🏛️ İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BUCA SEYFİ DEMİRSOY EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ İhaleleri
İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği güncel ihale ilanları, ihale sonuçları ve duyuruları.
🔍
108 ihale
Giriş yapmadığınız için 5 filtreleme hakkınız kaldı.
Üye Ol →
🔔
İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği yeni ihale açtığında haber verelim mi?
Ücretsiz Üye Ol
Bu idareyi takibe alın, her yeni ilanı yayımlandığı gün e-posta ile bildirelim. Üyelik ücretsiz.
Hizmet Alımı 2024 YILI ACİL USG İÇİN 12 AYLIK HİZMET ALIMI
Hizmet Alımı YASA DIŞI UYUŞTURUCU MADDE ANALİZ HİZMET ALIMI
Hizmet Alımı 2024 YILI ACİL USG İÇİN 12 AYLIK HİZMET ALIMI
Mal Alımı 26 KALEM TIBBİ CİHAZ ALIMI
Mal Alımı 7 KALEM İLAÇ ALIMI ( 2 AYLIK )
Mal Alımı 2 KALEM SARF KARŞILIĞI CİHAZ ALIMI
Mal Alımı 38 KALEM TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI
Hizmet Alımı 8 KISIM SONUÇ KARŞILIĞI LABORATUVAR HİZMET ALIMI
Hizmet Alımı SONUÇ KARŞILIĞI BİYOKİMYA-İMMÜNOKİMYA HİZMET ALIMI
Doğrudan Teminler 200 kayıt
15 KALEM İLAÇ ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 10.08.2026
⏰ 12.08.2026 10:00
İptal / Ertelendi
Detay →
2 KALEM GENEL CERRAHİ SERVİSİ YARA BAKIM MALZEMESİ ALIMI (22 F)
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 07.08.2026
⏰ 12.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
VENTILATÖR FILTRESI ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 06.08.2026
⏰ 11.08.2026 12:00
Sonuçlandı
Detay →
SU ARITMA CIHAZI FILTRESI TERS OSMOZ MEMBRAN ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 07.08.2026
⏰ 11.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
GÖZ PEDI, YETIŞKIN, TEKLI ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 05.08.2026
⏰ 10.08.2026 10:00
İptal / Ertelendi
Detay →
GÖZ BIÇAK SLIT 2.40 MM KORUMALI ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 05.08.2026
⏰ 10.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
A G MANIPLATÖR HOOK (LESTER.25MM) ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 05.08.2026
⏰ 10.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
EKSTERNAL NAZAL SPLINT ALÜMINYUM ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 05.08.2026
⏰ 10.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
MOUNT KATETER VE PAMUKLU PED ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 05.08.2026
⏰ 10.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
VAZELIN SIVI 1000 GRAM ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 05.08.2026
⏰ 10.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
NAZAL SPLINT INTERNAL,SILIKON,DOYLE TIP ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 05.08.2026
⏰ 10.08.2026 10:00
İptal / Ertelendi
Detay →
2 KALEM VAJINAL SPEKULUM ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 05.08.2026
⏰ 10.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
YÜKSEK AKIMLI DIYALIZÖR ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 05.08.2026
⏰ 10.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
SOLUNUM FONKSIYON TEST CIHAZLARI, SPIROMETRE / SOLUNUM FONKSIYON TEST CIHAZI MASA ÜSTÜ DIJITAL ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 06.08.2026
⏰ 10.08.2026 10:00
İptal / Ertelendi
Detay →
PATOLOJİ NUMUNE KABI (30 CC) ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 04.08.2026
⏰ 07.08.2026 16:00
Sonuçlandı
Detay →
EKG KAĞIDI Z KATLI 210 MM X 140 MM (ÇIZGISIZ) ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 04.08.2026
⏰ 07.08.2026 16:00
Sonuçlandı
Detay →
ANA BİNA VE KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI EK BİNANIN AMELİYATHANE VE STERİLİZASYON BİRİMİ İÇİN MALZEME ALIMLARI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 03.08.2026
⏰ 07.08.2026 12:00
İptal / Ertelendi
Detay →
AMELİYAT MİKROSKOBU AMPULÜ XENON 180 WATT ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 04.08.2026
⏰ 07.08.2026 12:00
Sonuçlandı
Detay →
35 ECB 23 PLAKALI HIZMET ARACININ TAMIR,BAKIM VE ONARIM HIZMETI
Doğrudan Temin
Hizmet Alımı
📅 04.08.2026
⏰ 07.08.2026 10:00
İptal / Ertelendi
Detay →
FLEXIBLE SISTOSKOPI TELESKOBU 0.120 DERECE AÇI 0.1-10-0MM TEK KULLANIMLIK ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 04.08.2026
⏰ 06.08.2026 17:00
Sonuçlandı
Detay →
Filtreler