🏛️ CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI BUCA AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ İhaleleri
Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu Başkanlığı Buca Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü güncel ihale ilanları, ihale sonuçları ve duyuruları.
🔍
4 ihale
Giriş yapmadığınız için 5 filtreleme hakkınız kaldı.
Üye Ol →
Mal Alımı ELEKTRİKLİ TAŞ FIRIN MAKİNESİ
Mal Alımı EKMEKLİK BUĞDAY UNU
Doğrudan Teminler 81 kayıt
COCA COLA VE FANTA MARKA TENEKE KUTU VE PET ŞİŞE İÇECEK ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 21.08.2026
⏰ 24.08.2026 12:00
Sonuçlandı
Detay →
NESCAFE MARKA TEK İÇİMLİK TOZ KAHVE ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 21.08.2026
⏰ 24.08.2026 11:00
İptal / Ertelendi
Detay →
ULUDAĞ MARKA İÇECEK ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 21.08.2026
⏰ 24.08.2026 10:30
Sonuçlandı
Detay →
DONUK PARMAK PATATES VE 9GR KETÇAP-MAYONEZ ALIMI (TEKNİK ŞARTNAME EK'TEDİR.ÜRÜNLER YIL SONUNA KADAR SÖZLEŞMELİ OLARAK PEYDERPEY ALINACAKTIR.)
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 21.08.2026
⏰ 24.08.2026 10:30
Sonuçlandı
Detay →
ELBİSE ASKISI- YEMEK KAŞIĞI - DİŞ FIRÇASI - TARAK
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 20.08.2026
⏰ 21.08.2026 14:00
Sonuçlandı
Detay →
PİDELİK UN (ŞARTNAMESİ EK'TEDİR.) ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 19.08.2026
⏰ 20.08.2026 17:00
Sonuçlandı
Detay →
ANTEP FISTIĞI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 18.08.2026
⏰ 20.08.2026 11:00
Sonuçlandı
Detay →
SÜT VE SALÇA ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 18.08.2026
⏰ 20.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
ÜZÜM SİRKESİ ALIMI (1 LT AMBALAJLARDA)
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 18.08.2026
⏰ 19.08.2026 11:00
Sonuçlandı
Detay →
BOYOZLUK UN,İRMİK,KABARTMA TOZU,AYÇİÇEK YAĞI ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 12.08.2026
⏰ 19.08.2026 11:00
Sonuçlandı
Detay →
KUVERTÜR ÇİKOLATA VE PUDRA ŞEKERİ ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 12.08.2026
⏰ 19.08.2026 11:00
Sonuçlandı
Detay →
STREÇ VE KÖŞE KORUYUCU
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 12.08.2026
⏰ 18.08.2026 14:00
Sonuçlandı
Detay →
LED IŞI VE TRAFOSU
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 12.08.2026
⏰ 18.08.2026 10:00
Sonuçlandı
Detay →
BUZDOLABI DİJİTAL TERMOSTAT (PZKM C0B01K MODEL PYKM1Z059H S. N A02566225 REV. 1,341)
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 12.08.2026
⏰ 17.08.2026 11:00
İptal / Ertelendi
Detay →
KAHVALTILIK MALZEME
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 14.08.2026
⏰ 17.08.2026 10:30
Sonuçlandı
Detay →
GAZEBO AYAK AĞIRLIĞI KAUÇUK TABAN
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 11.08.2026
⏰ 13.08.2026 16:00
Sonuçlandı
Detay →
DEMLİK SÜZGECİ,DEMLİK (4 NUMARA),ÇAY BARDAĞI ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 12.08.2026
⏰ 13.08.2026 11:00
Sonuçlandı
Detay →
HAMBURGER KÖFTESİ KALIBI VE PROFESYONEL DÖNER BIÇAĞI (55CM) ALIMI
Doğrudan Temin
Mal Alımı
📅 12.08.2026
⏰ 13.08.2026 11:00
Sonuçlandı
Detay →
Filtreler