Mal Alımı 13 KISIM KIŞLIK SEBZE VE MEYVE ALIMI
🏛️ KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI EGE ORDUSU KOMUTANLIĞI İhaleleri
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Ege Ordusu Komutanlığı (KKK) güncel ihale ilanları, ihale sonuçları ve duyuruları.
🔍
350 ihale
Giriş yapmadığınız için 5 filtreleme hakkınız kaldı.
Üye Ol →
🔔
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Ege Ordusu Komutanlığı yeni ihale açtığında haber verelim mi?
Ücretsiz Üye Ol
Bu idareyi takibe alın, her yeni ilanı yayımlandığı gün e-posta ile bildirelim. Üyelik ücretsiz.
Mal Alımı 30 KALEM TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI
Mal Alımı 6 KISIM YILLIK SEBZE VE MEYVE ALIMI
Hizmet Alımı AY IŞIĞI KAFE (KONTEYNER) İŞLETMESİ KİRALANMASI
Mal Alımı 5 (BEŞ) KALEM GIDA MADDESİ
Doğrudan Teminler 15 kayıt
İS.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞINDA KULLANILMAK ÜZERE İHTİYAÇ DUYULAN 2 KALEM BÜRO MALZEMESİ ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 10.08.2026
⏰ 17.08.2026 12:00
İptal / Ertelendi
Detay →
İS.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI 1995-ÇDU-YIĞ 459 ALBÜM NUMARALI EMNİYET DUVARININ BAKIM ONARIMI
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 10.08.2026
⏰ 14.08.2026 12:00
İptal / Ertelendi
Detay →
İS.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI KAZAN DAİRELERİNDE BULUNAN KAZAN BOYLER GENLEŞME TANKI VE HİDROFOR MAKİNELERİNİN BASINÇ TESTLERİNİN YAPILMASI
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 06.08.2026
⏰ 14.08.2026 10:00
İptal / Ertelendi
Detay →
İS.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞINCA İCRA EDİLEN SB/ASB TML VE İNŞAAT BRANŞI KURSİYERLERİNE SAHA BETON İMALATI EĞİTİMİ KONUSUNDA TECRÜBE KAZANDIRMAK İÇİN SAHA BETONU DÖKÜLEREK BAKIM ONARIMINI TAMAMLAMAK ÜZERE 2 KISIM 7 KALEM MALZEME ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 06.08.2026
⏰ 13.08.2026 12:00
İptal / Ertelendi
Detay →
1962-KRG-KRS-071 VE 1962-KRG-KRS-072 ALBÜM NUMARALI BİNALARIN ISLAK HACİMLERİ(WC-BANYO)BAKIM ONARIMI
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 06.08.2026
⏰ 13.08.2026 10:00
İptal / Ertelendi
Detay →
İS.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI ORTA SEVİYE ARAMA KURTARMA EKİBİNDE KULLANILMAK ÜZERE 9 KALEM GİYECEK MALZEMESİ ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 03.08.2026
⏰ 07.08.2026 12:00
Sonuçlandı
Detay →
EGE OR.K.LIĞI MATBAA KS.NIN İHTİYACI OLAN 7(YEDİ)KALEM BASKI VE CİLT GİDERİ (BASKI VE CİLT MALZEMELERİ)ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 03.08.2026
⏰ 07.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
EGE ORDUSU K.LIĞI BAĞLISI MRK.K.LIĞI TÖREN BL.ĞÜNDE KULLANILMAK ÜZERE 5(BEŞ)KALEM TÖREN MALZEMESİ ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 27.07.2026
⏰ 30.07.2026 10:00
İptal / Ertelendi
Detay →
EGE ORDUSU KOMUTANLIĞI ENVANTERİNDE BULUNAN 2 ADET TANK TAŞIYICI TAKTİK TEKERLEKLİ ARACIN BAKIM VE ONARIMI
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 22.07.2026
⏰ 28.07.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
EGE OR.K.LIĞI VE BAĞLI BİRLİKLERİNDE BULUNAN KAZANLARIN BASINÇ TESTLERİNİN YAPILMASI
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 17.07.2026
⏰ 22.07.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
İS.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI ENVANTERİNDE BULUNAN İDARİ HİZMET ARAÇLARININ BAKIM ONARIMI İÇİN 2 KISIM (4 ARAÇ ONARIMI) HİZMET ALIMI
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 17.07.2026
⏰ 21.07.2026 11:00
Sonuçlandı
Detay →
İS.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI 1995-ÇDU-YIĞ-459 ALBÜM NUMARALI EMNİYET DUVARININ BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 09.07.2026
⏰ 16.07.2026 10:00
İptal / Ertelendi
Detay →
KORUMALI KONUT KAPSAMINDAKİ KONTEYNERE DALGIÇ TİPİ SU POMPASI ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 02.07.2026
⏰ 06.07.2026 11:00
Sonuçlandı
Detay →
MAKAM ARACI OLARAK KULLANILAN ZIRHLI MERCEDES S600 LONG ARACIN BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 02.07.2026
⏰ 06.07.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
KORUMALI KONUT KAPSAMINDAKİ KONTEYNERLERİN ÇATISI İLE DUŞ KISIMLARININ VE PİSSU TESİSATININ BAKIM ONARIMI
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 25.06.2026
⏰ 29.06.2026 12:00
Sonuçlandı
Detay →
Filtreler
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Ege Ordusu Komutanlığı — Alt İdareler (12)