4 Adet Ana Makinenin Overhaul Bakımları

Hizmet Alımı Katılıma Açık İstisna Aşırı Düşük Sorgusu Yapın
Doküman
Takip Et

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İlan Tarihi
25.08.2026
İhale Usulü
Açık — 4734 / 3-g
İhale Tarihi
08.09.2026 11:00 [ 3 gün 11:56:55 kaldı ]
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İhale Detayları
e-İhale
e-Eksiltme
Kısmi Teklif
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yerli Malı Avantajı
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
ANA MAKİNENİN OVERHAUL BAKIMLARI HİZMETİ ALINACAKTIR
LNG (SIVILAŞTIRILMIŞ DOĞAL GAZ) İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

İhale Kayıt Numarası:2026/1515773
İşin Adı : 4 Adet Ana Makinenin Overhaul Bakımları
İhale Türü - Usulü : Hizmet Alımı - Açık İhale Usulü
1 - İdarenin
a) Adresi:Kamaradere Mah. Mimar Sinan Cad. No:1 Marmaraereğlisi TEKİRDAĞ
b) Telefon ve faks numarası:02826115700 - 2826130258
c) Elektronik posta adresi:bts.lng@botas.gov.tr
ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının
görülebileceği internet adresi
:www.botas.gov.tr; https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2 - İhale konusu hizmetin
a) Niteliği, türü ve miktarı :BOTAŞ LNG İşletme Müdürlüğüne ait Silopi ve Kırıkkale Römorkörlerinin Deutz marka SBV6M628 tipi D7355031, D7355032, D7355033, D7355034 seri no’lu 4 adet Ana Makinelerinin Overhaul Bakımı gerçekleştirilecektir. Tüm overhol işlemleri makine kitabına uygun olarak tamamlanacak olup değişmesi gereken tüm parçalar İdarenin onayı akabinde değiştirilecektir.
b) Yapılacağı Yer :Marmara Ereğlisi / TEKİRDAĞ-Saros FSRU Terminali/Keşan/Edirne
c) Süresi:İşin süresi, işe başlama tarihinden itibaren 45 (Kırkbeş) gündür.
3- İhalenin / Ön Yeterlik /
Yeterlik Değerlendirmesinin
:
a) Yapılacağı yer:BOTAŞ LNG İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ MARMARA EREĞLİSİ / TEKİRDAĞ
b) Tarihi ve saati:08.09.2026 - 11:00
4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir:

4.1.1. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.2. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.3. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler.

4.1.3.1.Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler.

4.1.4. Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekâletname

4.1.5. İsteklinin ortak girişim olması halinde standart forma uygun iş ortaklığı beyannamesi.

4.1.6. İsteklinin alt yüklenicilere yaptırmayı düşündüğü işlerin listesi

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.2.1.Ekonomik ve mali yeterliliğe ilişkin kriter belirlenmemiştir.

4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. İş Deneyim Belgeleri:

4.3.1.1. İstekli tarafından, teklif edeceği bedelin %10’undan az olmamak üzere bedel içeren tek bir sözleşme kapsamında, ilk ilan tarihinden geriye doğru son beş yıl içinde kabulü yapılmış yurt içi veya yurt dışında kamu veya özel sektörde gerçekleştirdiği ihale konusu iş veya benzer işlerle ilgili iş deneyimi veya yedek parça temini belgesi sunulmalıdır.

4.3.1.2. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

Makine bakım işleri benzer iş olarak kabul edilecektir.

4.3.2. Yer Görme Belgesi:

İstekliler işin yapılacağı mevcut yer ve makineleri görmek zorundadır. İstekliler, İdarece düzenlenmiş yer görme belgesini teklifleriyle beraber sunacaklardır. Yer görme belgesi sunmayan isteklilerin teklifleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açıktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden ve www.botas.gov.tr adresinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. Tekliflerde geçerli para birimi: TRY (Türk Lirası), USD (Amerikan Doları) dır. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir. Geçici teminat vade tarihi 06.01.2027’dir. İhale üzerine bırakılan istekliden sözleşme imzalanmadan önce, ihale bedelinin %6’sı oranından az olmamak üzere kesin teminat alınacaktır.

11. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

12. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

13. Bu ihaleye alternatif teklif verilemez.

14. İdare, verilmiş olan bütün teklifleri reddederek ihaleyi iptal etmekte serbesttir ve bu halde ihaleye teklif veren istekliler İdareye karşı herhangi bir hak talebinde bulunamaz

15. Bu ihale, BOTAŞ İhale ve Alım Yönetmeliği’ne göre Açık İhale Usulü ile ihale edilmektedir. Ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununa ve 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununa tabi değildir.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
İş Kalemleri 1 kalem
#İş Kaleminin AdıMiktar
1 Ayrıntılar için İdari ve Teknik Şartname bölümlerine bakınız.
İhale Dokümanları kişisel veriler gizlenmiştir
7) KIRIKKALE VE SİLOPİ RÖMORKÖRLERİ
ei DEUTZ MARKA 4 ADET ANA MAKİNENİN OVERHAUL BAKIMLARI
İŞİ TEKNİK ŞARTNAMESİ
Konu: Bu iş kapsamında, BOTAŞ LNG İşletme Müdürlüğüne ait Silopi ve Kırıkkale
Römorkörlerinin Deutz marka SBV6M628 tipi D7355031, D7355032, D7355033 ve D7355034 seri
no'lu 4 adet Ana Makinelerinin Overhaul Bakımı gerçekleştirilecektir. Tüm overhol işlemleri makine
kitabına uygun olarak tamamlanacak olup, değişmesi gereken tüm parçalar İdare onayı akabinde
değiştirilecektir.
Yüklenici Ek-1 Yapılacak İş Kalemleri listesinde belirtilen tüm iş kalemleri için birim fiyat cetvelini
dolduracak olup, bakım işi birim fiyatlı olarak gerçekleştirilecektir. Ek-1'de verilen Yapılacak İş
Kalemleri listesi sadece bir ana makine için hazırlanmış bir liste olup, İş kapsamında toplamda 4 adet
ana makine bakımları yapılacaktır. Firma tarafından temin edilecek olan malzemeler işbu şartname
kapsamında ayrıca “firma tarafından temin edilecektir” notuyla belirtilmiş olup, firma tarafından temin
edileceği açıkça belirtilmeyen tüm yedek malzemeler İdare tarafından temin edilecektir. İş bu teknik
şartnamede belirtilmeyip, bakımlar esnasında yenilenmesi gerektiği anlaşılan tüm malzemeler İdare
tarafından temin edilerek, Yüklenici tarafından bila bedel olarak değiştirilecektir.
DİĞER ŞARTLAR
1. İş sonunda 960 devirde en az 2 saat seyir testi, dayanma testi ve vibrasyon testi yapılarak
makinenin düzgün çalışıp çalışmadığının tespit edilmesi, bir kusur ortaya çıkması durumunda
bu kusurun giderilmesi Yüklenicinin sorumluluğundadır.
2. Yapılan işlerde Yüklenici tarafından yenilenen parçalar ve işçilik 12 ay bakım garantisinde
olacaktır.
3. Ana makine krankının ana ve kol yatak muylularına herhangi bir pislik gitmemesi için sarılma
işlemi uygulanacaktır.
4. İş kapsamında gerçekleştirilecek tüm bakımlar Makine Kitabına uygun olarak
gerçekleştirilecektir.
5. İş sonunda yapılan işleri detaylı bir şekilde anlatan imzalı rapor sunulacaktır (hard copy & soft
copy olarak)
6. Tüm çalışmalar kapsamında İş ortamının temiz tutularak, iş sonunda temiz bırakılması esastır.
Gerekli tüm temizlik malzemeleri (bez vb.) Yüklenici tarafından karşılanacaktır
7. İş kapsamında yüklenici personellerinin ve tüm ekipmanların nakliye, yol, iaşe, konaklama,
sgk vb. Yükleniciye aittir.
8. İş kapsamında gerekli tüm araçlar (vinç, kamyon vb) Yüklenici tarafından karşılanacaktır
9. İş güvenliği ile ilgili tüm önlemler Yüklenici tarafından alınacaktır.
10. Yüklenici İdarenin belirlediği tüm çalışma kurallarına azami özen gösterecektir.
11. İş güvenliği kurallarına uymayan ve çalışmalarına azami gayret göstermeyen
personel İdare bildiriminin ardından derhal iş sahasını terk edecektir.
rhangij bi
20.07.2026
KIRIKKALE VE SİLOPİ RÖMORKÖRLERİ
ii DEUTZ MARKA 4 ADET ANA MAKİ
N OVERHAUL BAKIMI İŞİ
BOTAŞ
TEKNİK ŞARTNAME:
Ek-1 — Yapılacak İş Kalemleri
No Yapılacak İş Kalemleri BirimMiktar T Birim Toplam
Fiyat
Fiyat
A-Silindir kapakları (Kaver) overhol bakımlarının yapılması
1 Silindir kapaklarının uygun yöntemle sökümü, Yüklenici Adet 6
atölyesine nakli ve iş bitiminde yerine montajı
7 Kimyasal. mekanik temizliklerinin yapılması, Hidrostatik basınçAdet 6
testlerinin yapılması N
3 Exhaust ve emme valflerinin kontrol edilmesi İdarenin onayı ileAdet 24
değiştirilmesi, Valf yağlamasının kontrolü, Valf ayarlarının
yapılması |
4 Exhaust ve emme valf sitlerinin oturma yüzeylerinin kontrol Adet 24
edilmesi gerekirse değiştirilmesi,
5 Blok oturma yüzeylerinin kontrolü ve gerekli durumda Adet 6
alıştırılması.
6 Valf rotatorlarının kontrol edilmesi ve hasarlı olanların İdareninAdet 24
onayı ile değiştirilmesi
7 Tüm su kapağı contalarının, o-ringlerin. pulların vb. değişimi —Sabit l
Valve Guide'lerinin o-ringlerinin yenilenmesi gerekmesi halinde
guide yenilenmesi
8 Tüm Rockerarmların kontrol edilmesi, İdarenin onayı ile RockerAdet 2
burç değişiminin yapılması. Gerekmesi halinde İdarenin onayı ile
Rockerarm'ın yenilenmesi (Emme ve Exhaust Rockerarmları ayrı
ayrı düşünülmüş olup, bir ana makinede 6 emme ve 6 exhaust
olmak üzere 12 adet Rockerarm bulunmaktadır.)
9 Safety Valflerinin sökülmesi, bakımlarının ve basınç testinin Adet 6
yapılması
10 Starting Valflerinin sökülmesi, bakımlarının ve sızdırmazlık Adet 6
testinin yapılması
B-Piston ve Piston Kolu overhol bakımlarının yapılması
Ti Piston ve piston kollarının makineden sökümü, Yüklenici Adet 6
atölyesine nakli, gerekli parça değişimlerinin yapılması ve iş
bitiminde montajının yapılması
2 Kol içi yataksız ovalite ve salgı kontrollerinin yapılıp Adet 6
raporlanması
3 Kol burçlarının ölçülmesi klerens değerlerinin kontrol edip çıkanAdet 6
yataklarının raporlanması
4 Piston gacin pim ölçülmesi, segman yuvalarının kontrol edilmesiAdet 6
ve piston kafası çatlak testlerinin yapılması
Not: Piston ve Piston Kolu overhol bakımları kapsamında İdarenin onayı ile uygun görülen ve İdare
tarafından temin edilen Kol yatakları, piston segman setleri, kol yatak burçlarının ve ana makine kitabı
gereğince değiştirilmesi gereken diğer tüm parçalar İdare temini olarak Yüklenici tarafından yenilenecektir.
KIRIKKALEYE SİLOPİ RÖMORKÖRLERİ 4 ADET ANA MAKİNENİN OVERHAUL BAKIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 20.07.2026
AA
KIRIKKALE VE SİLOPİ RÖMORKÖRLERİ
DEUTZ MARKA 4 ADET ANA MAKİNENİN OVERHAUL BAKIMI İ
BOTAŞ
TEKNİK ŞARTNAMESİ
Csilindir Gömleği overhol bakımlarının yapılması
15 Silindir gömleklerinin sökülmesi, Yüklenici atölyesine nakli, Adet 6
makine kitabına uygun olarak ölçülendirilmesi. honlanması.oring
Kanallarının temizlenmesi, raporlanması ve iş bitiminde montajı
16 Rapora göre silindir gömleklerinin alt blok oturma eteklerine orin) Adet 6
İ kanalı açılması.
7 Rapora göre silindir gömleklerinin üst blok oturma yerlerine Orin) Adet 6
kanalı açılması veya şim konulması
18 Silindir gömleklerinin blok otuma yüzeylerine ve ceket suyuAdet 6
dolaşma bölgesine çelik macu (belzona) uygulaması
Not dir Gömleği overhol bakımları kapsamında, sealing ringler ve gömlek o-ringlerinin tamamı İdare
temini olarak Yüklenici tarafından yenilenecekti indir gömlekleri ile ilgili raporun tamamlanması
akabinde toleranslar dışında olduğu tespit edilen gömleklerde İdarenin onayı akabinde, İdare temini olarak
Yüklenici tarafından yenilenecektir.
D-Yakıt sistemi overhol bakımlarının yapılması
19 Yakıt yüksek basınç pompasının elemanlarının ve delivery Sabit
valflerin sökülmesi, Yüklenici atölyesine nakli, yakıt basınç
ayarlamasının yapılması ve Pompa yakıt giriş-çıkış check
valflerinin, delivery valilerinin ve plancerların tamamının
yenilenmesi
Not: Bu iş kalemi kapsamında yenilenecek olan yakıt giriş-
çıkış eheck valileri, delivery valfleri ve plancerlar Yüklenici
firma tarafından ana makinadaki orijinaline uygun olarak
temin edilecek ve yenilenecekti
20 Yakıt besleme dişli pompasının sökülmesi ve bakımının Sabit 1
yapılması
Not: Bu iş kalemi kapsamında yenilenecek olan, yağ
sızdırmazlık keçesi, mekanik seal ve burçlar Yüklenici firma
tarafından ana makinadaki orijinaline uygun olarak temin
edilecek ve yenilenecel
21 Enjektör kütüklerinin sökülmesi, kütük o-ringlerinin yenilenmesi, Adet 6
memelerinin testlerinin yapılması, gerekirse yenilenmesi ve
basınç ayarlarının yapılması
E-Crankshaft ve Karter overhol bakımlarının yapılması
2 Ana yatakların ve srast yataklarının yenilenmesiSabit ı
23 Krankşafi gezintisinin (end play) raporlanması, Sabit li
Overhaul öncesi ve sonrası Crankweb Deflection alınması ve
raporlanması
Krankşafta ana ve kol muylularının ölçülmesi ve raporlanması
24 Krankşaftta ovalite ve çatlak testi yapılması, polisaj işlemi Sabit 1
uygulanması
25 Karter filtr. port kapak gasketlerin| Sabit ı
yenilenmes rının denetlenmesi ve contaların
yenilenmesi
Not: Krankşaft ve Karter overhol bakımlarının yapılması kapsamında, Conta, flange gasket, o-seallar İdare
temini olarak Yüklenici tarafından yenilenecektir.
F-Yağ pompasının oyerhol bakımlarının yapılması
26 Yağ pompasının sökülmesi. Yüklenici atölyesine nakli, iç Sabit
elemanlarının ve keysin raporlanması, Major Bakım kiti
parçalarının (Bu bölüm notunda belirtilen parçalar) değişimi, iş
bitiminde montajı
2
KIRIKKALE.XE SİLOPİ RÖMORKÖRLERİ 4 ADET ANA MAKİNENİN OVERHAUL BAKIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 20.07.2026
Hg
KIRIKKALE VE SİLOPİ RÖMORKÖRLERİ
DEUTZ MARKA 4 ADET ANA MAKİ! OVERHAUL BAKIMI İŞİ
TEKNİK ŞARTNAMESİ
rapora istinaden ana makine kitabındaki 4Adet
27 Yağ pompası ile
no'lu dişlinin (208 74 71) İdare onayı akabinde Yüklenici firma
tarafından ana makinadaki orijinaline uygun olarak temin
edilerek yenilenmesi
28 Yağ pompası ile ilgili rapora istinaden ana makine kitabındaki 5Adet
no'lu dişlinin (208 74 72) İdare onayı akabinde Yüklenici firma
tarafından ana makinadaki orijinaline uygun olarak temin
edilerek yenilenmesi
Not: Yağ pompasının overhol bakımları kapsamında; Majör bakım kiti parçalarından olan 4 adet bearing
bush (208 7525), 1 adet o-seal (116 6099), 1 adet flange gasket (116 1048), 1 adet valf grubu (407 0958) ve 1
adet o-seal (117 1943) yenilenecek olup, Yüklenici firma tarafından ana makinadaki orijinaline uygun olarak|
temin edilecektir.
G-Yağ Kuleri overhol bakımlarının yapılması
ED) Kulerin makine üzerinden sökülmesi, Yüklenici atölyesine nakli) Sabit
kimyasal temizliğinin ve Hidrostatik testlerinin yapılması. Kuler
üzerinde bulunan tüm tutyaların, conta, o-ring ve civata ve
somunların (krom olarak) yenilenmesi
30 Hidrostatik test sonucuna göre İdare onayı akabinde kuler Sabit ı
borularının körlenmesi,
Not: Yağ kuleri overhol bakımları kapsamında; Kuler üzerinde bulunan tüm tutyaların, conta, o-ring ve
cıvataların (krom olarak) yenilenecek olup, Yüklenici firma tarafından Yağ Kulerindekine uygun olarak tem)
edilecektir.
H-Hava Kuleri overhol bakımlarının yapılması
31 Kulerin makine üzerinden sökülmesi, Yüklenici atölyesine nakli) Sabit
kimyasal temizliğinin ve Hidrostatik testlerinin yapılması. Kuler
| üzerinde bulunan tüm tutyaların, conta, o-ring ve cıvata ve
somunların (krom olarak) yenilenmesi
32 Hidrostatik test sonucuna göre İdare onayı akabinde kuler Sabit
borularının körlenmesi.
Not: Hava kuleri overhol bakımları kapsamında; Kuler üzerinde bulunan tüm tutyaların, conta, o-ring ve
cwvataların (krom olarak) yenilenecek olup, Yüklenici firma tarafından Hava Kulerindekine uygun olarak
temin edilecektir.
J-Camshaft kontrol ve bakımı
33 Camshaft kapaklarının sökülmesi, şaftın kontrolünün yapılması,Sabit
Kem yüksekliklerinin ölçülmesi, Yatakların yağ boşluklarının
filler çakısı ile kontrolü, zamanlama dişlisinin kontrolü ve
raporlanması.
34 Zamanlama dişlisi grubunda bulunan yakıt mili üzerindeki burçSabit
ve keçenin yenilenmesi (Ana Makine Kitabı Grup No: 0178-09
502 6367), volant dişlisi üzerindeki burcun yenilenmesi (Parça
No: 71)
35 Rapora göre camshaftın sökülmesi, yatakların yenilenmesi Sabit 1
Not: Camshaft kontrol ve bakımları kapsamında, hazırlanacak rapora göre camshaftın ve yatakların
değişmesi gerekirse, bahse konu camshaft ve yataklar ile zamanlama dişlisi grubunda bulunan keçe ve burçl:
İdare tarafından temin edilerek Yüklenici tarafından yenilenecektir.
O-Diğer Bakımlar
36 Fandeyşın bağlantılarının, takozlarının kontrolü, raporlanması —Sabit
37 Rapora göre takozların yenilenmesi Sabit
KIRIKKALE VE'SİLOPİ RÖMORKÖRLERİ 4 ADET ANA MAKİNENİN OVERHAUL BAKIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 20.07.2026
BİLAL Ak
KIRIKKALE VE SİLOPİ RÖMORKÖRLERİ
DEUTZ MARKA 4 ADET ANA MAKİNENİN OVERHAUL BAKIMI İŞİ
TEKNİK ŞARTNAMESİ
38 Ana makine bloğunun iç kısmı su mahallinin hışır ve çamur Sabit 1
temizliğinin yapılması
39 Hava distribütör (Starting air distributor) bakımının yapılması —Sabit ı
(yüklenici temini ile o-ring değişimleri), toz kollektörünün
temizlenmesi,
40 Exhaust manifoldunda yer alan ve İdare tarafından temin edilerek) Adet 6
uygun görülen su tapalarının değiştirilmesi
41 Yangın Pompası — Şanzıman — Ana Makine — Ara yatak —Pervand Sabit 1
(Voith) arasının Line Kontrolü yapılması ve raporlaması
2 Line raporuna göre Yangın Pompasının line alınması Adet 1
5 Line raporuna göre Şanzımanın line alınması Adet l
4 Line raporuna göre Ana Makinenin line alınması Adet l
45 Line raporuna göre Ara yatağın line alınması Adet 1
ARA TOPLAM
Not: Yukarıda belirtilen birim fiyat cetvelindeki iş kalemleri sadece bir adet ana makine
için belirtilmiş olup, toplamda 4 adet ana makinenin overhaul bakımları
gerçekleştirilecektir.
4 ADET ANA MAKİNE İÇİN GENEL TOPLAM
4
KIRIKKALE 5 j RÖMORKÖRLERİ 4 ADET ANA MAKİNENİN OVERHAUL BAKIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ20.07.2026
EKAP dökümanlarından alınmıştır. Bir farklılık olursa, EKAP dökümanları esas alınmalıdır. Kişisel veriler (ad-soyad, telefon, TC, IBAN vb.) KVKK gereği gizlenmiştir.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %15 altına sözleşme imzalamıştır.

%15
Ortalama kırım
%2 – %26
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 7.390.000 – 9.770.000 ₺ arasındadır.
🗄️ TEKİRDAĞ ili (Hizmet Alımı) kapsamında 1,180 ihaleden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın