Yapım İşi İŞÇİ KOĞUŞU TADİLATI YAPIM İŞİ
🏛️ TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KONUKLAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ İhaleleri
Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Konuklar Tarım İşletmesi Müdürlüğü (TİGEM) güncel ihale ilanları, ihale sonuçları ve duyuruları.
🔍
21 ihale
Giriş yapmadığınız için 5 filtreleme hakkınız kaldı.
Üye Ol →
Mal Alımı ELEKTRİK ENERJİSİ
Yapım İşi SU SONDAJ KUYUSU AÇILMASI
Hizmet Alımı 2026 YILI DOLU ZARARINA KARŞI TARIM SİGORTASI
Mal Alımı ELEKTRİK ENERJİSİ
🔔
Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Konuklar Tarım İşletmesi Müdürlüğü yeni ihale açtığında haber verelim mi?
Ücretsiz Üye Ol
Bu idareyi takibe alın, her yeni ilanı yayımlandığı gün e-posta ile bildirelim. Üyelik ücretsiz.
Hizmet Alımı GARSON, TEMİZLİKÇİ, AŞÇI YARDIMCISI VE BULAŞIKÇI
Mal Alımı ELEKTRİK ENERJİSİ
Hizmet Alımı 24 AY SÜRELİ GARSON, ODACI VE TEMİZLİK İŞLERİ HİZMET
Hizmet Alımı GARSONLUK,ODACILIK VE TEMİZLİK HİZMET ALIMI
Mal Alımı SERBEST PİYASADAN ELEKTRİK ENERJİSİ
Mal Alımı 70-110 mm Torbalı kalorifer kömürü
Hizmet Alımı 3 Yıl Süreli Servis Aracı ve Hizmet Aracı Kiralama
Mal Alımı SERBEST PİYASADAN ELEKTRİK ENERJİSİ
Mal Alımı KALORİFER KÖMÜRÜ
Doğrudan Teminler 35 kayıt
2026 Yılı Hasıl Mısır Biçimi Nakliye ve Sıkıştırma İşi Hizmet Alımı
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 21.08.2026
⏰ 26.08.2026 14:30
İptal / Ertelendi
Detay →
İNŞAAT MALZEMESİ ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 18.08.2026
⏰ 20.08.2026 14:00
Sonuçlandı
Detay →
İNŞAAT MALZEMESİ ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 14.08.2026
⏰ 17.08.2026 14:30
İptal / Ertelendi
Detay →
JEL AKÜ 12 V 150 AH ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 14.08.2026
⏰ 17.08.2026 14:00
Sonuçlandı
Detay →
200 BAŞ CANLI HAYVAN İÇİN GENİŞ KAPSAMLI NAKLİYAT SİGORTASI ALIMI
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 12.08.2026
⏰ 13.08.2026 16:00
İptal / Ertelendi
Detay →
200 BAŞ HAYVANIN NAKLİYESİ
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 12.08.2026
⏰ 13.08.2026 16:00
Sonuçlandı
Detay →
İNŞAAT MALZEMESİ ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 05.08.2026
⏰ 06.08.2026 16:30
Sonuçlandı
Detay →
BOYALI PROFİL ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 05.08.2026
⏰ 06.08.2026 14:30
İptal / Ertelendi
Detay →
COGLAVAX 100 ML (CC1)
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 05.08.2026
⏰ 06.08.2026 14:00
Sonuçlandı
Detay →
DIŞ LASTİK ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 31.07.2026
⏰ 03.08.2026 14:30
Sonuçlandı
Detay →
200 g/l Diquat Dibromide Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 31.07.2026
⏰ 03.08.2026 14:00
Sonuçlandı
Detay →
ENJEKSİYON BETONU ( 15 M3 ) ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 29.07.2026
⏰ 30.07.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
HYDRO OİL HD 68 HİDROLİK YAĞ ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 27.07.2026
⏰ 29.07.2026 14:00
Sonuçlandı
Detay →
25 M3 HAZIR BETON C25 ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 28.07.2026
⏰ 29.07.2026 11:30
İptal / Ertelendi
Detay →
19 İNÇ 6 MM ÇELİK MUHAFAZA BORUSU ALIMI ( DÖRT VEYA SEKİZ METRELİK)
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 28.07.2026
⏰ 29.07.2026 11:00
Sonuçlandı
Detay →
300 BAŞ HAYVANIN 28-29/07/2026 TARİHLERİNDE NAKLİYE SİGORTASININ YAPILMASI ( TOPLAM DEĞERİ YAKLAŞIK 66.000.000 TL'DİR.)
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 24.07.2026
⏰ 27.07.2026 11:30
Sonuçlandı
Detay →
300 BAŞ HAYVANIN 28-29/07/2026 TARİHLERİNDE NAKLİYESİ
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 24.07.2026
⏰ 27.07.2026 11:00
Sonuçlandı
Detay →
200g/l Diquat Dibromide Alımı
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 21.07.2026
⏰ 22.07.2026 14:00
İptal / Ertelendi
Detay →
İNŞAAT MALZEMESİ ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 20.07.2026
⏰ 21.07.2026 15:30
İptal / Ertelendi
Detay →
ELEKTRİK MALZEMESİ ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 20.07.2026
⏰ 21.07.2026 15:00
İptal / Ertelendi
Detay →
Filtreler