İlçemiz Genelinde Kullanılmak Üzere 770 Lt Modüler Sıcak Daldırma Galvanizli ve 770 Lt Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyner Mal Alımı

Mal Alımı Katılıma Açık
Doküman
Takip Et

Şartname henüz işlenmedi

İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.

Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.

İş kalemi detayı bulunmuyor

Bu ihale için birim fiyat cetveli çıkarılamadı.

Kalem listesi için resmi dokümanı inceleyiniz.

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İhale Tarihi
11.09.2026 10:00 [ 6 gün 07:26:17 kaldı ]
İhale Usulü
Açık
Yaklaşık Maliyet
0,00 ₺ – 10.785.492,00 ₺
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Aşırı Düşük TeklifAşırı Düşükte
Açıklama istenecek
İlan Tarihi
14.08.2026
İtirazen Şikayet Bedeliİtiraz Bedeli
64.652,00 ₺
İşin Yapılacağı Yer
Aliağa/İZMİR
İhale Detayları
e-İhale
Mesleki-Teknik Yeterlik
e-Eksiltme
Kısmi Teklif
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yerli Malı Avantajı
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
ÇÖP KONTEYNERI SATIN ALINACAKTIR


İlçemiz Genelinde Kullanılmak Üzere 770 Lt Modüler Sıcak Daldırma Galvanizli ve 770 Lt Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyner Mal Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
 İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası (İKN):2026/1516701
1- İdarenin
1.1. Adı :ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
1.2. Adresi :Kültür Mahallesi Lozan Caddesi ALİAĞA/İZMİR
1.3. Telefon numarası :02323990000
1.4. İhale dokümanının görülebileceği ve indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2- İhalenin
2.1. Tarih ve Saati :11.09.2026 - 10:00
2.2. Yapılacağı (e-tekliflerin açılacağı) adres :Aliağa Belediyesi Ek Hizmet Binası Toplantı Odası-Siteler Mahallesi İnönü Bulvarı No:15/1 Aliağa/İZMİR

3- İhale konusu mal alımının
3.1. Adı :İlçemiz Genelinde Kullanılmak Üzere 770 Lt Modüler Sıcak Daldırma Galvanizli ve 770 Lt Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyner Mal Alımı
3.2. Niteliği, türü ve miktarı :
100 adet modüler sıcak daldırma 770 Lt. galvanizli çöp konteyneri ve 400 adet 770 Lt. sıcak daldırma galvanizli çöp konteyneri mal alım işidir.
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
3.3. Yapılacağı/teslim edileceği yer : Aliağa/İZMİR
3.4. Süresi/teslim tarihi :sözleşme imzalanmasına müteakip 90 (doksan) gün içinde bütün konteynerler eksiksiz ve teknik şartnameye uygun bir şekilde teslim edilecektir
3.5. İşe başlama tarihi :Sözleşmenin imzalanmasına müteakip işe başlanacaktır

4- Katılım ve yeterlik kriterleri:
4.1. Katılım ve yeterlik kriterlerine ilişkin istekliler tarafından e-teklif kapsamında sunulması gereken bilgi ve belgeler ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgi ve belgelere aşağıda yer verilmiştir:
4.1.1. Teklif mektubu.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olunduğunu gösteren bilgi ve belgeler:
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgi ve belgeler.
4.1.2.2. Vekâleten ihaleye katılma halinde vekile ilişkin bilgi ve belgeler.
4.1.3. Geçici teminat.
4.1.4 İsteklinin iş ortaklığı olması halinde iş ortaklığı beyannamesi.
4.1.5. Yerli malı teklif edenler lehine fiyat avantajından yararlanmak isteyen istekliler tarafından sunulacak yerli malı belgesi
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler:
Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler:
4.3.1 Kaliteye ilişkin belgelere ait bilgiler:
Kalite yönetim sistem belgesi Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilen belgelendirme kuruluşları veya Uluslararası Akreditasyon Forumu Karşılıklı Tanınma Antlaşmasında yer alan ulusal akreditasyon kurumlarınca akredite edilmiş belgelendirme kuruluşları tarafından düzenlenmesi zorunludur. İsteklilerden bu bilgilerin tevsik edilmesinin istenilmesi halinde, söz konusu belgelerin, bu belgelendirme kuruluşlarının, Uluslararası Akreditasyon Forumu Karşılıklı Tanınma Antlaşmasında yer alan ulusal akreditasyon kurumlarınca akredite edilmiş belgelendirme kuruluşu olduklarının ve bu kuruluşlarca düzenlenen belgelerin geçerliliğini sürdürdüğünün, Türk Akreditasyon Kurumundan alınacak bir yazı ile teyit edilmesi gerekir. İhale tarihi veya bu tarihten önceki bir yıl içinde alınan teyit yazıları geçerlidir. Ancak, Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edildiği duyurulan belgelendirme kuruluşları tarafından düzenlenen ve TÜRKAK Akreditasyon Markası taşıyan belge ve sertifikalar için Türk Akreditasyon Kurumundan teyit alınması zorunlu değildir. Bu belgelerin ihale tarihinde geçerli olması yeterlidir. İş ortaklıklarında, ortaklardan birinin istenilen belgeye ilişkin bilgiyi belirtmesi yeterlidir.

Bu maddede istenen standarda ilişkin diğer belgelere ait bilgiler:
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
TS EN 12532
TS EN 840-2
TS EN 840-3
TS EN ISO 1461
4.3.2. Yetkili satıcılığı veya imalatçılığı gösteren belgelere ilişkin bilgiler:
a) İmalatçı ise imalatçı olduğunu gösteren belge veya belgelere ilişkin bilgiler,
b) Yetkili satıcı veya yetkili temsilci ise yetkili satıcı ya da yetkili temsilci olduğunu gösteren belge veya belgelere ilişkin bilgiler,
c) İstekli Türkiye'de serbest bölgelerde faaliyet gösteriyor ise yukarıdaki belgelerden biriyle birlikte sunduğu serbest bölge faaliyet belgesi.
İsteklilerin yukarıda sayılan bilgilerden, kendi durumuna uygun bilgi veya bilgileri belirten isteklilerin ihaleye katılım belgesi uygun kabul edilir.İsteklinin alım konusu malı teklif etmeye yetkisinin bulunup bulunmadığını gösteren belgeler şunlardır:
Kapasite Raporu
Sanayi Sicil Belgesi
Yetkili Satıcı Belgesi


5- Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6- İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7- İhaleye teklif verecek olanların, EKAP hesabına giriş yaparak ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8-Teklifler, EKAP üzerinden teklif mektubu ile ihaleye katılım belgesi ve diğer ekler kullanılarak hazırlanacak ve e-imza ile imzalanarak ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9- İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde vereceklerdir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekliyle birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10- Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11- İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12- Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13- Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.

14- Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15- Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %18 altına sözleşme imzalamıştır.

%18
Ortalama kırım
%4 – %31
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 6.950.000 – 9.590.000 ₺ arasındadır.
🗄️ İZMİR ili (Mal Alımı) kapsamında 9,099 ihaleden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın