GİYİM VE AYAKKABI ALIMI

Mal Alımı Katılıma Açık
Doküman
Takip Et

Şartname henüz işlenmedi

İhale dokümanı indirilip ayrıştırılmamış.

Doküman işlendiğinde bu bölüme eklenecektir.

İş kalemi detayı bulunmuyor

Bu ihale için birim fiyat cetveli çıkarılamadı.

Kalem listesi için resmi dokümanı inceleyiniz.

İdare bilgileri bulunmuyor

İdarenin adres ve iletişim bilgileri şartnameden çıkarılamadı.

İletişim bilgilerini EKAP ilanından teyit ediniz.

Zeyilname bulunmuyor

Bu ihalede düzeltme ilanı veya zeyilname yayımlanmamış.

Zeyilname ihale gününe kadar yayımlanabilir; resmi kaynaklardan da kontrol ediniz.

Sonuç ilanı yayımlanmamış

İhale sonuçlansa bile sonuç ilanı ayrıca yayımlanır.

Sonuç ilanı yayımlandığında, bu bölüme eklenecektir.

İhale Bilgileri
İhale Türü
İhale Tarihi
07.09.2026 10:30 [ 2 gün 08:01:46 kaldı ]
İhale Usulü
Açık
Yaklaşık Maliyet
10.785.492,00 ₺ – 43.142.132,00 ₺
Durum
İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Aşırı Düşük TeklifAşırı Düşükte
Açıklama istenecek
İlan Tarihi
17.08.2026
İtirazen Şikayet Bedeliİtiraz Bedeli
129.385,00 ₺
İşin Yapılacağı Yer
SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
İhale Detayları
e-İhale
Kısmi Teklif
e-Eksiltme
Ortak Alım
Çerçeve Anlaşma
Fiyat Dışı Unsur
Ekonomik-Mali Yeterlik
Mesleki-Teknik Yeterlik
İş Deneyim Belgesi
Yerli Malı Avantajı
Yabancı İstekli
Alternatif Teklif
Konsorsiyum
Alt Yüklenici
Fiyat Farkı
Avans
Personel Çalıştırmaya Dayalı
İhale İlanı
GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR


GİYİM VE AYAKKABI ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
 İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası (İKN):2026/1513254
1- İdarenin
1.1. Adı :ISPARTA BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
1.2. Adresi :MERKEZ/ISPARTA ISPARTA MERKEZ/ISPARTA
1.3. Telefon numarası :02462116000
1.4. İhale dokümanının görülebileceği ve indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2- İhalenin
2.1. Tarih ve Saati :07.09.2026 - 10:30
2.2. Yapılacağı (e-tekliflerin açılacağı) adres :ISPARTA BELEDİYESİ ENCÜMEN ODASI

3- İhale konusu mal alımının
3.1. Adı :GİYİM VE AYAKKABI ALIMI
3.2. Niteliği, türü ve miktarı :
28 Kalem Giysi , 4 Kalem Ayakkabı Olmak Üzere Toplam 32 Kalem Ve 2 Kısımdan Oluşan Giyim ve Ayakkabı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
3.3. Yapılacağı/teslim edileceği yer :SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
3.4. Süresi/teslim tarihi :Malzemeler, sözleşmenin idarece onaylandığı tarihten itibaren 70 (yetmiş) takvim günü içerisinde Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne yüklenici tarafından sağlam bir vaziyette teslim edilecektir.
3.5. İşe başlama tarihi :Sözleşme imzalanmasına müteakip işe başlanır

4- Katılım ve yeterlik kriterleri:
4.1. Katılım ve yeterlik kriterlerine ilişkin istekliler tarafından e-teklif kapsamında sunulması gereken bilgi ve belgeler ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgi ve belgelere aşağıda yer verilmiştir:
4.1.1. Teklif mektubu.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olunduğunu gösteren bilgi ve belgeler:
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgi ve belgeler.
4.1.2.2. Vekâleten ihaleye katılma halinde vekile ilişkin bilgi ve belgeler.
4.1.3. Geçici teminat.
4.1.4 İsteklinin iş ortaklığı olması halinde iş ortaklığı beyannamesi.
4.1.5. Yerli malı teklif edenler lehine fiyat avantajından yararlanmak isteyen istekliler tarafından sunulacak yerli malı belgesi
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler:
Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler:
Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir.


5- Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6- İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7- İhaleye teklif verecek olanların, EKAP hesabına giriş yaparak ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8-Teklifler, EKAP üzerinden teklif mektubu ile ihaleye katılım belgesi ve diğer ekler kullanılarak hazırlanacak ve e-imza ile imzalanarak ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9- İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde vereceklerdir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekliyle birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10- Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11- İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12- Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13- Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14- Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15- Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

İtirazlar ve Şikayetler
Bu ihaleye henüz bir itiraz yok.
📊 Kırım İstatistikleri

Bu idare, önceki benzer ihalelerinde yaklaşık maliyetin ortalama %19 altına sözleşme imzalamıştır.

%19
Ortalama kırım
%6 – %29
İhalelerin çoğu bu aralıkta
💡 Örnek: yaklaşık maliyet 10.000.000 ₺ ise, yukarıdaki kırım aralığına karşılık gelen sözleşme bedelleri kabaca 7.070.000 – 9.380.000 ₺ arasındadır.
🗄️ ISPARTA ili (Mal Alımı) kapsamında 2,416 ihaleden hesaplandı · Geçmişe dayalı tahmindir Sorumluluk reddi beyanı Diyosis, bu analizi geçmiş ihalelerdeki verilere dayanarak tahmini olarak hesaplamıştır. Bağlayıcı değildir, resmi bir değerlendirme niteliği taşımaz. Sorumluluk kabul edilmez.
Sonuç Henüz Açıklanmadı
Bu ihale henüz sonuçlanmamış. Sonuç bilgileri açıklandığında otomatik olarak güncellenecek.
🔔 Bildirim Al
WhatsApp'tan yazın