🏛️ DENİZ İKMAL KOMUTANLIĞI DENİZ İKMAL MERKEZİ KOMUTANLIĞI İhaleleri

Deniz İkmal Komutanlığı Deniz İkmal Merkezi Komutanlığı güncel ihale ilanları, ihale sonuçları ve duyuruları.

83
Toplam İhale
1
Açık İhale
71
Sonuçlanan
10
Toplam İptal
45
Doğrudan Temin
🔒 Kurumsal
Ortalama Kırım
🔒 Kurumsal
Tek Teklifli
🔒 Kurumsal
En Çok İhale Alan
22.09.2026
Son İhale
🔍
83 ihale Giriş yapmadığınız için 5 filtreleme hakkınız kaldı. Üye Ol →
🔔
Deniz İkmal Komutanlığı Deniz İkmal Merkezi Komutanlığı yeni ihale açtığında haber verelim mi?

Bu idareyi takibe alın, her yeni ilanı yayımlandığı gün e-posta ile bildirelim. Üyelik ücretsiz.

Ücretsiz Üye Ol

Doğrudan Teminler 45 kayıt

2 KLM TEK KULLANIMLIK MALZEME ALIMI 2026/190
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 21.08.2026 ⏰ 01.09.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
3 KLM KIRTASİYE MALZEMESİ ALIMI 2026/189 ONAY
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 21.08.2026 ⏰ 01.09.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
AKARYAKIT HORTUMU ALIMI 2026/185 ONAY
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 21.08.2026 ⏰ 27.08.2026 12:00
İptal / Ertelendi Detay →
3 KLM IDA MALZEMESİ ALIMI 2026/188
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 21.08.2026 ⏰ 26.08.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
İÇME SUYU ALIMI 2026/187
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 21.08.2026 ⏰ 25.08.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
6 KLM YANGIN YS MALZEMESİ ALIMI 2026/182 ONAY
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 04.08.2026 ⏰ 13.08.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
27 KLM TORNAVİDA ALIMI
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 05.08.2026 ⏰ 13.08.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
1 KALEM PRI KART ALIMI
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 31.07.2026 ⏰ 12.08.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
5 KALEM YAĞLAMA YAĞI ALIMI
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 30.07.2026 ⏰ 11.08.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
YÜZER DUBA ALIMI
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 30.07.2026 ⏰ 10.08.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
TELEFON ALIMI
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 30.07.2026 ⏰ 07.08.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
AKÜ VE BATARYA BLOĞU ALIMI
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 30.07.2026 ⏰ 06.08.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
YANMAZ ELDİVEN ALIMI
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 30.07.2026 ⏰ 05.08.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
5 KALEM LASTİK ZİNCİRİ ALIMI
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 30.07.2026 ⏰ 04.08.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
12 KLM YAĞLAMA YAĞI ALIMI (ONAY:2026/172)
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 29.07.2026 ⏰ 03.08.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
ÇELİK PAYANDA ALIMI
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 22.07.2026 ⏰ 30.07.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
ÇELİK PAYANDA ALIMI
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 17.07.2026 ⏰ 30.07.2026 12:00
İptal / Ertelendi Detay →
2 KLM BALIK ALIMI
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 17.07.2026 ⏰ 29.07.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
83 KALEM ATÖLYE MALZEMESİ ALIMI (ONAY:2026/160)
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 10.07.2026 ⏰ 28.07.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
ANAHTAR ALIMI
Doğrudan Temin Mal Alımı 📅 17.07.2026 ⏰ 28.07.2026 12:00
Sonuçlandı Detay →
1 2 3
1 2 3
Filtreler
WhatsApp'tan yazın