZMET ALIMI hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 21 inci maddesinin b bendine göre pazarlık usulü ile ihale edilecektir.
 İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası (İKN):2026/1586750
1- İdarenin
1.1. Adı :DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ
1.2 Adresi :YOLALTI MAH. ELAZIG CAD. YENİŞEHİR/DİYARBAKIR YENİŞEHİR/DİYARBAKIR
1.3. Telefon numarası :04122622989
1.4. İhale dokümanının görülebileceği ve indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2- İhalenin
2.1. Tarih ve Saati :15.09.2026 - 10:00
2.2. Yapılacağı (e-tekliflerin açılacağı) adres :BÜYÜKŞEHİR ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU

3- İhale konusu hizmet alımının
3.1 Adı :3 KISIM HİZMET ALIMI (1KISIM PERSONEL HİZMET ALIMI,2KISIM ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI,3KISIM MUTFAK EKİPMAN VE TAŞINIR DEMİRBAŞ MALZEME KİRALAMA HİZMET ALIMI
3.2 Niteliği, türü ve miktarı :
3 KISIM HİZMET ALIMI (1.KISIM PERSONEL HİZMET ALIMI: 1 GIDA MÜHENDİSİ, 1 DİYETİSYEN, 3 AŞÇI,12 YARDIMCI PERSONEL,10 ŞOFÖR,84 YEMEK DAĞITIM PERSONELİ (GÜNDE 45SAAT KISMİ ZAMANLI) TOPLAMDA 195 PERSONEL, 2.KISIM ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI: 88 İŞ GÜNÜ 10 ARAÇ , 3.KISIM MUTFAK DEMİRBAŞ MALZEME KİRALAMA HİZMETİ 132 GÜN (10569 ADET TAŞINIR)
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
3.3 Yapılacağı/teslim edileceği yer :DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ
3.4 Süresi/teslim tarihi : İşe başlama tarihi 21.09.2026, işin bitiş tarihi 22.01.2027
3.5 İşe başlama tarihi :21.09.2026

4- Katılım ve yeterlik kriterleri:
4.1. Katılım ve yeterlik kriterlerine ilişkin istekliler tarafından e-teklif kapsamında sunulması gereken bilgi ve belgeler ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgi ve belgelere aşağıda yer verilmiştir:
4.1.1. Teklif mektubu.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olunduğunu gösteren bilgi ve belgeler:
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgi ve belgeler.
4.1.2.2. Vekâleten ihaleye katılma halinde vekile ilişkin bilgi ve belgeler.
4.1.3. Geçici teminat.
4.1.4 İsteklinin iş ortaklığı olması halinde iş ortaklığı beyannamesi.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler:
Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler:
4.3.1. Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 25 oranından az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler veya teknolojik ürün deneyim belgesi.
4.3.1.1. Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere kullanılan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ve 4734 sayılı Kanuna göre yapılacak ihalelere ilişkin sözleşmelerin yürütülmesi konusunda temsile ve yönetime yetkili olan ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicili müdürlükleri veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartların korunduğunu gösteren, e-forma uygun belgenin kullanılması zorunludur.
4.3.1.2. 4734 sayılı Kanun kapsamındaki idarelere taahhüt edilenler dışında yurt dışında gerçekleştirilen işlerden elde edilen iş deneyiminin 13/1/2011 tarihli ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununun 195 inci maddesinin ikinci fıkrası gereğince pay çoğunluğuna dayanarak kurulan şirketler topluluğu ilişkisi içinde kullanılması halinde bu hukuki ilişkiyi ve bu ilişkinin süresini tevsik eden belgelerin sunulması zorunludur.
4.3.2. İstekli tarafından teklifi kapsamında ihaleye katılım belgesine aktarılarak sunulması ve/veya sağlanması gerektiği bu Şartnamenin 7 nci maddesi dışındaki maddeleri ile teknik şartnamede belirtilen aşağıdaki belgeler ve/veya yeterlik kriterleri:
K2 YETKİ BELGESİ

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:
4.4.1.

KAMU VEYA ÖZEL SEKTÖRDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ HER TÜRLÜ MALZEMELİ MALZEMESİZ YEMEK YAPIM İŞİ


5- Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6- İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açıktır.

7- İhaleye teklif verecek olanların, EKAP hesabına giriş yaparak ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8-Teklifler, EKAP üzerinden teklif mektubu ile ihaleye katılım belgesi ve diğer ekler kullanılarak hazırlanacak ve e-imza ile imzalanarak ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9- İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde vereceklerdir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekliyle birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10- Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:
İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (R) : Diğer Hizmetler/0,78
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi : Teklifi sınır değerin altında kalan isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %16 altına sözleşme imzalamıştır.

%16
Ortalama kırım
%3 – %27
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 7.270.000 – 9.660.000 ₺ arasındadır.
🗄️ DİYARBAKIR ili (Hizmet Alımı) kapsamında 2,230 ihaleden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın